تخریب منازل فلسطینی‌ها در اراضی اشغالی 1948
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»تخریب منازل فلسطینی‌ها در اراضی اشغالی 1948

تخریب منازل فلسطینی‌ها در اراضی اشغالی 1948

يكشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۷
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

رژیم صهیونیستی صبح امروز چهار منزل متعلق به فلسطینی‌ها در اراضی اشغالی 1948 را تخریب کرد.


پلیس رژیم صهیونیستی صبح امروز (یکشنبه) چهار منزل در حال ساخت فلسطینی‌ها در شهر «الطیره» در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ را به بهانه ساخت‌وساز بدون مجور تخریب کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری «شهاب»، نیروهای پلیس ابتدا این منازل را محاصره و به صاحبان آنها اجازه وورد به منطقه را ندادند، سپس بلدوزرهای این رژیم شروع به تخریب منازل کردند.

اهالی این منطقه بیم آن دارند که با توجه به شرایط فعلی، رژیم صهیونیستی به سیاست تخریب منازل در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ شدت دهد.

گزارش ماهانه صادره از دفتر هماهنگی امور انسانی سازمان ملل «اوچا» نشان می‌دهد که اسرائیل در سال ۲۰۱۹، ۶۱۷ ساختمان را در کرانه باختری از جمله قدس شرقی تخریب و مصادره کرده است که در نتیجه آن ۸۹۸ فلسطینی مجبور به مهاجرت شدند.

در همین راستا، مرکز داده‌ها درباره حقوق بشر در سرزمین‌های‌اشغالی موسوم به «بتسلیم» اعلام کرد، افزایش قابل ملاحظه‌ای در روند تخریب منازل فلسطینی‌ها در قدس اشغالی به بهانه مجوز صورت گرفته است.

بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «صفا»، بتسلیم در ادامه اعلام کرد، از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا ماه سپتامبر۱۴۰ منزل در قدس تخریب شده و این رقم در طول ۱۵ سال اخیر رکورد زده است.

فارس

نوشتن نظر