سلفی های خشمگین از گسترش تشیع؛ خواهان تشکیل «انقلاب بین المللی اهل تسنن علیه شیعیان» شدند
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»سلفی های خشمگین از گسترش تشیع؛ خواهان تشکیل «انقلاب بین المللی اهل تسنن علیه شیعیان» شدند

سلفی های خشمگین از گسترش تشیع؛ خواهان تشکیل «انقلاب بین المللی اهل تسنن علیه شیعیان» شدند

شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

حزب «الدعوه السلفیه » مصر با اشاره به گسترش تشیع ، از تمام اهل تسنن در کشورهای عربی و غربی خواست تا اتحادیه ای  برای برخورد با شیعیان و گسترش تفکرات آنان ایجاد کنند.

 

به گزارش موعود به نقل از شفقنا_پایگاه البوابه نیوز، « شیخ سعد موسی العجرمی» رییس شورای الدعوه سلفی در بیانیه ای فوری اعلام کرد: «ای اهل تسنن، شیعیان روز به روز افزایش می یابند و فعالیت هایشان گسترده تر می شود، پس ضروری است با یکدیگر برای مبارزه با آنان متحد شویم و علیه آنان انقلابی بزرگ راه بیندازیم.»

علاوه بر آن « ولید اسماعیل»، رییس ائتلاف سلفی موسوم به «محبی الصحب و الال» ضمن هشدار نسبت به افزایش تعداد شیعیان در کشورهای منطقه و با تاکید بر لزوم برخورد با گسترش تشیع در مصر، تصریح کرد: تمام حرکت های شیعیان زیر نظر گرفته شده است .

اسماعیل با بیان این که تشیع  در مصر، قابلیت گسترش سریع دارد،  افزود: با تاسیس هر نوع حسینیه و اتحادیه شیعی در مصر مخالفت خواهیم کرد .

وی با اشاره به شبکه ماهواره ای جدید سلفی ها بیان کرد: شبکه « الصحب و آلال» در تلاش است تا با گسترش هر نوع تفکر شیعی مبارزه کند.

از سوی دیگر « عبدالمنعم الشحات» ؛ سخنگوی الدعوه السلفیه بیان کرد: حزب سلفی پیشتر دیدگاه خود درمورد گسترش تشیع را بیان کرده و نسبت به آن هشدار داده بود.

نوشتن نظر