انتشار بیانیه‌های تهدیدآمیز در بعقوبه/ هر کسی محرم عزاداری کند کشته می‌شود

انتشار بیانیه‌های تهدیدآمیز در بعقوبه/ هر کسی محرم عزاداری کند کشته می‌شود

چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

تروریست‌های فعال در عراق در ادامه عملیات جنگ روانی خود، اهالی شهر «بعقوبه» از توابع استان «دیالی» را به اجرای عملیات تروریستی علیه مراسم عزاداری سید الشهداء‌(ع) تهدید کردند.

به گزارش موعود به نقل از ابنا اهالی شهر بعقوبه در حالی شب اولین روز ماه محرم را به صبح رساندند که خیابان‌های شهر خود را مملو از بیانیه‌های تهدید آمیز یافتند.

تروریست‌ها به منظور ایجاد رعب و وحشت بین شیعیان اهل بیت(ع)، تهدید کرده‌اند که هر کسی که مراسم عزاداری محرم برگزار کند را خواهند کشت.

بر اساس این گزارش، در پی توزیع این گونه‌ بیانیه‌های تهدید آمیز، پلیس استان دیالی اعلام کرد که همه تدابیر لازم برای تامین امنیت مراسم عزاداری سید الشهداء را اتخاذ کرده است. در پایتخت عراق نیز، فرماندهی عملیات بغداد از اجرای طرح امنیتی ویژه‌ای در ماه محرم خبر داد.

همزمان با فرا رسیدن اولین روز ماه محرم، پرچم‌های گنبد حضرت سید الشهداء امام حسین(ع) و علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس(س) تعویض شد. این مراسم در حالی برگزار شد که خبرهای رسیده از کربلا و سایر مناطق عراق حاکی از آن است که در یکی از باغ‌های اطراف کربلا بیش از 160 نارنجک که برای حمله به زائران تهیه شده بود کشف شد.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی