درمان تروریستها با پول سعودی در اسرائیل

درمان تروریستها با پول سعودی در اسرائیل

يكشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

یک رسانه عرب زبان از درمان بیش از 1600 تروریست در بیمارستانهای رژیم صهیونیستی خبر داد که هزینه های آن را رژیم سعودی پرداخت کرده است.

 

به گزارش موعود به نقل از مهر،نشریه المنار فلسطین فاش کرد تعداد تروریستهایی که به ارتکاب جنایت و کشتار در سوریه می پردازند و در بیمارستانهای رژیم صهیونیستی مداوا شده اند، از هزار و 600 نفر فراتر رفته است.

این نشریه نوشت این آمار شامل تروریستهایی که در بیمارستانهای صحرایی نظامی که رژیم صهیونیستی در اردوگاههای نزدیک مرز سوریه احداث کرده، نمی شود.

المنار نوشت اطلاعاتی که به دست آورده، نشان می دهد بخش اعظم تروریستهایی که در بیمارستانهای اسرائیلی مداوا شده اند، برای ادامه اقدامات جنایتکارانه خود به سوریه بازگشته اند و هزینه درمان آنها هم از طریق صندوق ویژه ای که آل سعود و رژیمهای عربی دیگر حاشیه خلیج فارس و سازمانهای یهودی با نظارت مستقیم وزارت جنگ و بهداشت رژیم صهیونیستی ایجاد کرده اند، تامین می شود.

این اطلاعات بار دیگر حجم بالای هماهنگی و ارتباط میان رژیم صهیونیستی و گروههای تروریستی مسلح در سوریه را به ویژه با توجه به دیدار اخیر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم با تروریستهای مجروح در یکی از بیمارستانها مورد تاکید قرار می دهد تا جایی که یکی از سرکردگانهای گروههای مسلح مخالف به صراحت از نخست وزیر رژیم صهیونیستی قدردادنی کرد.

از سوی دیگر المنار نوشت سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی از طریق دفتر ارتباط خود با گروههای تروریستی فعال در سوریه، اطلاعات حساس فراوانی را درباره توانمندیهای نظامی ارتش سوریه به ویژه در خصوص ایستگاههای رادار سوریه از تروریستها دریافت می کند.


سانا نیز گزارش داد گزارشهای رسانه ای فراوانی تا کنون از حجم حمایتهای کم نظیر رژیم صهیونیستی از گروههای تروریستی مسلح در سوریه پرده برداشته است که البته این حمایتها روز به روز در جریان عملیات پاکسازی سوریه توسط ارتش و کشف دستگاههای ارتباطاتی و پیشرفته و سلاحها و انواع مهمات ساخت اسرائیل هنگام پیگرد تروریستها بیشتر آشکار می شود.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی