نمایش چهره نوح(ع) هالیوود را به دردسر انداخت
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»نمایش چهره نوح(ع) هالیوود را به دردسر انداخت

نمایش چهره نوح(ع) هالیوود را به دردسر انداخت

جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۲
امتیاز این گزینه
(1 رای)

قطر، بحرین و امارات متحده عربی نمایش فیلم حضرت «نوح»(ع) ساخته جدید «آرنوفسکی» را در این کشورها ممنوع کردند.

 

به گزارش موعود به نقل از ایسنا فیلم «نوح»(ع) جدیدترین ساخته «دارن آرنوفسکی» در حالی از کمتر از یک ماه دیگر اکران جهانی خود را آغاز می‌کند که هیئت سانسور سینمای کشورهای قطر، بحرین و امارات متحده عربی اعلام کردند بدلیل نمایش چهره حضرت نوح «ع» اجازه نخواهند داد این فیلم در کشورشان اکران شود.

به گزارش هالیوود ریپورتر، دیگر کشورهای خاورمیانه نظیر مصر، اردن و کویت نیز به احتمال فراوان واکنش مشابهی در قبال نمایش فیلم حضرت نوح (ع) نشان خواهند داد.

«الازهر» یکی از اصلی‌ترین نهادهای مذهب سنی در مصر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این گونه فیلم‌ها بر خلاف دین و شریعت ماست.

آرنوفسکی داستان کشتی حضرت نوح (ع) را با بودجه نسبتا عظیم 300 میلیون دلاری با همکاری «اسکات فرانکلین» تهیه‌ و تولید کرده است.

در این فیلم که محصول کمپانی پارامونت است، «راسل کرو» در نقش حضرت نوح (ع) ظاهر شده و «اما واتسون»‌، «جنیفر کانلی»‌، «لوگان لرمن»‌، «ری وینستون»، «مارک مارگولیس» و «مدیسون دیون‌پورت» از دیگر ستارگان نام‌آشنایی هستند که بازیگر «گلادیاتور» را در جدیدترین پروژه آرونوفسکی همراهی می‌کنند.

«آنتونی هاپکینز»، بازیگر پیشکسوت برنده‌ اسکار نیز در جدیدترین ساخته آرنوفسکی نقش «متوشالح»، جد بزرگ حضرت نوح (ع) را بازی می‌کند.

فیلم «نوح» (ع) اکران خود را از بیست و هشتم مارس در آمریکا آغاز می‌کند.

نوشتن نظر