ضربات سهمگین اسرائیل به نیروهای سوری و ایرانی
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»ضربات سهمگین اسرائیل به نیروهای سوری و ایرانی

ضربات سهمگین اسرائیل به نیروهای سوری و ایرانی

دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تاکید بر ادامه تعامل با دیگران بر پایه خطوط قرمز خود، مدعی شد که ضربات سهمگینی به نیروهای سوری و ایرانی وارد کردند.


به گزارش موعود نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن تاکید بر ادامه تعامل با دیگران بر پایه خطوط قرمز خود، مدعی شد که ضربات سهمگینی به نیروهای سوری و ایرانی وارد کردند.

«بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (یک شنبه) در آغاز جلسه هفتگی کابینه این رژیم ضمن ادعای این که روز گذشته ضربات سهمگینی به نیروهای سوری و ایرانی وارد کردند، اظهار داشت: برای همه آنها روشن ساختیم که قوانین تعامل ما هرگز تغییر نکرده، به هدف قرار دادن هر گونه تلاشی برای ضربه زدن به خود ادامه خواهیم داد، سیاست ما این چنین بوده و باقی خواهد ماند.

بر اساس این گزارش، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعلام این که با خلبان دچار جراحت جزئی در نتیجه سرنگونی جنگنده وی به وسیله یک موشک سوری صحب کرده، تصریح کرد: این که وی با معنای مستقیم و مجازی روی دو پای خود می ایستد مرا خوشحال کرد و همچنین از شنیدن این که وضعیت خلبان دیگر نیز رو به بهبودی است خوشحال شدم.

این در حالی است که نتانیاهو پیشتر و در جلسه صبح امروز حزب «لیکود» گفته بود: ما خطوط قرمزی برای آنها مشخص کردیم که نباید از آنها عبور کرد و به فعالیت بر اساس این خطوط ادامه خواهیم داد.
منبع: شفقنا

نوشتن نظر