اعزام فوق‌العاده زائران به عتبات در رجب و شعبان
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»اعزام فوق‌العاده زائران به عتبات در رجب و شعبان

اعزام فوق‌العاده زائران به عتبات در رجب و شعبان

دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۵
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت از اعزام فوق‌العاده در ايام و اعياد رجب و شعبان خبر داد و نرخ اعزام‌های زمينی و هوايی را اعلام كرد.

مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت از اعزام فوق‌العاده در ايام و اعياد رجب و شعبان خبر داد و نرخ اعزام‌های زمينی و هوايی را اعلام كرد.

مرتضي آقايی از اعزام‌های فوق العاده در ايام و اعياد رجب و شعبان خبر داد و گفت: خيلي از مردم دوست دارند در اين ايام خاص در كنار مزار و مضجع شريف اميرالمومنين(ع) و سيدالشهدا(ع) باشند، در همين راستا تلاش كرديم اعزام‌های فوق العاده‌ای در نظر بگيريم تا به درخواست مشتاقان زيارت پاسخ مثبت دهيم.

وي با اشاره به اينكه علاقه‌مندان بايد با مراجعه به دفا‌تر خدمات زيارتي تحت پوشش سازمان حج و زيارت نسبت به ارائه درخواست اعزام اقدام كنند، در خصوص نرخ اعزام‌‌های هوايی و زمينی گفت: نرخ اعزام هوايي به عتبات از ۱ ميليون و ۹۰۰ هزار تومان تا ۲ ميليون و ۲۵۰ هزار تومان است و نرخ زمينی از ۹۸۰ هزار تومان تا ۱ ميليون و ۴۰۰ هزار تومان است.

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت با بيان اينكه روزانه ۴ هزار نفر اعزام مي‌شوند، گفت: اعزام‌های گروهی حداكثر ۴۰ نفره صورت مي‌گيرد و تمامي اين گروه‌ها دارای پوشش بيمه‌ای و درمانی و اسكورت برای تامين امنيت‌شان برخوردار هستند.

وي با اشاره به دفا‌تر غيرمجازی كه افراد را به عتبات اعزام مي‌كنند و نسبت به رعايت حقوق آن‌ها دقت لازم را رعايت نمي‌كنند، گفت: هشدار مي‌دهيم و اعلام كرده‌ايم كه برخوردهای لازم با آن‌ها صورت بگيرد. در حال‌حاضر ۲ هزار و ۶۰۰ دفتر مجاز و تحت پوشش سازمان و حج و زيارت در كشور وجود دارد كه ۶٠٠ دفتر در تهران مشغول به فعاليت است.

آقايي در پایان تاکید کرد: در راستای حمايت از كالاي ايرانی از زائرين محترم تقاضا مي‌كنيم سوغات خود را از بازار داخل كشور و با قيمت كمتر و با ضمانت خريداري كنند. قطعا اين امر موجب پرهيز از انتقال ارز به خارج از كشور و توسعه و رونق بازار داخلی شده و از اهداف اصلی سازمان برای حمايت از كالای ايرانی است.
منبع: ایکنا

نوشتن نظر