آل‌شیخ: ما خوهان جنگ نبودیم بلکه با جنگ آزمایش شدیم!
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»آل‌شیخ: ما خوهان جنگ نبودیم بلکه با جنگ آزمایش شدیم!

آل‌شیخ: ما خوهان جنگ نبودیم بلکه با جنگ آزمایش شدیم!

جمعه ۲۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۴۲
امتیاز این گزینه
(1 رای)

مفتی اعظم سعودی که از ابتدای تجاوز نظامی عربستان و متحدانش علیه یمن از آن حمایت کرد در جدیدترین ادعای خود گفت: عربستان خواهان جنگ یمن نبود اما با آن آزمایش شد و جنگ به سوی آن آمد!

 

به گزارش موعود به نقل از شیعه نیوز "عبدالعزیز آل شیخ" مفتی اعظم سعودی که از ابتدای تجاوز نظامی عربستان و متحدانش علیه یمن (6 فروردین94) همراه با مقامات آل سعود از آن حمایت کرد در جدیدترین ادعای خود گفت: عربستان خواهان جنگ یمن نبود اما با آن آزمایش شد و جنگ به سوی آن آمد!

آل شیخ در برنامه هفتگی "ینابیع الفتوی" (سرچشمه های فتوا) که از رادیو "نداء الاسلام" مکه پخش می شود، افزود: موضوع کنونی (یمن) فاجعه ای است که مردم به آن آگاهند و باید برای دفاع از دین و جان خود برمیخاستیم.

مفتی اعظم عربستان سپس مدعی شد: ما این جنگ را به خاطر دوست داشتن جنگ آغاز نکردیم بلکه مردم با این "گروه ستمکار" (در اشاره به شیعیان حوثی) آزمایش شدند و این جنگ برای ادب کردن آنها انجام شد.

وی سپس در پاسخ به سوالی پیرامون دعا برای کسانیکه که در این تجاوز نظامی شرکت کرده اند، گفت: دعا برای ثبات، پیروزی و استقامت نیروهایمان امری مطلوب و پسندیده است.

1 نظر

  • لینک نظر سارا شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۶ نوشته شده توسط سارا

    یاد دیوی در کلاه قرمزی افتادم که هرچیزی رو وارونه میگه

نوشتن نظر