آثار انقلاب جنسی بر زنان آمریکا
موقعیت شما: مطالعات فرهنگی»مقالات مطالعات فرهنگی»غرب شناسی»آثار انقلاب جنسی بر زنان آمریکا

آثار انقلاب جنسی بر زنان آمریکا

يكشنبه ۰۳ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۱۰
امتیاز این گزینه
(7 آرا)

«آمریکا» مقام اوّل بارداری نوجوانان را در سطح جهان به خود اختصاص داده است. در این گزارش به 25 مورد از نشانه‌های نابودی زنان آمریکایی، به واسطه انقلاب جنسی و ترویج فرهنگ بی‌بند و باری اشاره می‌شود


مایکل اسنایدر در پایگاه «اینفووارز» نوشت: آیا انقلاب جنسی نتایج خوبی برای زنان در آمریکا به همراه داشته است؟ به هیچ وجه.
در حقیقت با نگاه به واقعیّت‌های موجود، مشخّص می‌شود که انقلاب جنسی، پیامدهایی فاجعه‌بار برای زنان آمریکایی در پی داشته است.

امروزه در ایالات متّحده، مردان یاد می‌گیرند تا اساساً زنان را کالایی جنسی در نظر گیرند. فرهنگ این کشور، روز به روز با بی‌بند و باری بیشتری مواجه می‌شود. در نتیجه این موارد، آمریکا مقام اوّل بارداری نوجوانان را در سطح جهان، به خود اختصاص داده است. در این کشور، سالیانه 19 میلیون مورد جدید از ابتلا به بیماری‌های مقاربتی گزارش می‌شود و بیش از نیمی از کودکان آمریکایی که از مادران زیر سی سال متولّد می‌شوند، نامشروعند. ما در آمریکا شاهد فروپاشی سیستماتیک کانون خانواده هستیم.
با این وجود، کسانی که سعی دارند به دختران آمریکایی لزوم پوشش بیشتر و حفظ پاکدامنی خود را آموزش دهند، با انتقاداتی گسترده مواجه می‌شوند. مطمئنّاً اگر آمریکایی‌ها پاک‌دامنی خود را تا زمان ازدواج واقعاً حفظ کنند، ما تقریباً هیچ مشکلی در زمینه بیماری‌های مقاربتی، بارداری نوجوانان و سقط جنین ـ مشکلاتی که امروز با آن مواجهیم ـ نخواهیم داشت.
پیامدهای آموزش به دختران جوان در احساس آزادی در معاشرت و هم‌خوابگی با مردان مختلف، بسیار تلخ است. در زیر به 25 مورد از نشانه‌های نابودی زنان آمریکایی، به واسطه انقلاب جنسی و ترویج فرهنگ بی‌بند و باری اشاره می‌شود.

1. سالیانه 19 میلیون مورد جدید ابتلاء به بیماری‌های مقاربتی در آمریکا گزارش می‌شود؛ نیمی از این موارد جدید، جوانانی هستند که در گروه سنّی 15 تا 24 سال قرار دارند.
2. سیستم بهداشت آمریکا باید برای درمان بیماری‌های مقاربتی، هزینه‌ای در حدود 17 میلیارد دلار در هر سال متحمّل شود.
3. در سال 2011 م.، بیش از 4/1 میلیون مورد ابتلاء به بیماری کلامیدیا گزارش شده که 33% از این موارد را جوانان کمتر از 20 سال تشکیل می‌دهند. این رقمی خیره‌کننده است.
4. پیش‌بینی می‌شود که از هر شش آمریکایی در گروه سنّی 14 تا 49 سال، یک نفر دارای بیماری تب‌خال در دستگاه تناسلی خود است.
5. سالیانه 24 هزار زن در آمریکا به دلیل عدم تشخیص به موقع بیماری‌های مقاربتی دچار نازایی می‌شوند.
6. امروزه در ایالات متّحده حدود 47% از کلّ دانش‌آموزان دبیرستانی، روابط جنسی را تجربه کرده‌اند.
7. متأسّفانه از هر 4 دختر نوجوان در ایالات متّحده، یک نفر دارای دست کم یک بیماری مقاربتی است.
8. یافته‌های یک تحقیق نشان می‌دهد که 24% از تمامی نوجوانان آمریکاییِ مبتلاء به بیماری‌های مقاربتی، همچنان دارای روابط جنسی پرخطرند.
9. به طور حیرت‌آوری، از هر 5 دختر نوجوان در ایالات متّحده، یک نفر خواهان مادر شدن در سنین نوجوانی است.
10. شاید باور نکنید ولی ایالات متّحده دارای بالاترین نرخ بارداری نوجوانان در بین کشورهای جهان است. در واقع، نرخ بارداری نوجوانان در این کشور، دو برابر «کانادا»، بیش از سه برابر «فرانسه» و هفت برابر «ژاپن» است.
11. هنگامی که مردان برای داشتن روابط جنسی تا زمان ازدواج صبر نمی‌کنند، ازدواج خود را به تأخیر انداخته یا اصلاً ازدواج نمی‌کنند؛ یافته‌های «مرکز تحقیقاتی پیو» نشان می‌دهد که تنها 51% از کلّ آمریکایی‌ها دارای حدّاقل 18 سال سن، تاکنون ازدواج کرده‌اند. این میزان در سال 1960م. 72% بود.
12. امروزه تنها 2/44% افراد گروه سنّی 25 تا 34 سال در آمریکا ازدواج کرده‌اند. این میزان در طول تاریخ آمریکا رقمی بی‌سابقه است.
13. امروزه در ایالات متّحده، بیش از نیمی از تمامی زوج‌ها، قبل از ازدواج نیز در کنار یکدیگر به طور مشترک زندگی ‌کرده‌اند.
14. نرخ طلاق در میان زوج‌هایی که قبل از ازدواج، دارای زندگی مشترک با یکدیگر بوده‌اند، به طور چشم‌گیری بالاتر از دیگر زوج‌ها است.
15. آمریکا با فاصله‌ای طولانی از دیگر کشورهای جهان، دارای بالاترین نرخ طلاق است.
16. بیش از نیمی از کلّ نوزادانی که از مادران زیر 30 سال در آمریکا متولّد می‌شوند، نامشروعند.
17. از این لحاظ، از هر 4 کودک آمریکایی، بیش از 1 نفر تنها نزد یکی از والدین خود بزرگ می‌شود.
18. حدود 42% از کلّ مادران مجرّد در آمریکا، [به دلیل ناتوانی در تأمین معاش خود] سوبسید غذا دریافت می‌کنند.
19. انقلاب جنسی باعث شده تا به زنان، عمدتاً به عنوان کالایی جنسی نگریسته شود. در چنین محیطی، انفجار در تولید مطالب مستهجن در سال‌های اخیر تعجّب‌آور نیست. 30% از کلّ ارتباطات اینترنتی به بازدید از سایت‌های هرزه‌نگاری اختصاص دارد و ایالات متّحده، نسبت به دیگر ملل، بیشترین محتوای هرزه‌نگاری را در کلّ تاریخ تولید کرده است.
20. یافته‌های یک تحقیق نشان می‌دهد که 25% تمامی کارکنانی که در آمریکا به اینترنت دسترسی دارند، در هنگام کار از تارنماهای مستهجن بازدید می‌کنند.
21. در مجموع، بیش از 50 میلیون نوزاد بعد از اجرای حکم تاریخی رو علیه وید1 در آمریکا، در سال 1973 م. سقط شده‌اند.
22. با در نظر گرفتن تمامی اشکال سقط جنین (از جمله موارد سقط توسط داروی شیمیایی میفپریستون یا RU ـ 486) مجموع کلّ سقط‌های انجام شده در آمریکا بالغ بر یک میلیون مورد در هر سال است.
23. تعداد نوزادانی که در هر سال در آمریکا، به واسطه عمل سقط جنین کُشته می‌شوند، تقریباً برابر با کلّ تلفات این کشور در تمامی جنگ‌های آن، در طول تاریخ چند صد ساله خود است.
24. بنابر این گزارش‌ها، 41% از زنان باردار در شهر «نیویورک»، نوزاد خود را سقط کرده‌اند که رقمی خیره‌کننده است.
25. یافته‌های یک تحقیق نشان می‌دهد که 86% عمل‌های سقط جنین در آمریکا بی‌دلیل و صرفاً به خاطر مصلحت‌جویی و راحت‌طلبی صورت می‌گیرد.

بنابراین برای موارد بالا چه می‌توان کرد؟
متأسّفانه، تغییر فرهنگ آمریکایی کار آسانی نیست. بی‌بند و باری جنسی در تلویزیون، در فیلم‌ها، در رادیو و در مجلّات آمریکایی، دائماً تبلیغ می‌شود. با نگاه به هر سو، می‌توان تصاویر جنسی زننده را مشاهده کرد.
فرهنگ آمریکایی نسبت به سال‌های دهه 60‌م. بسیار تغییر کرده است. طیّ چندین دهه  اخیر، این فرهنگ به معجونی تهوّع‌آور تبدیل شده و هیچ نشانه‌ای از بازگشت آن به آداب و اصول، به چشم نمی‌خورد. تمایلات جنسی کودکان، به دلیل آنکه شرکت‌های تجاری حتّی دختران کودکستانی را نیز هدف تبلیغات خود قرار می‌دهند، بسیار زودهنگام شکل می‌گیرد. تلویزیون‌های کابلی (مانند شبکه‌های ای‌بی‌سی، سی‌بی‌اس، ان‌بی‌سی) چیزی بیش از تولید‌کنندگان مطالب مبتذل نیستند. اگرچه عنوان مستهجن تنها به بعضی کانال‌ها و اطلاق می‌شود، ولی تصاویر جنسی همه‌جا در معرض دید قرار دارد. در حال حاضر سه شبکه بزرگ ای‌بی‌سی، سی‌بی‌اس، ان‌بی‌سی و تمامی شبکه‌های دیگر، گناه و سکس را دائماً در طول هفته به خانواده‌ها تزریق می‌کنند.
علاوه بر این، ما نسلی از مردان جوان پرورش داده‌ایم که مرد بودن را بلد نیستند. فرهنگ آمریکایی به آنها یاد می‌دهد که در میان شوهر بودن یا پدر بودن مردّد باشند و در عوض، آنها را ابلهانی با جنون جنسی بار می‌آورد که تنها در پی هم‌خوابگی با زنان بیشتری هستند.


پی‌نوشت‌ها:
1. حکم تاریخی دیوان عالی فدرال ایالات متّحده در خصوص قانونی شدن سقط جنین است. Roe versus Wade

 

 

 

3 نظر

 • لینک نظر مقداد درگاهی شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۴ نوشته شده توسط مقداد درگاهی

  باسلام خدا عاقبت ما را ختم به خیر کنه خدا کنه غرب زده نشیم مثل برخی از مسولین
  چند بیش در مجلس اعلام شد چرا کمیسیون امور خارجه مجلس این قدر مشتری دارد جواب داده شد بخ خاطر اینکه سفر خارجی زیاد می رنند و غرب ندیده اند غرب واقعیش این است

  واقعیت های که در اطراف ما در حال اتفاق افتادن هستند واقعآ عجیب اند ودرس اموز .اماچرا دستگاه های فرهنگی ما این واقعیت های غرب رو به جوانان ما اعلام نمی کنند ؟

  آخه مگر چندتا سایت مثل شما در این زمینه فعالیت داره ؟
  آخه دستگاه های فرهنگی کشور چه چیزی به من جوان ایرانی در قبال هجمه فرهنگ غربی معرفی کرده که تضمینی باشه برای جلوگیری از این خطر بزرگ؟
  امام صادق(علیه السلام)در یک حدیثی بسیار زیبا
  فرمودند:


  بادِروا أحداثَكُم بِالحَديثِ قَبلَ أن تَسبِقَكُم إلَيهِمُ المُرجِئَة؛

  جوانان را با حديث (معارف دينى) دريابيد، پيش از آنكه مُرجِئه [يا ديگر گروههاى انحرافى] بر شما پيشى گيرند و به سوى آنان بروند.

  تهذيب الأحكام: ج ۸ ص ۱۱۱ ح ۳۸۱

  انشاالله که خدابهتون اجر وپاداش بده که در این راه تنها وبدون هیچ یاری دارین تلاش میکنین.
  به امید ظهور کامل کننده عقول
  به امید ظهور کسی که دیگر به ظواهر حکم نمی کند به ما فی صدور الناس حکم می کند

 • لینک نظر ایلیا يكشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۵ نوشته شده توسط ایلیا

  سلام
  خداقوت
  بنده میخواستم بدونم این اجازه رو به من میدین که از مطالب سایت شما در وبلاگم استفاده کنم (البته با ذکر نام منبع)ما در وبلاگمون میخوایم که مقالات رو به صورت صوتی وفایل پی دی اف ارائه کنیم.
  بازهم ذکر میکنم که نام منبع برده میشه.
  خواهشآدر صورت موافقت اگه امکان داره میشه جوابتون رو ایمیل کنین.
  منتظرجوابتون هستم.
  به امید ظهور
  موعود: باسلام دوست عزیزانتشار مطالب موعود با ذکر منبع بلامانع است

 • لینک نظر ایلیا يكشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۸ نوشته شده توسط ایلیا

  سلام
  واقعیت های که در اطراف ما در حال اتفاق افتادن هستند واقعآ عجیب وترسناکن.اماچرا دستگاه های فرهنگی ما این واقعیت های غرب رو به جوانان ما آموزش نمیدن؟
  چرا مثل کبک سرشون رو کردن زیر برف؟
  آخه مگر چندتا سایت مثل شما در این زمینه فعالیت داره ؟
  آخه دستگاه های فرهنگی کشور چه چیزی به من جوان ایرانی در قبال هجمه فرهنگ غربی معرفی کرده که تضمینی باشه برای جلوگیری از این خطر بزرگ؟
  امام صادق(علیه السلام)در یک حدیثی بسیار زیبا
  فرمودند:
  امام صادق عليه السلام:

  بادِروا أحداثَكُم بِالحَديثِ قَبلَ أن تَسبِقَكُم إلَيهِمُ المُرجِئَة؛

  جوانان را با حديث (معارف دينى) دريابيد، پيش از آنكه مُرجِئه [يا ديگر گروههاى انحرافى] بر شما پيشى گيرند و به سوى آنان بروند.

  تهذيب الأحكام: ج ۸ ص ۱۱۱ ح ۳۸۱

  انشاالله که خدابهتون اجر وپاداش بده که در این راه تنها وبدون هیچ یاری دارین تلاش میکنین.
  به امید ظهور

نوشتن نظر