تلاش فیلم‎های هالیوودی برای مقابله با صدور انقلاب اسلامی
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی» تلاش فیلم‎های هالیوودی برای مقابله با صدور انقلاب اسلامی

تلاش فیلم‎های هالیوودی برای مقابله با صدور انقلاب اسلامی

چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۱۶
امتیاز این گزینه
(1 رای)

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه علی بن ابی طالب (ع) گفت: شیاطین جهان با ساختن فیلم‌های هالیوودی و مدیریت کلان ناتوی فرهنگی در تلاش هستند از صدور انقلاب اسلامی ایران به جهان جلوگیری کنند.به گزارش موعود به نقل از ابنا  «محمد علی مختاران» در مراسم تجلیل از گروه‌های سرود انقلابی که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه رمضان فرصت مغتنمی است که باید با استفاده شایان از آن بتوانیم توشه مناسبی برای خود جمع‌آوری کنیم.
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه علی بن ابی طالب(ع) با بیان اینکه سخن گفتن برای هنرمندان بسیار دشوار است تصریح کرد: سرودخوانان شبیه سفالگری هستند که خاک بی‌ارزش را با تبدیل کردن به کوزه‌ای زیبا ارزشمند می‌کنند.

وی ادامه داد: همگونی کلمات در کنار هم و تبدیل آن به یک غنای مفهومی جنس کلمات را تغییر می‌دهد و آفرینشی نو به وجود می‌آورد.
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه علی بن ابی طالب(ع) با تاکید بر اینکه اثر سرودهای مفهومی بسیار بالاتر از سخنرانی است تصریح کرد: سرودهای جهادی موجب دگرگونی احوالات صاحبدلان و سایر مردم می‌شود که این تاثیر حتی در خطبه‌ها نمایان نمی‌شود.

مختاران با اشاره به توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی به بحث فرهنگ تاکید کرد: ایشان در تمام سخنانشان از تهاجم فرهنگی، جنگ نرم و شبیخون فرهنگی نام می‌برند و می‌خواهند مردم نسبت به تهاجماتی که تصویر فرهنگی به خود گرفته است توجه کنند و نسبت به آثار آن آگاه باشند.
وی با تاکید بر اینکه همواره رهبر معظم انقلاب از فرهنگ در کنار جهاد یاد می‌کنند گفت: کار فرهنگی کردن روحیه جهادی می‌خواهد و اتحاد در کار فرهنگی موجب می‌شود روحیه دشمن تضعیف شود.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه علی بن ابی طالب(ع) با اشاره به مفهوم ناتوی فرهنگی اظهار داشت: انسجام چندین گروه و دولت برای احیای اهداف ضدارزشی و ضد فرهنگی را ناتوی فرهنگی می‌گویند.
وی به ناتوی فرهنگی دشمنان علیه نظام اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: چندین کشور و قدرت با یکدیگر جمع شدند تا جلوی صدور انقلاب اسلامی ایران به جهان را بگیرند.

مختاران گفت: آمریکا با سینمای هالیوود و اسرائیل با فکرهای خراب و ضد دینی مدیریت کلان را بر عهده دارند که به هر شکل ممکن نگذارند انقلاب اسلامی در سایر نقاط جهان نفوذ پیدا کند.
وی خاطرنشان کرد: گروه‌های سرود جزو گروه‌هایی هستند که با انسجام خوبشان توانسته‌اند تاثیر مطلوبی در جامعه بگذارند.

نوشتن نظر