مقاله ای درباره فرقه بهائیت در سایت الأزهر
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی» مقاله ای درباره فرقه بهائیت در سایت الأزهر

مقاله ای درباره فرقه بهائیت در سایت الأزهر

چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۶
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

شايد در وهله نخست هر خواننده اي با مطالعه اين مقاله احساس کند که هدف مسئولان وب سايت دانشگاه الأزهر فقط معرفي فرقه بهائيت بوده اما...

شايد در سال هاي ابتدايي که فرقه ضاله بهائيت به وجود آمد، کمتر کسي در جهان اسلام از ساختگي و منحرف بودن اين فرقه اطلاع داشت اما اکنون که ده ها سال از به وجود آمدن آن توسط استعمارگر پير يعني انگليس مي گذرد، ديگر همگان از اين موضوع اطلاع دارند.

بهائيت فرقه ايست که با هدف زير سؤال بردن و محو کردن اعتقادات شيعيان به موضوع مهدويت به وجود آمد. هدف اصلي بهائيت، مبارزه با اعتقاد به امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف است اما بحمدالله تاکنون موفق به اين کار نشده است.

 

 

در اين ميان بررسي هايي که انجام شده نشان مي دهد که وب سايت رسمي دانشگاه الأزهر مصر در اقدامي تعجب برانگيز و بي سابقه مقاله اي مفصل تحت عنوان «بهائيت از منظر اسلام» در مورد اين فرقه ضاله منتشر کرده است.

شايد در وهله نخست هر خواننده اي با مطالعه اين مقاله احساس کند که هدف مسئولان وب سايت دانشگاه الأزهر فقط معرفي فرقه بهائيت بوده اما با مطالعه کامل و دقيق تر اين مقاله، مي توان به اين نتيجه رسيد که به گونه اي تهيه شده که تأثير تبليغاتي مثبتي در پي خواهد داشت.

منبع: شیعه آنلاین

نوشتن نظر