پذیرایی داعش از مادری با گوشت پسرش
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»پذیرایی داعش از مادری با گوشت پسرش

پذیرایی داعش از مادری با گوشت پسرش

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۰
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

یک شبه نظامی کردِ عراقی تبار گفت: گروه تروریستی داعش گوشت جسد یک اسیر پیشمرگهِ کرد را به مادرش که برای یافتن او، به شهر موصل رفته بود، خوراند.

 

به گزارش موعود به نقل از العالم_روزنامه انگلیسی دیلی میرور، "یاسر عبدالله" یک شهروند انگلیسیِ کرد تبار که از 6 ماه پیش برای جنگ با گروه تروریستی داعش در قالب گروه های پیشمرگهِ کرد به عراق رفته است، گفت: سال گذشته (میلادی) یک مادرِ کرد برای پیدا کردن فرزند اسیرش به قرارگاه داعش در شهر موصل رفت. عناصر داعش در قرارگاه به این زن گفتند که چون از راه دور آمده و خسته است، ابتدا باید استراحت کند و سپس غذا برای او می آورند. مادرِ فرد اسیر شده پس از خوردن غذا از فرماندهان داعش می پرسد که چگونه می تواند پسرش را ببیند که آنها نیز پاسخ می دهند؛ غذایی که خورد از گوشت پسرش تهیه شده بود.

به نوشته این روزنامه، یاسر عبدالله 36 ساله در سال 2000 به بریتانیا مهاجرت کرد و در منطقه یورکشایر اقامت گزید. او هم اکنون صاحب همسر و 4 فرزند است.

این شهروند کردتبار عراقی گفت که سال گذشته پس از اطلاع از این ماجرا تصمیم گرفت تا به عراق برود و در قالب نیروهای پیشمرگه کرد با داعش مبارزه کند.

هر روز، خبرها و گزارش های هولناکی از جنایت های وحشیانه داعش منتشر می شود که گویای خوی وحشیانه و ددمنشانه عناصر تروریستی این گروه است

نوشتن نظر