آب زمزم آلوده به ویروس FunVax
موقعیت شما: موعود»مطالعات فرهنگی»مقالات مطالعات فرهنگی»بیوتروریسم»آب زمزم آلوده به ویروس FunVax

آب زمزم آلوده به ویروس FunVax

جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰
امتیاز این گزینه
(1 رای)

مطابق آزمایشها، آب زمزم مطهرترین آب اعلام شد، اما چه اتفاقی افتاده که الان همین آب، آلوده‌ترین اعلام می‌شود؟/ ویروس فان‌وکس (FunVax) میکروبی است که توسط پنتاگون و اسرائیل طراحی شده است و حجاج ایرانی را ضعیف ساخته و توان عبادت را از آنها می گیرد.

 

مدتی است که بحث "بیوتروریسم" در محافل ایرانی جدی تر از قبل شده است. بیوتروریسم (به انگلیسی: Bioterrorism)، تروریسمی شامل انتشار عمدی عوامل بیولوژیک است. این عوامل، باکتری‌ها، ویروس‌ها یا سموم‌اند که ممکن است به شکل طبیعی‌شان یا به فرم دستکاری شده انسان باشند. این روش در جنگ‌ها استفاده می‌شود.

«دکتر نادر طالب‌زاده» هنرمند و فعال رسانه ای جبهه مقاومت اسلامی ــ که گفته می شود خودش از قربانیان جدید بیوتروریسم است ــ چندی پیش درباره مسموم کردن آب زمزم به ماده آرسنیک و هشدار گاردین به مسلمانان انگلیسی سخن گفته بود. وی که این امر را از جنایات‌ صهیونیست‌ها می داند در این زمینه اعلام کرده بود: آلودگی آب زمزم در حالی رخ داده است که به گزارش خود انگلیسی‌ها در سال 1971 آب زمزم یکی از پاک‌ترین و گواراترین آب‌های جهان بوده و دارای مقادیر زیادی فلوراید، کلسیم و منیزیم بود که در صورت نوشیدن یک لیوان از آن، تا ساعت‌ها شاداب می‌ماندید؛ اما سال 2006 گزارشی در روزنامه گاردین منتشر شده و در آن به مسلمانان انگلیسی درباره مسمومیت آب مقدس یعنی آب زمزم هشدار داده شد.

پس از آن سخنان، دیروز دوشنبه یازدهم مرداد 1395 یک نشست خبری با عنوان "تهدیدات نوین علیه مسلمانان با موضوع بیوتروریسم" با حضور طالب‌زاده و «پروفسور علی کرمی» استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله(عج) و شرکت خبرنگاران رسانه های مختلف در خبرگزاری فارس برگزار شد. طالب‌زاده و کرمی در این جلسه، درباره ویروس FunVax و فرضیه خود مبنی بر آلوده کردن آب زمزم به این میکروب افشاگری کردند.

آنچه در پی می آید مهمترین سخنان مطرح شده در این جلسه است:

* سالهاست که می خواهم این حرفها را بزنم

در ابتدای این نشست، نادر طالب‌زاده ضمن ابراز خرسندی برای برگزاری آن گفت: مسائلی که امروز می‌خواهم مطرح کنم، حدود 10 سال است قصد بازگو کردنشان را دارم، اما تا به حال فرصت مقتضی برایش پیدا نشده است.

وی ادامه داد: چندی پیش در "برنامه عصر" میهمان آقای کرمی بودم و در آنجا بحث بیوتروریسم مطرح شد. بعد از آن، به "برنامه راز" رفتم و در آن درباره بی‌توجهی مسلمین به برخی موضوعات از جمله آلوده بودن آب زمزم و معماری‌های موجود در سرزمین عربستان صحبت شد.

طالب‌زاده افزود: حدود 9 سال پیش در سرزمین عربستان تحقیق‌هایی انجام دادم که گزارش‌های آن را به صورت مستند در اختیار دارم و قصد دارم که در این نشست آنها را برای حضار به نمایش درآورم.

این کارگردان همچنین ادامه داد: در واقع از این سکوت تعجب می‌کنم که چرا هیچ‌کس هیچ چیزی درباره مسئله به این مهمی نمی‌گوید و بعد از اتفاقات اخیر، چهره آل‌سعود به صورت واقعی نمایانگر شده است.

وی با بیان اینکه حضور آقای کرمی در این زمینه بسیار تأثیرگذار بود، بیان داشت: تحقیق‌های آقای کرمی در این باره برای ما بسیار راهگشا بود. ویروس فان‌وکس میکروبی است که توسط پنتاگون طراحی شده و طبق تحقیق‌های ما میکروبی است که ایمان و اعتقاد در عبادت را در مسلمان‌ها می‌برد.

* گفتند در مجامع عمومی ماجرای آلودگی آب زمزم را بیان نکنیم!

طالب‌زاده در ادامه صحبت‌های خود گفت: آب زمزم و به طور کلی، آبی که مردم در مکه و مدینه می‌نوشند دارای آرسنیک است و مقدار آرسنیک آن، سه برابر تحمل انسان است! چندین سال پیش، دوستان در هلال‌احمر این موضوع را به من گفتند، اما در ادامه، سفارش کردند که چنین چیزی را در مجامع عمومی بیان نکنم، چرا که این آب به دلیل حضور در آن سرزمین تقدس خاصی برایشان دارد. حتی در سال 2006 سازمان جهانی بهداشت این موضوع را اعلام کرده بود.

پروفسور علی کرمی هم در ادامه این نشست در این زمینه گفت: حدود 30 سال بود که این موضوع را می‌دانستم، اما آن را مطرح نکرده بودم. برخی‌ها می‌گفتند بیان این مطلب عین سیاه‌نمایی است و در جلساتی که داشتیم، تحولاتی در این زمینه مطرح شد که تصمیم گرفتیم آن را بیان کنیم. در این جلسه به همراه آقای طالب‌زاده نکاتی را بیان خواهیم کرد که برای همه حضار تازگی خواهد داشت. اگر الان در مجامع بین‌المللی جنگ سخت دیده نمی‌شود، اما جنگ نرم وجود دارد و دشمنی غربی‌ها به مسلمانان کمتر نشده و آنها تحت هر شرایطی می‌خواهند به مسلمانان صدمه بزنند.

 وی ادامه داد: ما در جهت بیوتکنولوژی در حال تحقیق هستیم و به دلیل تخصصی که در حوزه پدافند عامل دارم و شناختی که در این زمینه کسب کرده‌ام، مسائلی را مطرح خواهم کرد. تمامی این حرف‌ها مستند است و سندهایش هم موجود است و اگر کسی گفت توهمی بیش نیست، می‌توانیم با نشان دادن این اسناد، حرف خود را ثابت کنیم. تا الان در هیچ رسانه‌ای در این باره صحبت نکردیم، اما با شرایط موجود، زمان آن رسیده که این صحبت‌ها بیان شود، آن هم در شرایطی که اسلام توسط غربی‌ها تحت فشار است. من به صورت روزمره با اقصی‌نقاط دنیا و علوم به روز شده در ارتباطم و مطمئن باشید مسائلی که بیان می‌کنم برای مردم مفید است.

کرمی همچنین در مورد اطلاعات ژنتیکی ایرانیان تأکید کرد: پروژه ژنوم ایرانیان باید در خود ایران تعریف شود در حالی که دانشگاه استنفورد آن را به خود تخصیص داده است و از این طریق، اطلاعات ژنتیکی ایرانیان را در دست دارد که می‌تواند از آن سوء استفاده کند و جالب توجه است "بنیاد پارسا" که متعلق به بهائیان است و با صهیونیسم قرابت دارد پول این پروژه را در دانشگاه استنفورد داده است!

* آب زمزم مطهرترین و گواراترین آب دنیا بود؛ اما ...

طالب‌زاده با تأکید بر اینکه "ما در مقابل دیگر مسلمانان مسئولیت داریم" یادآور شد: آب زمزم در سال 1971 مورد بررسی آزمایشگاهی قرار گرفت و اعلام شد که یکی از گواراترین و مطهرترین آب‌های جهان است؛ اما بعد از حج خونین در سال 1987، این ماجرا معکوس شد! و نهایتاً سازمان بهداشت انگلیس در سال 2006 رسماً اعلام کرد که آب زمزم، آلوده به آرسنیک است. چه اتفاقی افتاد که سالم ترین آب جهان الان به آلوده‌ترین آب تبدیل شده است؟ چرا مردم مسلمان نقاط مختلف جهان که به حج می روند باید آب آلوده بنوشند؟ 

وی انجام تحقیقات میدانی در این زمینه را هم ذکر کرد و گفت: ما با آمارهایی که در دستمان قرار گرفت (تختخواب‌های درمانگاه‌ها و سرماخوردگی‌هایی که به مدت طولانی‌ ادامه داشتند) مصمم‌تر شدیم. چرا در این چند سال، همه زوار از روز اولی که پا به سرزمین عربستان می‌گذاشتند، بلااستثناء مریض می‌شدند و تا روز آخر، این مریضی با آنها همراه بود. حتی وقتی که به ایران یا کشورهای خود وارد می‌شدند نیز مدام به آنها می‌گفتند بیماری شما واگیر دارد، مراقب باشید دیگران را مریض نکنید.

 

 

این چهره موفق رسانه ای ادامه داد: من سال 2007 مصاحبه‌های زیادی در این مورد در مکه گرفتم. مطابق آن تحقیقات، 90 درصد کاروان‌های عازم حج، داری بیمار بودند و علائمی شبیه سرماخوردگی و آنفلونزا داشتند. پزشک حاضر در مکه تشخیص می‌دهد که مهمترین عامل این بیماری، "آدنو ویروس" است که واکسن آن، تنها در اختیار ارتش آمریکاست! تمام این شواهد نشان می‌دهد که پخش این ویروس، عمدی بوده است.

طالب‌زاده در مورد بیماری های مشکوک حجاج، با بیان صحبتی از یک کشیش مسیحی گفت: جالب است که این‌همه سال، مردم به حج می‌روند و مریض می‌شوند و کسی نمی‌پرسد چرا این‌طور است؟! در حالی که «جان هیگی» که کشیشی در "سن‌آنتونیو" است 20 سال پیش در مورد حاجی‌های مریض، هشدار می‌داد و می گفت: "مراقب افرادی که از حج برمی‌گردند باشید، چرا که ممکن است بیماری را به شما را منتقل کنند". اگر تمامی این نقاطی که تا الان مطرح کردم را به هم بچسبانیم به این نتیجه می‌رسیم که آلودگی آب عربستان، بدون برنامه‌ریزی نبوده است.

(در ادامه این مصاحبه، کلیپی از مصاحبه های طالب‌زاده در سال 2007 م. (1375) در مکه که مربوط به بیماری حجاج ایرانی بود پخش شد).

* بیوتروریسم ؛ FunVax ویروسی که توان عبادت و شور معنوی را می‌گیرد

در ادامه طالب‌زاده تصریح کرد: چندین سال پیش کشور انگلیس نیز در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که آب زمزم آب آلوده‌ای است. پزشکانی که در آن زمان در مکه حضور داشتند هم می گفتند که "آب زمزم، آلوده به نیترات و بسیار خطرناک است" ولی بحث آرسنیک را مطرح نکردند. آن زمان من اشرافی به بیوتروریسم نداشتم و فقط می دانستم که عده ای در مکه بیمار می شوند و وقتی برمی گردند نیز عده دیگری را بیمار می کنند.

وی سپس بحث را از "آلودگی شیمیایی" به "توطئه های بیوتروریستی" کشاند و دولتهای آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی را اینگونه متهم کرد: ویروس فان‌وکس (FunVax) همان میکروبی است که توسط پنتاگون و اسرائیل طراحی شده است و موجب بیماری هایی می شود که حجاج ایرانی را ضعیف ساخته و توان عبادت را از آنها می گیرد. آنها با این بیماری، حال عبادت و خداجویی را از مسلمانان می گیرند. آنها در حج تمتع 20 سال است که این کار را می کند. در این مدت هر کس از آب آن بشکه‌های نارنجی خورد، آلوده شد و دولت جنایتکار سعودی نسبت به آن شانه خالی کرد.

 

 

این مستندساز ایرانی اظهار کرد: اخیراً فیلمی از محققان این پروژه به طور اتفاقی لو رفت و نشان داد که آنها "ایمان مذهبی مسلمانان" را نشانه گرفته اند. این طراحی متعلق به پنتاگون است و این شور معنوی که انقلاب اسلامی به وجود آورده را می خواهند مهار کنند. عقبه آن، تلاش آمریکا و اسرائیل است و دولت سعودی آن را عملی کرده است. اثری که این ویروس بر حاجیان گذاشته بود بی‌حالی نسبت به عبادت بود.

* دستکاری ژنتیکی برای نابودی ایمان مسلمانان

در ادامه این نشست، دکتر کرمی استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله(عج) به توضیحات بیشتری درباره ویروس فان‌وکس (FunVax) ارائه داد و گفت: اسم این ویروس (funvax) مخفف جمله the vaccine for religious fundamentales به معنای «واکسن برای (مقابله با) بنیادگرایی‌های مذهبی» است.

وی با اشاره به اینکه فان‌وکس، پروژه‌ای است که مطابق آن، ویروسی که دینداری را از بین می‌برد پخش می‌شود، افزود: اساساً هدف پروژه فان‌وکس، مقابله با مذهب است. در ژنتیک رفتاری می‌گویند ژن vmat2 در کنترل ذهن دخیل است. وقتی این ژن را به پلاسمای حیوانات وارد می‌کنند می‌توانند رفتار حیوان را تغییر بدهند و همچنین دانشمندان گفته‌اند این ژن می‌تواند در دینداری یا بی‌دینی تأثیر بگذارد.

این فوق‌تخصص بیوتکنولوژی اظهار کرد: طراحان پروژه فان‌وکس یا واکسن ضد بنیادگرایی مذهبی، ژنی وارد ویروس سرماخوردگی کرده‌اند که بر روی هورمون ها و فعالیتهای مغزی تأثیر می گذارد و با تغییر رفتارهای شخص، در او بی‌حالی دینی به وجود می‌آورد.

کرمی تأکید کرد: پنتاگون برای این ماجرا برنامه مفصلی دارد که تنها بخش هایی از آنها فاش شده است. آنها از این طریق می‌خواهند با اسلام مقابله کنند و به همین دلیل این ویروس را در بزرگترین گردهمایی اسلامی ــ یعنی حج تمتع ــ به طور گسترده پخش می‌کنند.

 

 

وی ادامه داد: کتابی با نام "ژن خدا ــ The GOD gene" منتشر شده است و مطابق مطالب آن، به شکل علمی ثابت شده است که رفتارهای مذهبی با تغییرات ژنتیکی قابل تغییر هستند.(1) پروژه فان‌وکس واکسن ضد بنیادگرایی است. در این فیلم هم می بینیم که کسی سوال می کند می تواند آنها دیگر با سلاح نظامی از پس ما برنمی‌آیند و این بار به مکه آمدند تا جمع مسلمانان تمام دنیا را آلوده کنند. سالها این تست انجام می شود تا به نتیجه ای که می خواهند برسند. دکتر سراغ پزشک هلال احمر رفته و نشان می دهد که افراد کاروان من دیگر حال عبادت ندارند. من در 32 سال مداوم این موضوعات را تدریس می کردند و بعدا متوجه شدیم اینها روی جمعیت کار می کنند.

کرمی همچنین به کتاب "زبان خدا ــ The Language of GOD" اشاره کرد(2) و اظهار داشت: همه چیز در درون ژن شماست. کشور اشغالگر صهیونیست بیشترین دانش را در این زمینه دارد و برنامه های خطرناکی برای ما دارد.

وی در توضیح برخی از برنامه های دشمن برای ما گفت: ایران در چند موضوع برند است که یکی از آنها زعفران است و آنها دارند ویروسی برای از بین بردن آن طراحی می کنند. حتی زعفرانی که خارج از کشور پرورش دادند مثل ایران نبود و حالا دارند خاک ایران را هم می برند. خاویار، فرش و پسته هم برندهای ایران است. حالا درباره پسته نیز همین کار را می کنند که نهال ها از امریکا می آید و به درختهای ایرانی قلمه می زنند. زیرساخت های پسته در حال از بین رفتن است.

* برنامه‌های طولانی مدت برای کنترل جمعیت مسلمانان

پروفسور کرمی در بخش دیگری از سخنانش به مقاله ای اشاره و عنوان داشت: به من می‌گویند "شومن وحشت" شده‌ای و نمی‌گذارند واقعیت‌ها را بیان کنیم! سال گذشته 10 روز قبل از حج سخنرانی کردم و گفتم که حج امسال را امن نمی بینم و آن فاجعه روی داد. یک پزشک نیز عنوان کرده است که کشته شدگان سال گذشته حج مسموم شدند.

او همچنین به مطلبی اشاره کرد که نمایندگی کشورمان در سازمان ملل هدف حمله ویروسی قرار گرفت و تصریح کرد: ما در حوزه بیوتروریسم خیلی پیشرفته هستیم.

کرمی در ادامه سخنان طالب زاده گفت: آنها فهمیده اند که یک عنصر مشکل ساز وجود دارد و آن ایمان است. شهادت طلبی است. ایمان را از آنها می گیریم و خودشان به ما نزدیک می شوند. 2 ابزار برای کنترل خاورمیانه دارند. یکی نفت و دیگری غذا. بعد هم به دنبال آلوده کردن مواد غذایی ما می روند. وقتی حاجی برمی گردد به اطرافیان خود هم آب زمزم می دهد و چه چیزی از آن راحت تر است؟ یا سال های گذشته بحث سرقت ژنتیکی راه انداختند به بهانه کمک به بیماران سرطانی که ما سریع در برابر آن واکنش نشان دادیم.

 


این استاد علوم پزشکی افزود: یا مثلاً «هنری کسینجر» وزیر اسبق امور خارجه آمریکا، در سال 1974 گفته بود: "جمعیت جهان باید به 2 میلیارد کاهش یابد و راه خلاصی از 4 میلیارد نفر دیگر، گسترش ایدز است!". اکنون نیز مطابق "پروژه NSSM200" برنامه دارند مسلمانان ــ مخصوصاً شیعیان را ــ نابود کنند که این موارد به خوبی، استراتژی آنان را نشان می‌دهد. در همین زمینه توطئه کنترل جمعیت را مطرح کردند که توسط وزارت بهداشت ما اجرایی شد.

وی اظهارداشت: پروژه ژنوم ایرانی از سوی دانشگاه استنفورد انجام شده است. ژنوم ایرانی باید از طریق ایرانی ها انجام شود. حق ندارد یک کشور خارجی به ژنوم کشور ما را داشته باشد. چرا دانشگاه استنفورد؟ چون 3 ایرانی در آن دانشگاه هستند و هیچ کس هم صدایش درنیامد. هزینه آن هم از سوی یک شرکت بهایی پرداخت شده است. خدا را شکر آن قدر سر و صدا کردم تا بالاخره در دستور کار سپاه و وزارت اطلاعات قرار گرفت. ترور بیولوژیک صدها سند دارم که در حال انجام است. از من می پرسند که می توان این موضوع را اثبات کرد؟ ثابت کردن آن بسیار سخت است. در ذهنم یک پرسشنامه طرح کردم. فکر می کنم آیت الله املش ترور بیولوژیک شده اند. برای حذف معنویت کار می کنند. چه به روش سایبری. اینها جنگ نرم است و نوظهورند و خاص مسلمانان است.

 

کرمی همچنین به پروژه ترور در المان اشاره کرد و این تست ها ادامه دارد. امسال مکه برای ایرانیان بسیار خطرناک است و کسانی که از طریق کشور سوم می روند بدانند که تحت نظر اسرائیل هستند و آنها روی این افراد تست خواهند کرد.

مساله دیگر موضوع محصولات غذایی تراریخته است که خوشبختانه مسئولان نسبت به آن اخطار داده اند. دشمنان دارند مسلمانان را به یک نوع بیماری خاص مبتلا می کنند که از دین خود بگذرند.

**  سؤالات خبرنگاران  **

بخش پایانی این مراسم به طرح پرسش از سوی خبرنگاران اختصاص داشت.

دکتر کرمی در پاسخ به این پرسش که "چطور می توان افکار عمومی را نسبت به خطر بیوتروریسم آگاه کرد که ایجاد وحشت نکند؟" گفت: اگر از طریقه علمی و بدون حاشیه به سوالات پاسخ داده شود قطعا آگاهی نسبت به آن بسیار زیاد خواهد بود.

وی افزود: این مطالب بزرگنمایی نیست و بنده کوهی از اسناد دارم و وقت آن رسیده است که این مطالب را بگویم. هدفم نیز ایجاد ترس میان مردم نیست؛ بلکه این‌ها را می‌گویم تا مسئولین بیدار شوند چون این مطالب برای حراست از امنیت مردم لازم است.

* ترورهایی که قابل اثبات نیستند

وی همچنین در ادامه سؤالی با این مضمون که "چندین چهره از طریق ابتلا به بیماری ترور شده اند؟ و روند بیماری دکتر طالب زاده چگونه بوده است؟" عنوان داشت: مشکل این است که طرف مورد نظر خودش متوجه نمی شود و سالها زمان گذشته است. نه می توان نمونه گیری کرد و نه می توان ثابت کرد. آن فرد هم نمی داند که چطور آلوده شده است؟ آقای طالب زاده همان طور که اعلام شده است، در عراق بودند که چمدانشان به سرقت می رود و کاملا می دانستند که ایشان در کدام هتل هستند و آقای طالب زاده از فردای روزی که چمدان را باز کردند سرفه هایشان شروع شده و حتی سرفه های خونی داشته اند. وصل کردن نقاط به هم تا اثبات قطعی کار بسیار سختی است. پزشکان هم هیچکدام نمی توانند تشخیص بدهند.

وی یادآور شد: بیوتروریسم یک تعریف غیر رسانه ای دارد که "هر تروری که از طریقی جز تفنگ و بمب باشد می گویند که بیولوژیک کشته شده است". در گذشته به ترورهای خیابانی دست می زدند که آلارم بدهند؛ اما حالا دیگر مخفیانه دست به ترور می زنند. مثلاً «یاسر عرفات» مشکوک به ترور توسط پلوتونیوم 212 است. این اقدامات از دشمنان به هیچ وجه بعید نیست و سابقه زیادی در این کارها دارند. مثلاً اسرائیل درسال 1392 نماینده کشورمان در سازمان ملل را مورد حمله ویروسی قرار دارد در حالی که در کمال وقاحت این اقدام تروریستی را اعلام کرده بود!

* ترور بیولوژیک طالب‌زاده

دکتر طالب‌زاده نیز در رابطه با این سؤال عنوان داشت: من هیچ وقت درباره موضوع خودم صحبت نکردم و تنها در یک محفل دوستانه درباره اش حرف زدم که رسانه ای شد و بعد هم مجبور شدم درباره اش حرف بزنم. من با یک کاروانی از شیعیان از بیروت برای پیاده روی به کربلا رفتیم. اما همه چمدان هایمان در جایی که اقامت داشتیم در حومه کربلا دو مامور امنیتی آمدند و سراغ من را گرفتند. بعد آمدند و گفتند بروید چمدان را تحویل بگیرید. من آن موقع تب داشتم و نرفتم. رئیس کاروان کسی را فرستاد تا چمدان من را گرفت.من درگیر کنفرانس افق نو و صهیونیسم و ... بودم و فکر می‌کردم به خاطر این موضوع لپ تاپ من را می خواستند. بعد هم گفتند کار nsa است آژانس امنیت ملی امریکا که بر همه چیز عراق سوار است.

وی که نسبت به چند ماه پیش بشدت لاغر شده و آثار بیماری در چهره اش هویداست افزود: من این حادثه را جایی عنوان نکردم اما از آن شب دیگر هیچ شبی نتوانستم بخوابم. مدام سرفه می کنم و حالم خوب نبود. من که 40 کیلومتر پیاده روی می کردم دیگر نتوانستم راه بروم. من قصه هایی دارم که باید گفته شود.

در ادامه، خبرنگاری از طالب‌زاده پرسید: "چطور پیش از این، بحث آرسنیک موجود در آب زمزم عنوان نشده بود ولی الان این اجازه برای طرح آن داده شده؟" که وی در پاسخ گفت: این که آب زمزم آلوده به آرسنیک است در سال 2006 اعلام شده است. این اعلامیه رسمی انگلیس است. اما الان فرصت خوبی فراهم شد. در حقیقت ما برای جامعه جهانی اسلام می گوییم نه فقط برای ایران. دیگر کشورها برای مسلمانان خود گفته اند اما ما نگفته ایم و بهره برداری نکرده ایم. اما امسال همه چیز رو است و کاملا شفاف است. امسال هم که ما حج نمی رویم و راحتیم. هر سال می گفتند مردم به حج می روند و آنها را دچار وحشت نکنیم. کسی توجه نمی کند و حال عکس‌العمل ندارد. این که آب گوارای زمزم را آلوده می کنند همه کشورهای اروپایی گفتند اما باز هم جمهوری اسلامی باز هم سکوت کرد.

* رواج آدامس‌های ناس با قیمت بسته‌ای 500 تومان

دکتر کرمی نیز در همین رابطه عنوان داشت: عربستان بسیار صریح درباره ایران رفتار می کند و من نمی دانم که چرا این قدر ملایم در این باره رفتار می کنیم؟ ما باید مدام کوتاه بیاییم؟ من مدام در حال مطالعه هستم. کشور ما امن‌ترین کشور منطقه است و اینها به این موضوع حسادت می کنند. رهبر معظم انقلاب چند بار باید در این باره هشدار بدهند؟ در دنیا موضوع قبل از اقدام مهم است اما در ایران بعد از اقدام تازه به یادشان می افتد. وزیر بهداشت بعد از حادثه منا گفت که یک کانتینر از جنازه ها را آوردند و من هشدار دادم که نمونه برداری کنید و نگذارید که جنازه ها دفن بشوند چون بیرون آوردنشان سخت است. من بحث این ترورها را حس می کنم.

وی افزود: چرا ما مسلمان ها حقمان را نمی گیریم؟ مسئولین همیشه بالا باشید و حواستان جمع باشد. بیوتروریسم هر لحظه در کشورمان در حال وقوع است. دام و غذای آلوده در حال وارد شدن به کشور است. مواد مخدر جویدنی در حال حاضر به قیمت 500 تک تومن در حال خرید و فروش است. یا آدامسی که در آن ناس وجود دارد. بیوتروریسم به گونه ای است که فرد اصلا متوجه نمی شود. بعضی ها نمی خواهند این حرف ها را بزنیم. من تحت فشارم حتی به تهدید اخراج و قطع حقوق. نباید شک کرد که در کشتار منا ماموری که فقط نشسته و نگاه می کند و راه ها را بستند و معلوم نیست چه ماده ای پخش کردند. آیا نباید من اقدام کنم و آن پزشک مصری که این حرف ها را می زد به ایران دعوت نمی کنیم؟ آب در 3 جا دفن شده است و جسدها به راحتی دفن شدند. 500 جسد آوردند و وزیر بهداشت می‌گفت که وقتی در کانتینر را باز کردند ما از بوی عفونت در حال خفه شدن بودیم و این یک نوع مسمومیت بود.

به گزارش فارس، در ادامه نیز خبرنگاری عنوان کرد که با توجه به این سخنان به نظر می رسد که برخی از مسئولین دولت جمهوری اسلامی، این مسئولان تلاش می کنند که این موضوع پنهان بماند و باز نشود؟ که طالب زاده در پاسخ عنوان داشت: من نمی توانم به این سوال پاسخ شفاف و صریح بدهم. این مسئولین خیلی هایشان اهل تحقیق نیستند و نمی توانند خبرها و تحقیقات را بخوانند و اینکه یک وجدان و صراحت می خواهد و یک نسلی سستی کرده است. من همان موقع با معاون مسئول حج و زیارت صحبت کردم و گفتم که ویروس آویدونیروس تست شده و پادزهر آن هم گفته اند اما اتفاقی رخ نداد. وقتی بی بی سی یک برنامه ای درباره مسمومیت آب زمزم ارائه کرد من هم توانستم بعد از 3 سال بحث را باز کنم.

* شوم‌ترین آدم‌های دنیا در پشت پرده ترورهای بیوتکنولوژیک

وی ادامه داد: چرا حجاج بعد از 7 بار طواف، باید آبی را بخورند که آن را 3 برابر توان بدن انسان، آلوده به سم آرسنیک کرده اند؟ (3) دنیا خیلی این مسائل را تحمل نمی کند اما در این مورد باید اقدامی کرد. کمپین جدی به راه انداخت و مستند ساخت. همه ما یک وظیفه ای داریم. نسل جوان باید این موضوع را پیگیری کند. ما یک تکلیف شرعی داریم که باید آن را انجام بدهیم. شوم‌ترین آدم‌های روی زمین پشت این موضوع هستند. به ما می گویند محور شرارت. آن وقت ما شرور هستیم یا شما که آب را آلوده کرده اید و دستیارتان هم عربستان سعودی است؟

طالب‌زاده با گله از بی توجهی به این مسائل تصریح کرد: اگر من این سخنان را در یک دانشگاه آمریکایی می گفتم مردم با اشتیاق بسیار گوش و عکس‌العمل نشان می دادند. یک بخشی از ماجرا به همین دولتی که هست برمی گردد؛ اما سوای دولت، ارگان های دیگر هم نسبت به آن بی توجهی کردند درحالی که جزو تکالیف است و اینجا حوزه مبارزه با استکبار است.

 

همچنین خبرنگار دیگری درباره "تلاش طالب زاده برای مستندسازی این جنایات" پرسید که وی گفت: من بعد از اعلام عمومی با مستندسازان دیگری صحبت خواهم کرد که درباره این رویداد که بین المللی هم هست مستندهایی ساخته شود. من دلم برای میلیونها مسلمانی می سوزد که سکوت در مقابل آنها مسئولیت می آورد. پرونده این موضوع به 25 سال قبل برمی گردد. ربع قرن است که مردم را آلوده می کنند و از زیر آن شانه خالی کرده‌اند.

* ماجرایی که درگیر بروکراسی اداره شده است

یک خبرنگار دیگر نیز پرسید: "آیا شما تلاش مشخص انجام داده اید که یک کمیته ای تشکیل شود که پیگیر این مسأله باشد؟ همچنین راه کار و راه حل مشخصی برای جلوگیری و پیشگیری و درمان این بیماری ها پیدا کرده اید؟" در این رابطه دکتر کرمی گفت: من اجازه ندارم در این باره سخن بگویم ولی ده ها پاکت به دست من رسیده و آن ها را آنالیز کرده ایم و یک مورد هم بود که در خاش روی داد و 9 نفر در یک چادر کشته شدند. بنده در تجربه طولانی خود نمونه های بسیاری دیده ام. ما مکاتبات بسیاری داریم و متولی این موضوع وزارت اطلاعات است نه سازمان پدافند. بیوتروریسم که متولی آن وزارت اطلاعات باشد هم باز کاری پیش نمی رود چون موضوع انسانی آن به وزارت بهداشت می رسد، موضوع حیوانی آن به دامپزشکی و .. هماهنگ کننده ای وجود ندارد.

وی افزود: چند روز پیش ما را به یک کنفرانس رادیویی دعوت کردند اما دو نفر سازمانی دیگر که حضور داشتند گفتند که در این باره سخن نگویید. برای اینکه نمی خواهند جامعه دچار وحشت می شود. شاید اگر پرس‌تی‌وی و العالم هم اینجا بودند این موضوع ابعاد بین المللی بیشتری به خود می گرفت شاید آن وقت داخلی ها هم به فکر می افتادند.

این فوق‌ تخصص بیوتکنولوژی همچنین تصریح کرد: تا سال آینده گزارشی در مورد محصولات غذایی تراریخته می‌دهد که دنیا را شوکه می‌کند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پی نوشت ها:

1. کتاب "ژن خدا ؛ چگونه ایمان به ژن های ما متصل است؟"
ــ نام اصلی: The GOD gene: How Faith is Hardwired into our Genes
ــ نوشته «دین اچ. هامر ــ Dean Hamer» استاد دانشگاه و متخصص ژنتیک مولکولی در آمریکا. این کتاب بر اساس تجزیه و تحلیل ژن مسیحیان و کافران نوشته شده و فطری بودن ایمان را ثابت کرده است. او معتقد است که اعتقادات دینی منشأ بیولوژیک هم دارد.
برای اطلاع اجمالی از محتوای کتاب اینجا را کلیک کنید.

2. کتاب "زبان خدا ؛ یک دانشمند برای ایمان شواهد ارائه می‌کند"
ـ نام اصلی: The Language of GOD: A Scientist Presents Evidence for Belief
ــ نوشته «فرانسیس اس. کالینز ــ Francis S. Collins» از دانشمندان علم ژنتیک و افراد مؤثر در پروژۀ ژنوم جهانی. او در این کتاب مدعی است که ایمان و معنویت به ژنتیک افراد بستگی دارد.
برای آشنایی با ترجمه این کتاب به زبان فارسی اینجا را کلیک کنید.

3. مطابق فقه اسلامی، نوشیدن آب زمزم مستحب است؛ بویژه پیش از سعی میان صفا و مروه و پس از طواف وداع.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر  در  این زمینه به کتاب بیوتروریسم نوشته پروفسور علی کرمی مراجعه فرمایئد.

 

برای تهیه این کتاب از اینجا (www.yaranshop.ir) اقدام فرمائید

 

1 نظر

  • لینک نظر یوسفی جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰ نوشته شده توسط یوسفی

    خاک بر سر مسئولان بی مسئولیت

نوشتن نظر