رمز گشایی از برنامه دجال - قسمت سوم
موقعیت شما: مطالعات فرهنگی»مقالات مطالعات فرهنگی»فراماسونری»رمزگشایی از برنامه دجال»رمز گشایی از برنامه دجال - قسمت سوم

رمز گشایی از برنامه دجال - قسمت سوم

سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۹
امتیاز این گزینه
(1 رای)

مجموعه مستند I Pet Goat تولید شده موسسه فرهنگی هنری موعود عصر و موسسه وعده صادق می باشد که در تحلیل انیمشنی در همین موضوع می باشد که پیام فراماسونری جهانی را تحلیل و بررسی می کند و این مجموعه مقالات بر پایه این مستند 18 قسمتی می باشد  و سومین قسمت تقدیم همه علاقمندان می گردد

دانلود : صفحه دانلود مربوط به 18 قسمت این مستند

 

قبل از شروع تحلیل سکانس به سکانس انیمیشن، باید به این نکته اشاره کنیم که، به هیچ عنوان، انیمیشن I, Pet Goat 2، قابلیت پیش‌گویی، یا Prophecy، ندارد. یعنی این طور نیست که کارگردان، از اتفاقات آینده، به دلیل پیش‌گویی، باخبر باشد. بلکه کارگردان، خودش از اعضای بلندپایۀ ایلومیناتی و فراماسونری است، و تلاش نموده است تا برنامه هایی را که فراماسونری و ایلومیناتی، برای آینده دارند، در قالب این انیمیشن، کدگذاری کرده، و در سراسر دنیا، منتشر نماید.

ضمناً یکی از ویژگی های جالب این انیمیشن، این است که، از شروع انیمیشن، تا انتهای لحظه ای که کلمه HELiOPHANT در پایان آن نقش می بندد، و محو می شود، هفت دقیقه تمام، زمان می‌برد، و این مساله، با این حقیقت مرتبط است که، فاصلۀ بین سال  ۲۰۱۲ میلادی، که انیمیشن I, Pet Goat 2   منتشر شد، و سپس از دیدها پنهان گردید، تا سال ۲۰۱۹ میلادی، که در اثر قضیۀ آتش‌سوزی کلیسای نوتردام، مجدداً نام انیمیشن I, Pet Got 2 بر سر زبان ها افتاد، دقیقاً هفت سال طول کشید.

ضمناً یکی از ویژگی های جالب این انیمیشن، این است که، از شروع انیمیشن، تا انتهای لحظه ای که کلمه HELiOPHANT در پایان آن نقش می بندد، و محو می شود، هفت دقیقه تمام، زمان می‌برد، و این مساله، با این حقیقت مرتبط است که، فاصلۀ بین سال  ۲۰۱۲ میلادی، که انیمیشن I, Pet Goat 2   منتشر شد، و سپس از دیدها پنهان گردید، تا سال ۲۰۱۹ میلادی، که در اثر قضیۀ آتش‌سوزی کلیسای نوتردام، مجدداً نام انیمیشن I, Pet Got 2 بر سر زبان ها افتاد، دقیقاً هفت سال طول کشید.

در این قسمت، به تحلیل بخش اصلی انیمیشن، می پردازیم.

انیمیشن I, Pet Goat 2 با صحنه ای تاریک و برف آلود، آغاز می گردد. چیزی که ملاحظه می شود، یک فضای محصور، در زمینی پوشیده از برف است، و آب و هوا، حالت یخبندان دارد. این سکانس، به فضای سخت و کشنده در آخرالزمان اشاره می‌کند. فضایی که توأم با ناامیدی، و قرارگرفتن در حصار و محدودیت‌ها است.

در ابتدای سکانس، صحنه تاریک است؛ اما ناگهان، نوری بر یک جعبه چوبی سوراخ دار می تابد. این نور، به مفهوم نور شیطانی، یا نور لوسیفری ایلومیناتی، و فراماسونری است.

ایلومیناتی، یا ترجمۀ فارسی آن، روشن‌ضمیران،‌ با کلمۀ Illumination ارتباط دارد. Illumination، به مفهوم روشنایی‌بخشی، و تابیدن نور است، و به همین دلیل، هر جا که در این انیمیشن، تابش نور ملاحظه می گردد، به این مفهوم است که آن اتفاق، با هدایت، و تحت حمایت ایلومیناتی، رخ می دهد. پس تابش نور بر روی هر آیتم در این انیمیشن، به مفهوم هدایت کامل توسط ایلومیناتی است. فلذا، در اینجا نیز نور، به همین دلیل تابیده است.

ر پایین سوراخ جعبه نیز، یک نقاشی به صورت کودکانه، کشیده شده است، که در آن، یک انسان، به زور قلاده یک سگ را در دست نگه داشته، و سگ نیز، در آستانه فرار از دست شکارچی و حمله رو به جلو است!

حال سوال این است که این شخص کیست، و چرا اصلاً‌ بر روی جعبه، چنین تصویری نقش بسته است؟ این فرد، شبیه یک فرد شکارچی است، که قلادۀ سگش را به زور نگه داشته است و این سگ نیز، در حال پارس کردن بوده، و قصد فرار دارد.  شاید این تصویر، مساله بسیار پیش‌ پا افتاده‌ای به نظر برسد، اما بعداً‌ اشاره خواهیم کرد که، کاملاً معنادار است، و به دو صورت فلکی اشاره می نماید؛ از این دو تصویر، یک تصویر، مربوط به صورت فلکی Canis Major، یا کلب اکبر به عربی، یا سگ بزرگ به فارسی است، و تصویر دیگر، به صورت فلکی Orion، یا جبار به عربی، یا شکارچی به فارسی، اشاره دارد.

 

ین مساله، که دو تصویر مربوطه، یعنی صورت های فلکی Canis Major، و Orion، چه ربطی به وقایع آخرالزمان دارند، در سکانس‌های بعدی به آن اشاره خواهیم کرد. اما به طور کلی، این تصاویر نشان می‌دهد که، همه‌چیز برای فرار کردن، و رهاشدن این سگ، آماده است؛ زیرا در حال پارس‌کردن است ، و شکارچی، او را به زور نگه داشته است. این یک نشانه است، و به صورت رمزی بیان می کند که، در سکانس‌های بعد، ما احیاناً آزادشدن این سگ را خواهیم دید. اما این موضوع که، صورت های فلکی کلب اکبر یا سگ بزرگ، و جبار یا شکارچی، به چه مساله ای اشاره دارند، ان شاء الله در سکانس های بعدی، به صورت کامل، مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

همزمان با این صحنه، ناگهان ملاحظه می گردد که یک بز، سرش را از سوراخ جعبه، بیرون می‌آورد.

این بز، شناخته ‌شده است، و جزء اطلاعات لو رفته، و سوخته، محسوب می گردد. در واقع، این بز، نماد بافومت، یا خدای کله بزی، و تمثال شیطان می باشد.

به محض اینکه بز بافومت، سرش را بیرون می‌آورد، ملاحظه می گردد که یک بارکد، بر روی پیشانی اش نقش بسته است.

بارکد مذکور، عدد 666 را، هم به‌صورت بارکد، و هم به‌صورت عددی، نشان می دهد و همان گونه که می دانیم، عدد ۶۶۶، معروف به Mark of the Beast، یا نشان جانور، یا نشان Antichrist (دجال)، نمادی مشهور در عقاید مسیحیت است. پس این تصویر نیز به صورت نمادین، نشان می‌دهد که در زیر نور ایلومیناتی، فرایندهایی شکل می‌گیرد که، مرتبط با تحرکات دجال، در آخرالزمان است.

در این تصویر، ملاحظه می گردد که، به محض اینکه بز بافومت، سرش را بیرون می‌آورد، آن را به ‌صورت دورانی می‌چرخاند، و به چشم‌ هایش، حالت هیپنوتیزمی می‌دهد.

این حرکت هیپنوتیزمی، به این مفهوم است که توسط رسانه‌های وابسته به سیستم دجال، یا سیستم Antichrist، شعبده ‌بازی رسانه‌ای و فریب افکار عمومی انجام خواهد شد، که البته این اطلاعات، اطلاعات لورفته‌ای است، که کارگردان برای پنهان کردن اهداف اصلی خود، و مخفی نمودن اطلاعات لایه های عمیق تر، ارایه نموده است.

در همین سکانس، ملاحظه می‌شود که، دو ستون بزرگ، که نماد برج‌های دوقلوی سازمان تجارت جهانی، یعنی برج‌های WTC هستند،  در حال سوختن می باشند، که این موضوع، به حوادث مشکوک 11 سپتامبر سال 2001 میلادی، در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا، اشاره می نماید.

همچنین هم‌زمان، عبارتی به صورت I, Pet Goat، و در قالب چند مکعب، به نمایش درمی‌آید و سپس عدد 2 نیز به صورت اعداد رومی، در کنار آن قرار می‌گیرد.

باز هم در این بخش، اطلاعات سوخته‌ای توسط کارگردان انیمیشن، لو می رود. به نحوی که،‌ اگر ما تعداد حروف را بشماریم،‌ ۹ می‌شود، و دو عددی هم که، به صورت رومی نوشته شده اند، عملاً شبیه 11، به نظر می‌رسند، و در نهایت این بخش، همان نمادشناسی نه-یازده را، که مربوط به یازده سپتامبر 2001 میلادی است، مجدداً نشان می دهد، و با تصاویر برج های در حال سوختن در زمینه ی سکانس، ارتباط پیدا می‌کند، و جلوه دیگری از نمادشناسی 11 سپتامبر، در این بخش ملاحظه می گردد.

در کنار این‌ها، باز هم عبارت I, Pet Goat 2، با یک مسئله‌ ی مهم، در خصوص 11 سپتامبر، ارتباط دارد. در 11 سپتامبر، جرج بوش، داخل کلاسی نشسته بود، که در آن، کتابی توسط دانش آموزان و معلم، خوانده می شد. اسم این کتاب، The Pet Goat بود.

در یکی از ویدئوهایی که از جرج بوش، در کلاس مذکور، موجود است، در همان لحظه ابتدایی که دانش آموزان و معلم، قصد قرائت کتاب The Pet Goat را دارند، و کتاب را باز می کنند، ظاهراً خبر حملات 11سپتامبر را، به جرج بوش ‌می‌دهند.

البته فراماسون بلند پایه ای همچون جرج بوش، به خوبی می دانسته، که چه اتفاقی در حال رخ دادن است، و به همین دلیل هم این صحنه، در اصل ساختگی بوده است. منتها نکتۀ مهم این است که، عبارتThe Pet Goat ، اشاره به واقعه ی حضور جرج بوش، در کلاس درس یک مدرسه‌ و قرائت کتاب The Pet Goat، در همان لحظه ای دارد، که خبرهای مربوط به حملات 11 سپتامبر 2001، به او داده شد. در واقع، عبارت The Pet Goat، کد رمزی بود که از همان کلاس درس، توسط جرج بوش، به اعضا فراماسونری جهانی و ایلومیناتی، در سراسر جهان، مخابره گردید، و آغاز تحرکات بین المللی فراماسونری را، برای آغاز حکومت دجال، یا Antichrist، اعلام نمود.

xپس نام این انیمیشن، یعنی I Pet Goat 2، به همان کتاب The Pet Goat، مرتبط با واقعه 11 سپتامبر، اشاره دارد. البته تفاوت‌هایی نیز ملاحظه می گردد. عبارت I, Pet Goat، معنایش چنین می شود: « من بزِ دست‌آموز هستم ». این عبارت، اذعان پنهانی کارگردان، اسپانسرهایش، و افراد مرتبط با آن‌ها، به سرسپردگی به شیطان است، و در واقع با این عبارت، سازندگان این انیمیشن، آن را به پیشگاه شیطان، تقدیم کرده، و خودشان را، حیوان دست آموز شیطان، معرفی نموده اند.


ضمن اینکه، ذکر عدد 2 در نام این انیمیشن، که در سال 2012 میلادی منتشر شده است، به این مساله اشاره دارد که، پروسۀ The Pet Goat، قبلاً اتفاق افتاده است و هدف از انتشار این انیمیشن، تکرار مطالب گذشته نیست؛ بلکه حرف از یک واقعۀ بزرگ در آینده می‌زند، که آن را به‌عنوان I, Pet Goat 2، نام برده است. در واقع، می‌دانیم که این انیمیشن، اصلاً‌ شمارۀ 1 ندارد، و این تنها انیمیشن ساخته‌شده، با این عنوان است. پس کلمۀ 2، در نام این انیمیشن، برای تنها انیمیشن ساخته شده از این سری، یعنی اشاره به اتفاقاتی در آینده، که به لحاظ اهمیت، به اندازۀ وقایع 11 سپتامبر، یا حتی از آن مهم‌تر، تلقی می‌شوند، که ما در این مجموعه تحلیل ها، وقایع مذکور را، بررسی خواهیم کرد.

در صحنه بعد، ملاحظه می نماییم که برای تأکید بیشتر، مجدداً نمادشناسی‌های نه-یازده وجود دارد. به طوری که، مکعب‌های پوچ یا سفیدرنگ، حذف شده‌اند، و مکعب های رنگی،‌ به اضافه عدد رومی 2، مانده‌اند، که مجموعاً نماد نه-یازده را، مجدداً تشکیل می دهند.

در سکانس بعدی، دو دست را می‌بینیم، که از تاریکی بیرون می‌آیند، و حاوی نمادهایی هستند.

یکی نماد S است، که به ‌رنگ طلایی، و احتمالاً از جنس طلا است، و به عنوان یک انگشتر، در دست چپ، به چشم می خورد. این S طلایی، در لایه اول، به شخص شیطان اشاره دارد، چرا که حرف اول کلمۀ Satan، S است.

در لایه دوم، S طلایی، به‌طوری که یک خط از آن رد شده باشد، در عرصۀ تجارت، به مفهوم دلار است. هر دو لایه فوق در این نماد، به این اشاره می کنند که، همه وقایعی که ایلومیناتی، و فراماسونری، در آخرالزمان دنبال می کنند، همگی تحت نظر شیطان، و با تزریق منابع عظیم پول، و ثروتی که، نهادهای شیطانی اندوخته‌اند، رقم خورده است.

در دست راست کاراکتر مذکور، که  چوب‌های کنترل یک عروسک خیمه‌شب‌بازی را، به حرکت درمی‌آورد نیز، نماد قلب خون‌آلود ملاحظه می‌شود، که این نماد، شاید اکنون عجیب به نظر برسد، لیکن در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد، که به صورتی طعنه آمیز، ضمن اشاره به Sacred Heart، یا قلب مقدس مسیح (ع)، در مسیحیت، عملاً به قلب ضد مسیح، دجال یا Antichrist، اشاره می کند.

 

در واقع، این قلب، قلب مقدس مسیح (ع) نیست، و متعلق به دجال یا Antichrist می باشد. در سکانس های بعد، به چرایی این مسأله اشاره خواهیم نمود،.

نکتۀ مهم این که شخصیتی که دست‌هایش را در تاریکی می‌بینیم، و عروسک خیمه‌شب‌بازی را تکان می‌دهد، شخص لوسیفر یا شیطان است. به خصوص که پوست وی نیز، به‌صورت فلس‌دار، یا پولک‌دار است، و به نظر می‌رسد که، وضعیتی شبیه به یک خزنده، یا Reptile دارد.

همان طور که می‌دانیم، موضوع Reptilians، به اجنه و شیاطین مرتبط است، و در بحث Demonology، یا عفریت‌شناسی، و شیطان‌شناسی، به این موضوع اشاره می شود. پس رنگ پوستی هم که در این قسمت، به‌صورت تیره، و به شکل فلس‌دار، یا  پولک‌دار، دیده می‌شود، به این نکته اشاره می‌کند که شخصیتی که این دست‌ها، متعلق به او است، در زمره ی Reptilian ها، یا همان اجنه و شیاطین، به شمار می رود، و ما می‌دانیم که شخص ابلیس یا شیطان، خودش از طایفۀ جن بوده است.

در ادامه، حرکاتی را می‌بینیم، که این دست شیطانی، با ناخن‌های دراز، و انگشتان خون‌آلود، انجام می‌دهد، و باعث تکان‌دادن یک عروسک بی جان می‌شود.

وقتی این عروسک بی‌جان، تکان می‌خورد، ما چهرۀ آشنای جرج دبلیو بوش را می‌بینیم، که در چند تکان اول، بی‌حال است، اما به‌تدریج، شبیه به یک موجود جان‌دار، به چشم می آید.

در همین حین، و در حالی که تا کنون صحنه را در تاریکی می‌دیدیم، ناگهان نور ایلومیناتی، به‌صورت ستارۀ پنج‌پر معکوس، یا پنتاگرام، به چهرۀ جرج بوش می‌ تابد. این نور، نور ایلومیناتی است، و این فرد هم، شخص جرج بوش می باشد. از این به بعد، با تابیدن نورهای ایلومیناتی، ما نخ‌هایی را که به جرج بوش متصل است، نمی‌بینیم و با شعبده بازی این تشکیلات ما این نوع ارتباط و انتساب را فراموش می کنیم.

این بدان معنا است که با شعبده‌بازی و پنهانکاری ایلومیناتی، بسیاری از مردم جهان، نمی دانند که افسار سیاستمداران فراماسون دنیا، در دست شخص شیطان است. در واقع، با مدیریت هوشمندانه و زیرکانه ایلومیناتی، به گونه ای صحنه‌آرایی شده است که، عموم مردم تصور می کنند که افرادی همچون جرج بوش، دونالد ترامپ، یا باراک اوباما، افرادی مقتدر و مستقل هستند؛ در حالی که همه آن ها توسط شیطان، و تشکیلات شیطانی ایلومیناتی، و فراماسونری کنترل می شوند، و با شعبده بازی این تشکیلات، ما این نوع ارتباط، و انتساب را، فراموش می‌کنیم.

در ادامه، ملاحظه می‌ گردد که جرج بوش، روی یک صفحۀ شطرنجی، حرکات رقص مانند عجیب و غریبی  انجام می دهد.

این صفحه شطرنجی، که به‌صورت سیاه و سفید بوده، و نشان‌دهندۀ دو دنیای موازی انسان ها به رنگ سفید و دنیای اجنه به رنگ سیاه است، در بسیاری از لژهای ماسونی نیز، به چشم می خورد. این تصویر، نشان می دهد که زمینی که سیاستمداران بین المللی در آن کار می‌کنند، فضایی کاملاً ماسونی و تحت حمایت فراماسونری است.

 

این مجموعه مقالات ادامه دارد و در بخش بعد سکانس به سکانس این مستند بررسی  و در لایه های مختلف تحلیل می شود

ادامه دارد ...

 نوشتن نظر