تلاش ارتش سوریه برای نجات صدها نظامی ارتش از محاصره تفکیری ها
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»تلاش ارتش سوریه برای نجات صدها نظامی ارتش از محاصره تفکیری ها

تلاش ارتش سوریه برای نجات صدها نظامی ارتش از محاصره تفکیری ها

يكشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۸
امتیاز این گزینه
(1 رای)

اوضاع در اطراف و درون شهر جثرالشغور به شدت حساس است. 250 نظامی سوری به همراه خانواده هایشان در محاصره نیروهای تکفیری و تروریستی در اطراف بیمارستان شهر گرفتار شده اند و ارتش سوریه تلاش می کند آنها را نجات دهد.

 

به گزارش موعود به نقل از شفقنا_ پرس تی وی، دست کم 250 نیروی ارتش سوریه به همراه اعضای خانواده هایشان در ساختمان بیمارستان در شمال شرقی شهر جثرالشغور مدتی است در محاصره تروریست ها قرار گرفته اند و ارتش سوریه پیشروی های خوبی برای نجات آنها داشته است. ارتش سوریه هم اکنون دو کیلومتر با نیروهای محاصره شده در بیمارستان جثرالشغور در استان ادلب فاصله دارد. این نیروها با سقوط شهر در این ساختمان در تله افتاده اند.

این درحالی است که رامی عبدالرحمان مسیول گروه حقوق بشر سوریه مستقر در لندن نیز گفته است ارتش سوریه به همراه نیروهای مردمی تلاش ناکامی را برای نجات این سربازان آغاز کرده است.

درگیری ها برای تسلط بر ساختمان بیمارستان جثرالشغور به شدت ادامه دارد و ارتش سوریه از بمباران هوایی برای عقب راندن تکفیری ها نیز استفاده کرده است. هنوز تعداد دقیق کسانی که در این ساختمان در تله افتاده اند مشخص نیست اما غذا و سلاح آنها روبه پایان است.

هفته پیش بشار اسد رییس جمهور سوریه نیز طی پیامی به ارتش دستور داد "قهرمانان وطن در این بیمارستان را نجات دهند".

تروریست های تکفیری از جمله جبهه النصره از 25 آوریل کنترل جثرالشغور – مرکز استان ادلب- را به دست گرفته و دست به جنایات هولناکی زده اند.

1 نظر

  • لینک نظر ممد جمعه ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۹ نوشته شده توسط ممد

    تفکیری هاشو خوب اومدی

نوشتن نظر