این فرصت را از دست ندهید!
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»این فرصت را از دست ندهید!

این فرصت را از دست ندهید!

دوشنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۶
امتیاز این گزینه
(3 آرا)

مؤسّسه فرهنگی موعود عصر(عج)، در ایّام پربرکت رمضان، امکان مشارکت همة مردان و زنان مؤمن و مؤمنه را برای به یادگار گذاردن باقیات صالحات از مسیر توزیع محصولات فرهنگی مهدوی (کتاب، مجلّه، لوح فشرده) را در میان مناطق نیازمند و دورمانده از امکانات فرهنگی فراهم آورده است.

 

«الْمالُ وَ الْبَنُونَ زينَةُ الْحَياةِ الدُّنْيا وَ الْباقِياتُ الصَّالِحاتُ خَيْرٌ عِنْدَ رَبِّكَ ثَواباً وَ خَيْرٌ أَمَلا؛
مال و پسران زیور زندگی دنیایند و باقیات صالحات (نیک‌های ماندگار) نزد پروردگار بهتر و امیدبخش‌تر است.»(سورة کهف، آیة 46)

باقیات صالحات فرهنگی
مؤسّسة فرهنگی موعود عصر(عج)، در ایّام پربرکت رمضان، امکان مشارکت همة مردان و زنان مؤمن و مؤمنه را برای به یادگار گذاردن باقیات صالحات از مسیر توزیع محصولات فرهنگی مهدوی (کتاب، مجلّه، لوح فشرده) را در میان مناطق نیازمند و دورمانده از امکانات فرهنگی فراهم آورده است.
همة عزیزانی که مایلند با کمترین امکان مالی – حتّی به قدر بهای یک مجلّه- از این فرصت استفاده کنند و نام خویش را در زمرة احیا‌کنندة امر اهل بیت(علیهم السّلام) و دعوت‌کنندگان مردم به سوی امام عصر(عجّل الله تعالی فرجه) ثبت کنند، در خواست می‌شود با شماره تلفن‌های 88941235-021 و 88941337-021 تماس حاصل کنند یا به آدرس این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید   ایمیل بفرستند تا ترتیب مشارکت آنها در این امر خداپسندانه داده شود.

مؤسّسة فرهنگی موعود عصر(عج)

نوشتن نظر