دستگیری گروه 8 نفره شیطان‌پرستی در فیروزکوه در شب قدر

پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۵
امتیاز این گزینه
(8 آرا)

فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه از دستگیری یک گروه هشت نفره شیطان‌پرستی در شب ضربت خوردن مولای شیعیان در این شهرستان خبر داد.

 

علی‌اکبر انارکی امروز با اشاره به بازداشت گروه هشت نفره شیطان‌پرستی در شب گذشته اظهار کرد: ماموران اداره حفاظت از محیط زیست این شهرستان در حین گشت‌زنی در منطقه‌ای دورافتاده در اطراف روستای زرین‌دشت فیروزکوه به تعدادی افراد با شکل و شمایلی خاص و آویختن ابزارآلاتی با نماد و شمایل ویژه مواجه شدند که مراتب را به نیروی انتظامی و بسیج شهرستان فیروزکوه اطلاع دادند.

وی تصریح کرد: مقامات قضایی شهرستان فیروزکوه، ماموران نیروی انتظامی و نیروهای بسیج به سرعت خود را به منطقه اعلام شده رساندند و آن‌ها را دستگیر کردند و این افراد اکنون در بازداشتگاه به سر می‌برند.

فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه افزود: این گروه در دو شب در یک منزل کارگری و در فاصله پنج کیلومتری از کوه به صورت عریان به رقص و پای‌کوبی، مصرف مواد توهم‌زا و اعمال غیرانسانی ... مشغول بودند.

انارکی بیان داشت: این افراد از سوی ماموران محیط زیست فیروزکوه مشاهده شده و آن‌ها مراتب را به فرمانده بسیج حوزه سیدالشهدا (ع) این شهرستان اطلاع دادند.

وی تصریح کرد: نیروهای بسیج، ناجا و دستگاه قضایی شهرستان فیروزکوه به محل مورد نظر وارد شدند و این شیاطین انسان‌نما را دستگیر و بازداشت کردند و مجازات آن‌ها نیز از مراجع قانونی در حال پیگیری است.

____

فارس