تبلیغ کمپانی صهیونیستی در رسانه ملی
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»تبلیغ کمپانی صهیونیستی در رسانه ملی

تبلیغ کمپانی صهیونیستی در رسانه ملی

شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۵۵
امتیاز این گزینه
(5 آرا)

به گزارش برنا دو شب پیش در یکی از تبلیغات تلویزیونی وعده سفری به برندگان قرعه کشی یک محصول داده شد که جای بسی تامل داشت و خبر از عدم نظارت مسوولان بر روی محتوای پیام‌های بازرگانی می داد.

در این تبلیغ که مربوط به یکی از پرفروش‌ترین محصولات غذایی است وعده داده می‌شود هر ماه دو خانواده 4 نفره ایرانی در صورت برنده شدن در این مسابقه نوروز 91 را در سرزمین زیبا و رویایی دیزنی‌لند پاریس! سپری خواهند کرد.

نکته قابل تامل این تبلیغ این است که یکی از شخصیت‌های کارتونی مربوط به شرکت والت دیزنی‌ نیز با در دست داشتن محصول، مخاطبان را به خرید محصول و افزایش شانس سفر رویایی به دیزنی‌لند ترغیب می‌کند این تبلیغ در حالی در صدا و سیما بصورت آشکار و واضح بیان می‌شود که کمپانی والت دیزنی شرکتی صهیونیستی است و در راستای اهداف صهیونیست‌ها فعالیت می‌کند.

نمادشناسی این کمپانی نشان می‌دهد این کمپانی در سال ۱۹۳۰ به کمک شرکت کلمبیا پیکچرز موفق به عرضه تلویزیونی کارتون میکی موس شد که در نوع خود کاری بسیار جدید و عوام پسند بود. این کارتون پر سروصدا که خیلی معمولی به نظر می‌رسید، پس از گذشت یک دهه منادی تفکر ماسونی برای مردم دنیا به شکل نا محسوس بود . استفاده از چند نماد از قبیل لباس لوژها که بر تن شخصیت اصلی داستان بود و همینطور دستکش سفید که نمادی دیگر به شمار می‌آمد.

براساس تحقیقات صورت گرفته در یک موسسه پژوهش خانواده در آمریکا اعلام شده است : بسیاری از خانواده های معتقد به اخلاق آمریکایی در طول سالهای گذشته شبکه دیزنی را از تلویزیون کابلی خود حذف کرده‌اند ، این خانواده‌ها اعلام کرده‌اند که معتقدند شرکت دیزنی با استفاده از شیوه‌های حرکت از سنت به مدرنیته ، ارزش‌های خانوادگی را از بین برده و این شرکت صهیونیستی مروج ایدئولوژیهای غیر اخلاقی است ...

حال جای سوال است که چطور سفر به مکانی تفریحی که تمام پایه و اساسش برمبنای تفکر کمپانی والت دیزنی طراحی شده است در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایرانی با چنین آب و تابی از آن تعریف و تمجید می شود و از مخاطبان ایرانی و بخصوص از کودکان می‌خواهند که حتما برای سفر به این مکان تفریحی در قرعه کشی شرکت کنند تا شاید برنده خوش شانس سفر به دیزلی‌لند باشند؟!

1 نظر

  • لینک نظر انی مغلوب فانتصر يكشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۲۴ نوشته شده توسط انی مغلوب فانتصر

    آب معدنی چشمه های البرز در بطریهای «نستله» را چه می گویید؟ حتما میدانید کارخانه هایی مثل «کوکاکولا» با دست اندازی به منابع آبی در هند( و به احتمال قریب به یقین در نقاط دیگر دنیا ) زالووار رمق مردم فقیر آن مناطق را مکیدند. همه شنیده ایم که جنگ آینده جنگ آب و غذاست. حواسمان به بانکهای خصوصی که مثل قارچ دارند سبز می شوند هست؟( به یاد بیاوریم افریقای جنوبی به غارت رفته و ظاهرا از بند آپارتاید رسته که توسط بانکهای خصوصی از نو چپاول می شود, طلاهای تاراج شده را به صاحبان حقیقیش وام داده و بهره می گیرند یعنی استثمار اندر استثمار!). راستی سهامهاو اوراق قرضه دولتی را چه کسانی از بانکها خریدند؟ مواظب وال استریت ( بازار بورس ) خودمان هستیم؟ نکند مستقیم یا غیر مستقیم خزیده باشندو حالا که در دیار خودشان سروصدای اعتراض هست خیمه وال استریتهایشان را زیرزیرکی در کشورهای دیگر علم کنند که بقول خودشان بازی برد برد داشته باشند! اگر توانستند سر مردم خودشان را شیره بمالند که هم آنجا را دارند هم جاهای دیگر. اگر هم این بار در برابر مردمشان اجبارا عقب نشینی کردند, با این نی های بلننند! از راه دور بدون اسمی و رد پایی جان و رمق مستضعفین را مک بزنند.

نوشتن نظر