داعش هیات سازمان‌ملل را گروگان گرفت
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»داعش هیات سازمان‌ملل را گروگان گرفت

داعش هیات سازمان‌ملل را گروگان گرفت

يكشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۸
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

گروه های مسلح سوری هیات سازمان ملل در منطقه قدیمی حمص را به گروگان گرفتند.

 

به گزارش موعود به نقل از تسنیم_المیادین نوشت: گروه های مسلح سوری هیات سازمان ملل در منطقه قدیمی حمص را به گروگان گرفتند. این هیات امدادرسانی سازمان ملل در راستای توافقات انجام شده در مورد ارسال کمک های انسانی به بافت قدیمی حمص، امروز وارد این منطقه شد و گروه های مسلح سوری با شلیک چندین خمپاره و تیراندازی این توافقات را نقض کردند.

چهار نفراز نیروهای هلال احمر سوریه نیز امروز هنگام وارد کردن کمک های انسانی به بخش قدیمی حمص به ضرب گلوله افراد مسلح تروریست زخمی شدند. استاندار استان حمص سوریه ضمن اعلام خبر اصابت چندین خمپاره تروریست‌ها به ساختمان فرماندهی پلیس در منطقه قدیمی در حمص اعلام کرد که گروه های مسلح توافق آتش بس که در کنفرانس "ژنو۲" حاصل شده است را نقض کرد.

طلال البرازی استاندار حمص گفت: وزارت بهداشت و هلال احمر سوریه و دفاتر سازمان ملل اقدام به ارائه خدمات بهداشتی و امداد رسانی به غیرنظامیان خارج شده قبل از اینکه به مناطقی که مایل هستند بروند می کنند. البرازی گفت: توافق بدست آمده حاصل تلاش های چند ماه گذشته است و این گروه های مسلح بودند که مانع از خروج غیرنظامیان از منطقه قدیمی حمص می شدند.

نوشتن نظر