بازی فوتبال با سرهای بریده شیعیان در سوریه/ تصاویر(18+)
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی» بازی فوتبال با سرهای بریده شیعیان در سوریه/ تصاویر(18+)

بازی فوتبال با سرهای بریده شیعیان در سوریه/ تصاویر(18+)

يكشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۰۲
امتیاز این گزینه
(1 رای)

تروریست‌های فعال در سوریه روز شنبه تصویری را در صفحات مجازی خود منتشر کرده‌اند که باز هم تائیدی از بر اوج قساوت گروه‌هایی که حمایت‌های غرب به آن‌‌ها پر و بال داده است.

 

به گزارش موعود به نقل از فارس، روز شنبه گروه‌های تروریستی فعال در سوریه تصویری را در صفحه توئیتر خود منتشر کردند که نشان می‌دهد اعضای این گروه‌ها تا چه حد از اصول اولیه انسانیت دور شده‌اند.

در این تصویر، اعضای گروه «داعش» (دولت اسلامی عراق و شام) در حال فوتبال بازی کردن با سرهای بریده شده چند نفر از شیعیان سوری هستند.


 

گروه‌های تروریستی فعال در سوریه و در صدر آن‌ها «داعش» و «جبهه‌النصره» در چند ماه اخیر به حدی رفتارهای غیرانسانی با اقلیت‌های مذهبی و قومی داشته‌اند که حتی آمریکا و غرب هم آن‌ها را در لیست گروه‌های تروریستی خود قرار داده‌اند. این در حالی است که همین گروه‌ها در طول حدود 3 سال گذشته، با کمک‌های سخاوتمندانه غرب و کشورهایی چون عربستان و قطر تا این حد قدرت گرفته‌اند.

قدرت گرفتن این گروه‌ها موجب شده تا طیف میانه‌روتر مخالفان به کلی به حاشیه برود، تا جایی که خبرگزاری رویترز هفته گذشته از تغییر موضع احتمالی غرب خبر داد و نوشت کشورهای غربی به ائتلاف مخالفان اعلام کرده‌‌اند که «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه را به گروه‌هایی چون «داعش» ترجیح می‌دهند و به همین دلیل احتمالا نشست «ژنو 2» به تغییر نظام سوریه منجر نمی‌شود.

2 نظر

  • لینک نظر ابراهیم يكشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۰۰ نوشته شده توسط ابراهیم

    به گروهای تروریستی قدرت دادند که
    1-سوریهضعیف شو.
    2-به بهانه گروهای تروریستی به این کشور حمله کنند.

  • لینک نظر ابراهیم يكشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۵۷ نوشته شده توسط ابراهیم

    پس معلم میشه میخوان دوباره عاشورا را تکرار کنن.این دفعه قیام حضرت مهدی است نه حسین مظلوم.

نوشتن نظر