"جهاد نکاح" به عراق هم رسید

"جهاد نکاح" به عراق هم رسید

شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۵۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

یک مسئول عراقی اظهار کرد: 15 زن عضو گروه داعش که تابعیت‌های خارجی داشتند در فلوجه عراق دست به "جهاد نکاح" زدند.

 

به گزارش موعود به نقل از ایسنا_سایت خبری الوطن العربی نوشت: این مسئول عراقی اعلام کرد: 15 تن از زنان خارجی با اعضای گروه دولت اسلامی عراق و شام موسوم به "داعش" اقدام به "جهاد نکاح" در شهر فلوجه زدند.

حمید الهایس، رئیس شورای نجات الانبار در مصاحبه با شبکه العراقیه اظهار کرد: اطلاعاتی که در این خصوص به دست ما رسیده، نشان می‌دهد 15 زن که تبعه کشورهای مختلف هستند، با اعضای داعش در فلوجه دست به آنچه که آن را "جهاد نکاح" می‌خوانند، زده‌اند.

وی افزود: عملیات امنیتی با هدف ریشه کن کردن تمام گروه‌های تروریستی در همه مناطق شهر فلوجه آغاز شده و باید تمام قبایل این شهر علیه این گروه تروریستی به پاخیزند.

نیروهای عراقی سعی داشتند کنترل این شهر را به دست بگیرند اما موفق نشدند و با وجود بمباران هوایی و زمینی نیروهای عراقی باز هم نتوانستند مقابل افراد مسلحی که بر این شهر مسلط شده بودند، مقاومت کنند.

1 نظر

  • لینک نظر سمیه شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۷ نوشته شده توسط سمیه

    واقعا قباحت روبه حد اعلا رسوندن بعداسمشونو هم گذاشتن مسلمان ازنوع متعصب ازیک طرف زنا(جهادنکا)میکنندازطرفی مانکن های پلاستیکی رو جمع میکنند حرامو حلال جلوه میدن وحلالو حرام-اینها نشانه های اخرالزمانه-بخدا امام علی(ع)میفرمایند درکارخیر متحد نمیشویدامادرامورشراتحاد میکنید

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی