انتشار فیلم های مستند ضد شیعه در مصر
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»انتشار فیلم های مستند ضد شیعه در مصر

انتشار فیلم های مستند ضد شیعه در مصر

شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

حزب سلفی مصری اعلام کرد که در نظر دارد  فیلم های مستند علیه شیعیان بر روی یوتیوب منتشر کند.

 

به گزارش موعود به نقل از شفقنا_ پایگاه بوابه نیوز؛ « ناصر رضوان» رییس حزب سلفی « ائتلاف احفاد الصحابه» گفت: اغلب شبکه های ماهواره ای به مسایلی همچون لیبرالی گری و اسلام می پردازند و از چنین موضوعی غفلت می کنند.
رضوان در ادامه بیان کرد: من فیلم های مستندی در مورد شیعیان و عقاید آنان دارم که در طول 15 سال اخیر در نتیجه سفرهایی که به کشورهای دیگر داشته ام گردآوری شده اند.
وی با بیان این که شبکه حزب ائتلاف بر یوتیوب دارای 2 میلیون مشاهده کننده است، تصریح نمود: در نظر داریم این فیلم ها را منتشر نماییم و بوسیله آن ها همگان را با اعتقادات شیعیان آشنا سازیم.
رییس حزب سلفی در پایان گفت: اولین فیلم « لمحه عن دین الشیعه» خواهد بود ( نیم نگاهی به دین شیعه) که به زودی بر روی یوتیوب منتشر خواهد شد.
« سالم الصباغ» متفکر شیعه مصری با اشاره به تلاش های سلفی ها بر روی پایگاه های ارتباط جمعی و زیر نظر گرفتن شیعیان در این نوع شبکه ها،خطاب به سلفی ها بیان کرد: وقت آن رسیده است تا به جای تجسس از دیگران و زیر نظر گرفتن فعالیت های آنان با هدف بیان نقدهای منفی ؛ کمی به رفتارهای خود اندیشیده و سعی در اصلاح آن ها نماییم.

نوشتن نظر