انفجارمرقد فرزند امام کاظم(ع) توسط داعش
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»انفجارمرقد فرزند امام کاظم(ع) توسط داعش

انفجارمرقد فرزند امام کاظم(ع) توسط داعش

شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۰
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

تروریست‌های داعش پس از ورود به مرقد فرزند امام موسی کاظم (ع) در شرق عراق این مکان مقدس را منفجر کردند.

 

به گزارش موعود به نقل از ابنا گروه تروریستی داعش روز جمعه اقدام به تخریب قبور شماری از بزرگان و علمای شیعه در استان دیاله (دیالی) در شرق عراق کرده است.

این گروه تکفیری که هرگونه نماد و نشان مذهبی را مظهر کفر محسوب می‌کند روز جمعه با بمب‌گذاری مراقد شماری از بزرگان شیعی در دیاله تخریب کرد.

در تصاویر که داعش منتشر کرده یکی از این مزار تخریب شده مرقد محمد بن موسی الکاظم(ع) فرزند حضرت امام موسی کاظم(ع) است که تکفیری‌ها پس از ورود به این مکان مقدس با جاسازی کردن بمب آن را منفجر و با خاک یکسان کردند.

داعشی‌ها برای تخریب قبور از بخش امور حسبیة (مسؤولین رسیدگی به امور دینی) که تفکری برگرفته از وهابیون دارند دستور می‌گیرند و در اجرای این دستورات از مواد منفجره و بولدوز استفاده می‌کنند.

در بیانیه منتشر شده از سوی داعش ضمن اعلام افتخار به تخریب مزار فرزند امام کاظم(ع) این جنایت فجیع را منت خدا بر خود عنوان کردند!!

شماری از مساجد و حسینیه‌ها نیز که جزو موقوفات شیعه است توسط این گروه تروریستی منهدم شده‌اند اما تعداد دقیق آن‌ها مشخص نشده است.

تخریب مراقد ائمه و پیامبران و اماکن مقدسه و همچنین تلاش بسیار برای از بین بردن حرم ائمه شیعه در سامراء و یا زینبیه در سوریه که به لطف خداوند و تلاش مجاهدان محب اهل بیت(ع) ناکام ماند از جمله تلاش‌های بسیاری بوده که داعش در یک جنگ نیابتی از طرف آمریکا برای آن مامور شده است، البته پیش از این نیز عربستان و وهابیت هم به عنوان یکی از حامیان مالی و فکری داعش و نوکران غرب در کشور صعودی اقدام به تخریب آثار اسلامی کردند تا بتوانند نوکری خویش را بیش از پیش به غربی‌ها ثابت کنند و از همه مهم‌تر ثابت نمایند که نماد سلفیت سکولار بوده و دین را تنها برای رسیدن به مقاصد دنیوی می‌خواهند.

عناصر داعش که همه علمای دینی ادیان و مذاهب جز خود را کافر می‌دانند تصمیم به تخریب کعبه نیز گرفته‌اند اما تخریب قبور نمی‌تواند از ارزش اولیاء و صالحین بکاهد، چرا که جایگاه آن‌ها در قلب مسلمانان و شیعیان است.

1 نظر

  • لینک نظر رضا ج يكشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۴۴ نوشته شده توسط رضا ج

    ان شاء الله به یاری امام زمان (ع) یه روز هم ما خانه های این افراد رو رو سر خانواده هاشون ویران و همچنین جنازه پلید مفتی های مفت خور شون رو از قبر می کشیم بیرون تا جلوی دنیا به غلط کردن خودشون اعتراف کنن... خصوصاً پلیدترینشون (اولی و دومی و سومی)...و اون روز روز شادی شیعیان و روز ذلت مشرکان (آل سعود) , کافران (دشمنان اسلام و محمد (ص) و علی (ع))و فاسقان (پیروان دجال) خواهد بود...خدایا خون ناقابل ما رو برای یاری سپاه قابل امام عصر (عج) بر زمین جاری کن و نعمت شهادت مابین دستان خود حضرت را به ما ارزانی دار...آمین یا رب العالمین...

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی