اجرای پویش «#نذر_ظهور» با شعار «تک تک قدم‌هايم را نذر ظهورت مي‌کنم»
موقعیت شما: اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»اجرای پویش «#نذر_ظهور» با شعار «تک تک قدم‌هايم را نذر ظهورت مي‌کنم»

اجرای پویش «#نذر_ظهور» با شعار «تک تک قدم‌هايم را نذر ظهورت مي‌کنم»

شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۰
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

پویش «#نذر_ظهور» به همت موسسه مصاف و با هدف یاد کردن متحد و هماهنگ از امام زمان(عج) به عنوان وارث و منتقم خون سیدالشهداء(ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین اجرا می‌شود.

 

اربعين نزديکه و هرکس يک حالي داره، يکي خوشحاله و  آماده رفتن، يکي ناراحته و در حسرت رفتن. يک پيشنهاد براي هر دو گروه. چه کربلايي ها، چه اونايي که دوست دارن اسمشونو توي طومار اربعيني ها بنويسن...

همه مي دونيم که اربعين از بهترين راه های زمينه سازی ظهوره. ولي خيلي ها حواسشون به اين موضوع مهم نيست.

مسير پياده روي طولانيه و فرصتِ فکر کردن فراوانه و بهترين زمان براي انتقال اين پيام مهم به مردمه. ما ساده ترين و بهترين ايده رو براي اين موضوع آماده کرديم که برگرفته از ايده هايي که سال هاي گذشته کم و بيش استفاده ميشد ولي منسجم و همگاني نبود.

به همين خاطر عکس نوشته اي با جمله «تک تک قدم هايم را نذر ظهورت مي کنم» -بدون نام و لوگو- به چهار زبانِ پرکاربرد آماده کرديم که از کليه شما محبان امام زمان(عج) تقاضا داريم در اين پويشي که با هشتگ #نذر_ظهور راه افتاده، نهايت همکاري را با ما داشته باشيد.

شيوه کار: افرادي که عازم کربلا هستند با چاپ رنگي فايل کيفيت اصليِ اين عکس روي برگه A4 و سپس پِرِس کردنِ برگه (لَمينت)، آن را با سنجاق روي کوله پشتي هاي خود و هم کارواني هاي شان نصب کنند.

افرادي هم که نميتونن کربلا برن، تعداد 10 برگه به شيوه اي که در بالا توضيح داديم آماده کنن و به کساني که قصد سفرِ کربلا دارن (دوست، فاميل، همسايه، هم مسجدي و...) اهدا کنند تا به صورت يک شکل و هماهنگ از امامي ياد کنيم که پس از ظهور، خود را با امام حسين(ع) معرفي مي کند.

هر نفر، چاپ رنگي 10 عکس و لَمينت کردنِ آن و پخش بين زوّار اربعين (چاپ هر برگه A4 رنگي با پِرِس، حدود 5000 تومان است)

جهت وحدت رويه، از همگي خواهشمنديم از هر گونه تغيير در سايز، رنگ و قالبي که در بالا دقيق توضيح داده شد، بپرهيزند تا طرحي يک شکل و متحد در مسير نجف تا کربلا به چشم بيايد.

براي دانلود کيفيت اصلي مخصوص چاپ رنگي از اینجا اقدام کنيد.
شبستان

نوشتن نظر