مخالفت سلفی‌ها با افتتاح خط هوایی میان ایران و الجزائر از بیم نشر تشیع
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی» مخالفت سلفی‌ها با افتتاح خط هوایی میان ایران و الجزائر از بیم نشر تشیع

مخالفت سلفی‌ها با افتتاح خط هوایی میان ایران و الجزائر از بیم نشر تشیع

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

"عبدالفتاح حماش" رهبر این حزب سلفی مدعی شد افتتاح این خط هوایی ، مانند افتتاح خط آتش بر روی مردم الجزائر است! در بیانیه حزب "جبهه بیداری آزاد" خطاب به مسئولان الجزائر آمده است: افتتاح این خط هوایی مستقیم یعنی باز کردن درهای الجزائر به روی تشیع و جذب مستقیم مردم به آن.

 

به گزارش موعود به نقل از شیعه نیوز یک حزب سلفی الجزائر موسوم به "جبهه بیداری آزاد" با افتتاح یک خط هوایی میان ایران و الجزائر مخالفت کرد و آن را عاملی برای نشر تشیع اعلام کرد.

"عبدالفتاح حماش" رهبر این حزب سلفی مدعی شد افتتاح این خط هوایی ، مانند افتتاح خط آتش بر روی مردم الجزائر است! در بیانیه حزب "جبهه بیداری آزاد" که خبرگزاری «شینهوا» آن را منتشر نموده خطاب به مسئولان الجزائر آمده است: افتتاح این خط هوایی مستقیم یعنی باز کردن درهای الجزائر به روی تشیع و جذب مستقیم مردم به آن.

نتشرکنندگان این بیانیه مدعی شدند برخی از بازرگانان شیعه الجزائر با همکاری سفارت ایران عاملان پشت پرده گسترش تشیع در الجزائر هستند و در ادامه ادعاهای خود گفتند هر گونه توافقی با ایران در نهایت به گسترش تشیع در کشورهای دیگر منجر می‌شود.

شایان ذکر است که این حزب سلفی مدت  سال است که به امور سیاسی وارد شده اما از سوی مقامات به دلیل رویکرد سلفی‌اش مورد توجه قرار نگرفته است.

1 نظر

  • لینک نظر m يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۳۷ نوشته شده توسط m

    خودشون خرند یا مردم رو خر فرض کردند مردم ایران میرند کشورهای خارجی که لخت بگردند الفبای اسلام رو هم بلد نیستند که بخواهند یک کشور از خودشون کافرتر رو شیعه کنند
    اگر هم اینطور بو تا به خال اروپا باید شیعه میشدند.

نوشتن نظر