برادرزاده عامل حذف ایران در جام ملت های 96 امارات، به داعش پیوست

برادرزاده عامل حذف ایران در جام ملت های 96 امارات، به داعش پیوست

شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۲
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

پس از پیوستن «محمد و احمد العمر» بوکسورهای استرالیایی و «فابیو بوکاس» همبازی رونالدو به داعش، «محمد الغندور» برادر زاده «جمال الغندور» داور سابق بین المللی فوتبال مصری که برای ایرانیان کاملا شناخته شده است نیز به داعش پیوست.

 

به گزارش موعود به نقل از شفقنا_پایگاه خبری مصریون، فردی به نام «اسلام یکن» از دیگر مصری هایی که اخیرا به داعش پیوسته در حساب شخصی خود در توییتر تصاویری از خود و محمد الغندور منتشر کرده و از پیوستن غندور به داعش خبر داده است.

این جوان مصری پیوسته به داعش در حساب شخصی خود نوشته است: دوست دارم پیامی را به روزنامه نگاران و کسانی که خواهان ارتباط با «محمد الغندور» نزدیکترین دوست من  در مصر هستند، برسانم که او اکنون با من است».

از طرف دیگر جمال غندور داور سابق معروف بین المللی مصر و  عموی محمد غندور نیز در این باره گف که بین وی و پسر برادرش هیچ ارتباطی نیست و وی دو سال است با او سخن نگفته است.

در همین حال صفحه رسمی جنبش جوانان ششم اوریل نیز از پیوستن محمد الغنور به داعش پس از آزادی از بازداشت خبر داده است.

گفتنی است جمال غندور داور سابق مصری است که برای ایرانیان کامل شناخته شده است وی در جریان بازی نیمه نهایی جام ملت های آسیا در سال 1996م با قضاوت جهت دار خود به نفع عربستان موجب شد تیم ایران که بسیار قوی تر از حریف بود نتواند این تیم را شکست دهد و در ضربات پنالتی شکست بخورد. داور در آن دیدار پنالتی که روی حمید استیلی اتفقا افتاد، را اعلام نکرد. غندور در جام جهانی 2002م و به دنبال اشتباهاتش در نپذیرفتن گل های صحیح اسپانیا مقابل کره جنوبی مشهور و رسوا شد.

نوشتن نظر

الاخبار