ترفند آل خلیفه برای تحریف انقلاب بحرین
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»ترفند آل خلیفه برای تحریف انقلاب بحرین

ترفند آل خلیفه برای تحریف انقلاب بحرین

جمعه ۰۵ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۳۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)
مزدوران رژیم بحرین با نصب تصاویر دبیرکل حزب‌الله لبنان بر دیوار یکی از شهرهای این کشور قصد دارند نشان دهند که انقلاب مردمی این کشور به خارج مرتبط است.

به گزارش فارس، جنبش انقلاب 14 فوریه بحرین اعلام کرد که نیروهای سرکوبگر رژیم آل‌خلیفه روز پنجشنبه وارد شهر "بنی‌جمره " شده و اقدام به نصب تصاویر "سید حسن نصرالله " دبیر کل حزب‌الله لبنان بر دیوارهای این شهر کرده تا مدعی شوندکه انقلاب مردم بحرین به خارج از این کشور وابسته است.

همچنین بر اساس بیانیه‌ای که "جنبش انقلاب 14 فوریه بحرین " منتشر کرد، از ساعات اولیه روز جمعه (25 مارس سال 2011) رژیم آل‌خلیفه اقدام به استقرار تانک‌ها و نیروهای خود در مناطق مختلف‌ شهرها و روستاهای بحرین کرده است و و شاهدان عینی از استقرار تانک‌ها و خودروهای زرهی در شهر بنی‌جمره و الدراز و منطقه ستره خبر داده‌اند.

از سوی دیگر بالگردهای آپاچی و جنگنده‌های رژیم آل خلیفه با پرواز بر مناطق مختلف، قصد ایجاد وحشت در میان مردمی که قصد دارند روز جمعه به تظاهرات گسترده بپردازند، دارند.

این در حالی است که "حمد بن عیسی آل خلیفه " پادشاه بحرین به مدت سه ماه در این کشور حاشیه خلیج فارس اعلام وضعیت فوق‌العاده کرده است.

این اقدام رژیم بحرین پس از سرکوب‌گری‌های اخیر نیروهای امنیتی این کشور به همراه نظامیان عربستانی اتخاذ شد.

نوشتن نظر

جستجو

اوقات شرعی