رژیم صهیونیستی پل منتهی به مسجد الاقصی را بست
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»رژیم صهیونیستی پل منتهی به مسجد الاقصی را بست

رژیم صهیونیستی پل منتهی به مسجد الاقصی را بست

سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۰۹
امتیاز این گزینه
(1 رای)

 

رژیم صهیونیستی امروز در اقدامی تحریک‌آمیز و در راستای یهودی‌سازی قدس اشغالی پل باب‌المغاربه منتهی به مسجدالاقصی را بست.

 

رژیم صهیونیستی پل منتهی به مسجد الاقصی را بست

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی با اعلام خبر بسته شدن پل باب‌المغاربه مدعی شد که این پل برای سلامت عمومی خطر آفرین بود.

"لوبا السمری" گفت که بنا به دستورات شهرداری قدس پل باب‌المغاربه امروز ـ 21آذرماه ـ بسته شد.

"استیفان میلر" سخنگوی شهرداری صهیونیستی قدس نیز خبر بسته شدن پل باب‌المغاربه را تائید و تاکید کرد که بر اساس نامه شهرداری، پلیس و صندوق میراث دیوار براق پل باب‌المغاربه را بستند.

وی افزود که نامه شهرداری یک هفته پیش به صندوق میراث دیوار براق که مسئول حفاظت از پل باب‌المغاربه است، ابلاغ و از آن خواسته شده بود که طی یک هفته اعتراض خود را نسبت به این دستور اعلام کند.

پیش از این رئیس هیئت عالی اسلامی فلسطین و خطیب مسجدالاقصی در گفت‌وگویی درباره سرانجام تسلیم شدن در برابر خواسته نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای تخریب پل "باب المغاربه" هشدار داد و خواستار هوشیاری نسبت به سوء‌استفاده این رژیم از تحولات کنونی منطقه شد.

شیخ "عکرمه صبری" بر اهمیت پل باب‌المغاربه تاکید کرد و گفت: این پل دروازه اصلی ورودی به نخستین قبله مسلمانان است و گذشته از آن تپه‌ای که این پل بر آن واقع شده است شامل بسیاری از آثار اسلامی است.

وی افزود: این تپه نمایانگر ریشه‌های تاریخی امت اسلامی در این شهر مقدس است و خط بطلانی بر تمامی ادعاهای تلمودی و دیگر اسطوره‌هایی است که گروه‌های افراطی یهودی در سطح جهان با هدف تحریف حقایق و تداوم یهودی‌سازی آن را ترویج می‌کنند.

نوشتن نظر