همایش"راهکارهای­ دستیابی ­به­ فهم­ مشترک­ اسلام­ و­مسیحیت"

همایش"راهکارهای­ دستیابی ­به­ فهم­ مشترک­ اسلام­ و­مسیحیت"

يكشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۹
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

همایش "راهکارهای دستیابی به فهم مشترک اسلام و مسیحیت"ازسوي مرکز گفت وگوی ادیان و تمدن هاي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با همکاری رایزنی فرهنگی كشورمان در بوسنی برگزارمي شود.

 

به گزارش موعود به نقل از جامعةالمصطفی، همایش دو روزه "راهکارهای دستیابی به فهم مشترک اسلام و مسیحیت" از سوي مرکز گفت­وگوی ادیان و تمدن هاي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و با همکاری رایزنی فرهنگی كشورمان و مؤسسه علمی و پژوهشی ابن سینا  14 و 15 بهمن ماه سال جاري در سارایوو برگزار می شود. هدف از برگزاری این همایش، گفت و گو و تبادل نظر در باره اهمیت فهم مشترک ادیان می باشد.

همایش "راهکارهای دستیابی به فهم مشترک اسلام و مسیحیت" با هدف گفت و گو و تبادل نظر در موضوعات "- اهمیت فهم مشترک و نقش آن در تفاهم و همزیستی ادیان"،"- ضرورت تفاهم بین الاذهانی اسلام و مسیحیت"،"- روش شناسی فهم مشترک اسلام و مسیحیت"،"- ضرورت تدوین ادبیات مشترک دینی بین اسلام و مسیحیت"و "- کاوشی در فهم مشترک بین اسلام و مسیحیت" برگزار می شود.

از علاقه مندان به شرکت در این همایش خواهشمند است، خلاصه مقالات خود را تاتاریخ 12 ژانویه به نشانی ایمیل دبیرخانه همایش( این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید ) ارسال نمايند.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی