رمز گشایی از برنامه دجال - قسمت اول

جمعه ۰۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۳
امتیاز این گزینه
(1 رای)

این بخش از مقاله مربوط به قسمت اول فیلم رمز گشایی از برنامه دجال (2020) : I, Pet Goat 2.99 میباشد.

در این مجموعه تحلیل ها، بحث های بسیار مهمی را پیرامون یک انیمیشن با عنوان «I, Pet Goat 2» آغاز می‌کنیم. این انیمیشن، به لحاظ نمادشناسی و بررسی مطالعات آخرالزمانی، اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

 

 

 

شواهد متعددی وجود دارد که نشان می‌دهد، سازنده‌ انیمیشن مذکور، خودش را به ‌عنوان یک معلم، و یک آموزگار رموز و اسرار ماسونی، معرفی کرده، و در قالب این انیمیشن، تلاش کرده است تا پیام‌هایی را به‌صورت Subliminal، و پنهانی، به مخاطبین ماسونی خودش در سراسر دنیا مخابره کند.

نکته ی بسیار مهم این که، بسیاری از مطالبی که در این انیمیشن آمده است، درطی این سال‌ها به حقیقت پیوسته، و این بیانگر این موضوع است که، انیمیشن I, Pet Goat 2، از اهمیت استراتژیک بسیار زیادی، در بین فراماسونری جهانی و ایلومیناتی برخوردار می باشد.

شواهد بسیار زیادی در خصوص اهمیت این انیمیشن و اسرار و رموز آن وجود دارد، که در بررسی‌های بیشتر در قسمت‌های آتی تحلیل این انیمیشن، به آن خواهیم پرداخت. لیکن مواردی هستند که اهمیت توجه ویژه به این انیمیشن، و رموز پیچیده آن را دو چندان می کنند که در ابتدای بحث، به آن ها اشاره خواهیم کرد. این انیمیشن توسط شرکتی به نام HELiOPHANT ساخته شده است که در بررسی وب‌سایت سازندۀ آن، یک لوگوی عجیب ملاحظه می گردد.

به عنوان نمونه در این لوگو، همه حروف، به صورت بزرگ نوشته شده اند، لیکن حرف i انگلیسی به صورت حرف کوچک نوشته شده، و نقطۀ i به سمت راست منحرف گشته، و به O نزدیک شده است که در خصوص رمز پنهان این مساله، در بخش های آتی صحبت خواهیم کرد. یقیناً طراحان این لوگو، بی‌دلیل چنین طراحی عجیبی را انجام نداده اند. همچنین HELiOPHANT  معانی رمزی خاصی دارد که در ادامه، در خصوص آن بیشتر توضیح داده خواهد شد.

انیمیشن «I, Pet Goat 2»، در حوالی سال  2012 میلادی، در سطح بین‌المللی عرضه شد و چند جایزۀ بین المللی را دریافت کرد؛ لیکن آن گونه که باید و شاید، در طی سال‌های سپری شده، به آن اشاره‌ و توجهی نشده است.

 

اولین باری که به ‌صورت جدی، این انیمیشن مورد بررسی قرار گرفت، بعد از آتش‌سوزی کلیسای نوتردام پاریس، در آوریل 2019 میلادی بود، که البته، به نظر می‌رسد این شهرت مجدد پس از هفت سال، بی علت نبوده است.

تعدادی از افراد و موسسات، این انیمیشن را به لحاظ نمادشناسی، تحلیل، رمزگشایی و عرضه کرده اند. لیکن، بسیاری از این فیلم‌های ظاهراً تحلیلی، یا بسیار ضعیف ساخته شده اند، و یا بعضاً توسط خود مجامع مخفی Decode و رمزگشایی شده اند.

به همین علت، در بسیاری از این موارد، رمزگشایی صورت گرفته، به صورت بسیار سطحی و فریبنده‌ای انجام گرفته، و مخاطب، از اصل ماجرا دور شده ‌است؛ این در حالی است که پیام‌های اصلی موجود در این انیمیشن، پیام هایی مخفی و Subliminal، می باشد، که در لایه‌های تو درتو، به آن اشاره شده است و به همین دلیل، بسیاری از تحلیل‌های موجود، به این‌ موارد پیچیده، نپرداخته‌اند.

از سوی دیگر، اکثر تحلیل های ارایه شده تا به امروز، بسیار کوتاه، مختصر و ناقص می باشند و زمان هایی کمتر از 20 دقیقه را به خودشان اختصاص داده اند. در حالی که تحلیل این انیمیشن، زمانی در حدود چهار الی پنج ساعت، و حتی بیشتر می‌طلبد تا بتوان به ابعاد مختلف آن اشاره کرد.

همچنین، باید به این نکته اشاره نمود که هر نماد به کار رفته در این انیمیشن، چند لایه دارد و ما در این تحلیل ها، در خصوص هر نماد، به تمام لایه‌های آن اشاره خواهیم کرد؛ یعنی این گونه نیست که، یک نماد، صرفاً به یک پیام اشاره کند؛ بلکه یک نماد، ممکن است هم‌زمان به پنج یا شش لایه رمزی، اشاره داشته باشد.

از سوی دیگر، پروسۀ ساخت این انیمیشن هفت دقیقه‌ای، 4 سال زمان برده است. این مسأله، نشان می‌دهد که، روال ساخت این انیمیشن، یک روند کاملاً هوشمندانه بوده، و این هوشمندی، در قالب قرار دادن انبوهی از کدها و رمزها، در درون هر نماد، رخ می نماید.

این سوال که کارگردان این انیمیشن، آیا فراماسون، و عضو ایلومیناتی بوده، یا برعکس یک مسیحی معتقد است، در ابتدای بحث شاید قابل پاسخگویی نباشد. اما در انتها، به‌خوبی می‌توانیم بفهمیم که سازندۀ این انیمیشن، به احتمال بسیار زیاد، یک چهرۀ عالی‌رتبه از ایلومیناتی و فراماسونری جهانی می باشد که خودش را نیز به صورت رمزی، به‌عنوان آموزگار اسرار و رموز ماسونی هم معرفی نموده است، و ما به مستندات این مساله نیز، ان‌شاء‌الله خواهیم پرداخت.


در ادامه هم به این مساله، اشاره خواهیم کرد که، در طی سال های اخیر، به‌خصوص در حوالی سال 2019 تا 2020 میلادی، توسط این انیمیشن، پیا‌م‌های بسیار مهمی به اعضای فراماسونری و ایلومیناتی، در سراسر جهان مخابره شده، و هر کسی که به این فرقه مرتبط بوده، پیام‌های مربوطه را از طریق این انیمیشن، پیشاپیش دریافت نموده است، که البته این موضوع، چیز عجیبی نیست و به کرات در تاریخ، مورد استفاده قرار گرفته است. یک مثال که می‌توان در این زمینه، به آن اشاره کرد، « عملیات آژاکس » است، که در قالب کودتای 28 مرداد سال 1332 هجری شمسی، در ایران اتفاق افتاد و در طی آن، دولت دکتر مصدق، توسط عوامل آمریکایی حاضر در ایران، سرنگون شد.

نکته شگفت انگیز این که، رمز این کودتا، از طریق یک پیام سادۀ رادیویی رادیو بی‌بی‌سی، 4 شب قبل، یا 96 ساعت قبل از کودتا، اعلام شد، و اجزای دخیل در این کودتا، یعنی اغتشاشگرها، و سردسته های آن ها، همچون شعبان بی‌مخ، و نیز افرادی همچون ژنرال فضل‌الله زاهدی، و سایر افراد درگیر در کودتا، صرفاً از طریق یک جمله، که توسط رادیو بی‌بی‌سی فارسی اعلام شد، از فرا رسیدن زمان کودتا، و آغاز اجرای وظایفشان در پیشبرد اهداف کودتا، آگاه شدند.

جمله ی « کد رمز کودتا »  این بوده است: « اکنون دقیقاً 12 نیمه‌شب است. ». در آن زمان، همۀ افراد دخیل در کودتا، فهمیدند که این جمله، کد رمز عملیات کودتا است؛ زیرا محمدرضاشاه پهلوی، شاه سابق ایران، به طرف‌های خارجی حامی کودتا، همچون ایالات متحدۀ آمریکا، و انگلیس، اعلام کرده بود که اعتمادی به حمایت آن‌ها در کودتا ندارد، و اگر قرار است کودتا انجام شود، رادیو بی‌بی‌سی باید به‌جای جملۀ « اکنون 12 نیمه‌شب است »، عبارت « اکنون دقیقاً 12 نیمه‌شب است » را بگوید، تا او باور کند که هماهنگی‌ها انجام شده است. رادیو بی‌بی‌سی هم برای تایید این موضوع، در هماهنگی با سرویس های جاسوسی انگلستان و ایالات متحده آمریکا، همان شب، کلمۀ « دقیقاً » را، به جمله‌ای که هر شب، مجری این شبکه اعلام می‌کرد، اضافه نمود.

 

با توجه به توضیحات فوق، استفاده از رسانه های جمعی، برای ارایه کدها و رمزهای عملیات های مهم، اتفاق جدیدی نبوده، و مسبوق به سابقه است. به عبارت دیگر، در اغلب موارد، کدها و رموز، از طریق ابزارهای ارتباطی بسیار ساده و نامحسوس، همچون انیمیشن، فیلم، جملات ظاهراً عادی ذکر شده در اخبار، و امروزه با توئیت‌ها، پست‌های اینستاگرامی و غیره، رد و بدل می‌شوند، و یک جملۀ بسیار ساده، در دل خودش ممکن است کدهایی داشته باشد که البته به آن خواهیم پرداخت.

مثلاً کد ۵۲، توسط دونالد ترامپ، قبل از تقابل نظامی بین ایران و آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی، به سایر اعضاء فراماسونری جهانی و ایلومیناتی، مخابره شد که در جای خود، به آن خواهیم پرداخت. به هر حال، ذکر این توضیحات در خصوص انیمیشن، قبل از آغاز بخش اصلی تحلیل ها، ضروری به نظر می رسید.

 

ادامه دارد ...