الحشد الشعبی هشت تن از خطرناک‌تریان تروریست‌‌ها را دستگیر کرد
موقعیت شما: اخبار»اخبار سیاسی»الحشد الشعبی هشت تن از خطرناک‌تریان تروریست‌‌ها را دستگیر کرد

الحشد الشعبی هشت تن از خطرناک‌تریان تروریست‌‌ها را دستگیر کرد

جمعه ۰۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

عضو ارشد الحشد الشعبی خبر داد نیروهای این سازمان هشت نفر از خطرناک‌ترین تروریست‌های استان «صلاح الدین» را دستگیر کرده‌اند.


«صادق الحسینی» از اعضای ارشد الحشد الشعبی از دستگیری هشت تن از خطرناک‌ترین تروریست‌های استان «صلاح الدین» در شمال عراق خبر داد.

صادق الحسینی در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری «المعلومه»، گفت برخی گروه‌های رزمی الحشد الشعبی در یک عملیات ناگهانی با انتقال از استان «دیالی» به عمق «المطیبیجه» در مرزهای صلاح الدین موفق شدند با همکاری پلیس این استان هشت تن از تروریست‌هایی را دستگیر کنند که در فهرست دادگاه عراق جزو خطرناک‌ترین تروریست‌ها بودند.

الحسینی در ادامه توضیح داد که این عملیات به علت اینکه در مناطق بسیار صعب‌العبور انجام شد بسیار خطرناک بود بطوریکه در برخی جاده‌ها بمب‌ کار گذاشته شده بود.

عضو ارشد الحشد الشعبی با اشاره به اینکه در این عملیات هیچ یک از اعضای الحشد آسیبی ندیده، در خصوص تروریست‌ها گفت که آنها افرادی بسیار خطرناک هستند و در زنجیره‌ای از جنایت‌ها دست داشتند.

منطقه المطیبیجه به علت فعالیت‌ زیاد عناصر سازمان تروریستی داعش، جزو خطرناک‌ترین مناطق منطقه حد فاصل میان استان‌های دیالی و صلاح الدین در عراق است.

فارس

نوشتن نظر