یهودی های صهیونیست با مسیحیان درگیر شدند
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»یهودی های صهیونیست با مسیحیان درگیر شدند

یهودی های صهیونیست با مسیحیان درگیر شدند

جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۳۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

یک گروه 30 نفره از یهودیان افراطی در حالی که شعر خوانده و می رقصیدند زائران مسیحی را از سالن شام آخر بیرون کردند. 

 

به گزارش موعود به نقل از خبرگزاری کاتولیکی آسیانیوز گروهی از یهودیان سرزمین های اشغالی که در میان آنها یک نماینده حزب لیکود (حزب نتانیاهو) شرکت داشت، با اشغال سالن شام آخر، زائران مسیحی را از آنجا بیرون کردند.

یک گروه 30 نفره از یهودیان افراطی در حالی که شعر خوانده و می رقصیدند زائران مسیحی را از این سالن بیرون کردند.

شام آخر که سالنی است که مسیح با حواریون شام آخر را خورد اطاقی در طبقه دوم بنایی است نزدیک کوه صهیون که از قرن چهاردهم اعلام شد قبر شاه داود در طبقه هم کف قرار دارد هر چند که باستان شناسان در این مورد شک دارند.

پاپ در آخرین روز سفرش به سرزمین های اشغالی اجازه یافت تا در این محل مراسم عبادی برگزار کند.

این بنا متعلق به رژیم صهیونیستی است و به هیچ کلیسای مسیحی اجازه نمی دهد تا در آنجا مراسم عبادی برگزار کند و فقط این امکان را به ژان پل دوم و پاپ فرانچسکو دادند.

این محل در ابتدا تحت مالکیت مسیحیان بود که سپس عثمانی ها و در آخر صهیونیست ها آن را تصاحب کردند. اغلب زائران مسیحی با خرید بلیت از قبر داود بازدید می کنند و وقتی به طبقه بالا می رسند دعا می کنند. مدت ها است که در اسراییل در مورد امکان استفاده این مکان برای مسیحیان بحث می شود. گروهی از یهودیان می ترسند که مالکیت این محل به مسیحیان واگذار شود.

این درگیری در حالی صورت گرفته است که پاپ در چند هفته اخیر، سفری جنجالی به سرزمین های اشغالی داشت و در دیدارهای رسمی با طرف یهودی، طرفین از صلح و دوستی در کل جهان سخن گفتند!

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی