حدس بزنید چه کسی ظرف ها را می شوید
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»حدس بزنید چه کسی ظرف ها را می شوید

حدس بزنید چه کسی ظرف ها را می شوید

يكشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۹
امتیاز این گزینه
(4 آرا)

عکسِ نه چندان واضحی که می بینید ، مردی را در حال شستن ظرف نشان می دهد. حدس بزنید این مرد کیست؟عکاس این تصویر به نگارنده عرض کرد که این عکس را با احتیاط و با دوربین 110 ( که دیگر این روزها در سمساری هم پیدا نمی شود. از این فیلم کوچک ها) گرفته ام.
به گزارش مشرق ، امروز اگر حقایق ظریفی از خصوصیات نسل جوانانِ انقلاب کرده این سرزمین به نسل جوان ارائه شود ، به سختی آن را باور خواهد کرد و دلیل اصلی اش همان است که معادل چنین خصوصیاتی را  شخصایا در کسی مشاهده نکرده و یا کمتر دیده است و این ، نه به عوض شدن زمانه ، که به حاکمیت نفس اماره بر انسان ها بر می گردد وا ین خطر ، زمان و مکان نمی شناسد.
عکسِ نه چندان واضحی که می بینید ، مردی را در حال شستن ظرف نشان می دهد. حدس بزنید این مرد کیست؟ عکاس این تصویر به نگارنده عرض کرد که این عکس را با احتیاط و با دوربین 110 ( که دیگر این روزها در سمساری هم پیدا نمی شود. از این فیلم کوچک ها) گرفته ام. سعی کردم فاصله ام را با حاجی حفظ کنم که متوجه ام نشود و حسش به هم نخورد برای همین صورت حاجی زیاد واضح نیفتاد.
از آن جایی که قرار بر اجرای مسابقه نیست باید عرض کنم که این این برادر ، شخصِ شخیص حاج احمد متوسلیان است.
بنا بر قولِ عکاس ، این عکس در حول و حوش عملیات فتح المبین گرفته شده است. بنابراین ، در زمان ثبت آن ، حاج احمد متوسلیان فرماندهی لشکر 27 محمد رسول الله (صلوات الله علیه) یعنی بزرگ ترین یگان رزمی سپاه در کشور  را بر عهده داشته است. همچنین مسئولیت یکی از سه قرار گاه اصلی سپاه در جبهه جنوب نیز به ایشان محول شده بود.با این وصف ایشان ، در زمان شستن این ظرف ها ، یکی از 10 نفر اول جبهه های جنگ بوده اند.
به نظرتان آیا حرف دیگری باقی می ماند؟؟
روحمان با یادش شاد

3 نظر

 • لینک نظر مولچه پنجشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۰۱ نوشته شده توسط مولچه

  پاک ... ساده ... بی ادعا... مرد خدا
  بدون شرح

 • لینک نظر شهرام امیراحمدی دوشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۳۰ نوشته شده توسط شهرام امیراحمدی

  کجایند مردان بی ادعا؟؟؟؟؟؟؟؟

 • لینک نظر رسول يكشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۴۸ نوشته شده توسط رسول

  بسم الله الرحمن الرحیم
  عکس شهدا را می بینیم ولی عکس شهدا عمل می کنیم

نوشتن نظر