النجباء: الکاظمی در حمله به الحشد فریب خورد

النجباء: الکاظمی در حمله به الحشد فریب خورد

چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

سخنگوی مقاومت اسلامی «النجباء» اعلام کرد که نخست وزیر عراق در اقدام ناکام خود علیه حشد شعبی فریب تحریک و تطمیع دیگران را خورد.


«نصر الشمری» سخنگوی مقاومت اسلامی النجباء در گفت‌وگو با شبکه ماهواره‌ای النجباء اعلام کرد که اگر اقدامات و جانفشانی مقاومت اسلامی نبود امروز چیزی تحت عنوان عراق وجود نداشت.

وی افزود: از سال 1920 میلادی به بعد اشغالگران انگلیسی برای انتقام گرفتن از اهالی مرکز و جنوب عراق آنها را از حکومت کنار زدند؛ چرا که این مردمان ضربه‌های مهلکی به اشغالگران بریطانیایی وارد کردند.

سخنگوی مقاومت اسلامی النجباء تاکید کرد که دستاوردهای دولت الکاظمی دستاوردهایی مجازی و فیس‌بوکی است که هیچ واقعیتی ندارد.

الشمری تصریح کرد: نخست‌وزیر عراق در انتخاب تیم دولتی خود دچار اشتباه محاسباتی شد. او بیش از گروه رسانه‌ای، به مجموعه‌ای از متخصصان اقتصادی و کارمندان خبره نیاز دارد.

سخنگوی مقاومت اسلامی النجباء افزود: بهتر است «نخست وزیر موقت» به جای حضور در رسانه‌ها به واقعیت‌ها توجه داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: نخست وزیر عراق در اقدام ناکام خود علیه حشد شعبی فریب تحریک و تطمیع دیگران را خورد.

الشمری در ادامه اعلام کرد که مقاومت اسلامی به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی به درگیری داخلی تن نمی‌دهد؛ چرا که اساس قدرت مقاومت متوجه اشغالگران و دشمنان عراق است.

وی تصریح کرد: ما تا آخرین سرباز با اشعالگران می‌جنگیم و هیچ دولتی نخواهد توانست ادامه اشغالگری را به مقاومت تحمیل کند.

سخنگوی مقاومت اسلامی النجباء تاکید کرد که برخی از فرماندهان سازمان مبارزه با تروریسم عراق از اجرای فرمان سرپیچی کرده و حاضر نشدند عملیات علیه الحشد الشعبی را اجرا کنند.

تسنیم

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی