دین شکنجه

دین شکنجه

يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۰
امتیاز این گزینه
(1 رای)

صهیونیست‌ها که در پاره‌ای از موارد، «تلمود» را ارجح بر «تورات» می‌دانند، بر این باورند که این کتاب منحرف! در واقع نجات بخش یهود است که پروتکل‌هایی در راستای نجات یهود از آن کتاب قابل برداشت است! پروتکل بزرگان صهیون یا پروتکل بزرگان یهود در واقع، خلاصه مذاکرات در ملاقات‌های رهبران یهودی است که به نقشه‌های پنهانی یهودیان برای حکومت بر جهان، از طریق دخل و تصرّف در اقتصاد، کنترل رسانه‌های همگانی و دامن‌زدن به اختلاف‌های مذهبی پرداخته است.


جالب است که صهیونیست‌ها بر پایه این پروتکل‌ها، بسیاری از سیاست‌های خود را اجرا می‌کنند و حتّی خاخام‌های ارشد صهیونیست‌ بر این اساس، فتاوایی ارائه می‌دهند.
آنچه در این پروتکل‌ها به صورت ملموس به آن اشاره شده، رسیدن به اهداف مورد نظر با آزار و اذیّت و شیوه‌های مختلف شکنجه است.
پروتکل 1: برای آنکه بتوان بر انسان‌ها حکومت کرد باید به روش‌های زور، شکنجه و ترور متوسّل شد.حق، یعنی اعمال زور و فشار. بی‌رحمی و سنگدلی در مجازات، موجب استحکام دولت می‌شود.
پروتکل 9: حربه‌های نامحدود ما عبارتند از: حریصانه سوزاندن، بی‌رحمانه انتقام گرفتن و کینه‌توزی سرسختانه.
پروتکل 10: باید طوری بار آییم که روحیه بی‌پروایی، گستاخی و زورگویی با شخصیّت ما عجین شود تا بتوانیم از موانع عبور کنیم.
پروتکل 15: تنها راه ایجاد نظم و حاکمیّت اعمال، ظلم است که در این راستا به قربانیان نباید هیچ‌گونه ارفاقی کرد.
پیش از بررسی موضوع شکنجه در آیین یهود، نگاهی گذرا به تاریخچه شکنجه می‌اندازیم.
اینان از شکنجه کردن افراد لذّت می‌برند و برای غنی‌سازی اوقات فراغت خود، اسیران را شکنجه می‌کنند؛ در حالی‌که جام شراب در دستشان و صدای موسیقی‌های مهیّج گوششان را می‌نوازد. هرگاه اسیر در اثر فشار شکنجه بیهوش شود، به هوشش می‌آورند تا درد بکشد و فریاد بزند؛ زیرا اگر فریاد نزند، دیگر شکنجه لذّتی ندارد!

تاریخچه شكنجه در جهان
شكنجه در قرون وسطی و حتّی قبل از آن، یعنی در «یونان» باستان، روشی برای اقرار گرفتن از بردگان، همجنس‌بازان، فاسدان اخلاقی و غیرمذهبی‌ها بوده است؛ به نحوی كه تا شخص اقرار به گناه نمی‌كرده است، حاضر به قطع شكنجه وی نبودند و تا حدّ مرگ شخص متّهم را شكنجه‌ می دادند.2
در قرون وسطی، قبل از استفاده از برده، ابتدا برده را تحت انواع شكنجه قرار می‌دادند تا به گناه‌ها و رفتارهای اشتباه خود اقرار كند و در صورت نیاز، اعتراف‌های برده را در دادگاه علیه خودش بتوان استفاده كرد. آنان بعد از اعتراف برده می‌توانستند وی را خرید و فروش كنند.

معرفی گوشه‌ای از وسایل شكنجه در قرون وسطی
صندلی یهودا3
این وسیله به نام صندلی یهودا یا صندلی تفتیش مشهور بود که با دیدن عكس، نیازی به توضیح نیست؛ این صندلی در «آلمان» و «اسپانیا» کاربرد داشته است؛ امّا در «انگلیس» نوع دیگری از صندلی وجود داشته که در آن، طرف را به جای مرکز ثقل نقطه‌ای، سوار مرکز ثقل خطّی می‌کرده‌اند و به پاهایش هم وزنه می‌بستند.

صندلی تفتیش عقاید4
این صندلی میخ دار از وسایل کلیسا در دوران قرون وسطی بود؛ در آن دوره، هرکس که عقاید مخالف کلیسا، اعمّ از نظرات علمی، سیاسی و اقتصادی داشت. روی این صندلی نشانده شده و روی صندلی پیچ می‌شد، میخ‌ها قابل تنظیم بودند تا جلو و عقب بروند و قابليّت حرارت دادن به صندلی برای شكنجه بیشتر نیز وجود داشته است.
از این صندلی در ایتالیا و اسپانیا تا 300 سال قبل و در آلمان و مرکز اروپا تا200 سال پیش استفاده می‌شده است.

دوشیزه آهنی5
متّهم درون تابوت قرار گرفته و تدریجاً میخ‌های تعبیه شده درون تابوت وارد بدن متّهم می‌شود؛ البتّه میخ‌ها به گونه‌ای تعبیه شده‌اند كه از وارد شدن به نقاط حسّاس بدن جلوگیری شود.

شكنجه در دنیای مدرن
اگرچه بنابر قوانین بین‌المللی، شكنجه كردن متّهمان برای گرفتن اعتراف از آنها، عملی غیرقانونی و غیرانسانی تلقّی می‌شود، لیكن كشورهای اروپایی، آمریكا و رژیم صهیونیستی در صدر شكنجه‌گران قرار گرفته و كماكان برای اعتراف گرفتن و تفریح با متّهمان و زندانیان، اقدام به شكنجه آنان می‌كنند؛ به عنوان مثال ماجرای شكنجه زندانیان عراقی در «زندان ابوغریب»،6 افشای شكنجه زندانیان در «گوانتانامو»، خاطرات زندانیان از شكنجه شدن در «زندان‌های رژیم صهیونیستی» و ... همه حاكی از وجود شكنجه در زندان‌های غرب و یهودیان است.
نظر یهود درباره غیریهودی و نحوه ارتباط با آنها، این است که غیریهودیان به عنوان انسان درجه دو شناخته می‌شوند و تنها یهودیان قوم برگزیده خداوند هستند؛ از نگاه یهود، غیریهودیان به دلیل تخلّف از هفت فرمان نوح، مرتكب گناه شده و مستحقّ مرگ هستند. بنابراین هر یهودی می‌تواند و واجب است كه غیریهودی را به دلیل افكار و عقایدش، به قتل برساند.7 اخیراً در كتابی، به نام «عقاید پادشاه» كه توسط دو نفر از خاخام‌های یهودی در سرزمین اشغالی نوشته شده است، یهودیان برای نجات اسرائیل و همچنین قوم یهود، می‌توانند هر غیریهودی، حتّی كودكان فلسطینی و عرب را به قتل برسانند.

خاخام شاپیرا، نویسنده كتاب عقاید پادشاه
بنابر نتیجه این كتاب، كشتن و شكنجه غیریهودی، برای نجات اسرائیل، به دلیل اینكه خداوند قوم یهود را به عنوان قوم برگزیده انتخاب كرده است، هیچ ایرادی نداشته و بلکه واجب است.8
خاخام ارشد و رهبر معنوی یهودیان سفاردی عوادیا یوسف نیز در جدیدترین نظرات خود درباره غیریهود می‌گوید: به طور كلّی خوردن یا نوشیدن تمام محصولاتی كه توسط غیریهودیان تولید می‌شود، حرام است. وی همچنین در قسمت دیگری از نظرات خود درباره غیریهودیان می‌گوید: رفتن به مكان‌های مذهبی غیریهودیان، اعمّ از مسجد و كلیسا به طور مطلق حرام است.9

جوان صهیونیست حامی كتاب عقاید پادشاه
اكثريّت شكنجه‌گران گوانتانامو یهودی و خاخام بودند.
بنابر افشای ابراهیم شن زندانی ترك در گوانتانامو، اكثريّت شكنجه‌گران این زندان از یهودیان بوده و همواره در هر بازجویی، یكی از خاخام‌های مستقر در زندان، در طول شكنجه، اقدام به بازجویی از زندانیان می‌كرده است.
وی در مصاحبه خود با روزنامه «واکیت» ، چاپ «استانبول» گفت: من توسط یک فرمانده یهودی به نام «یاسف» شکنجه می‌شدم، او وقتی مرا با برق شکنجه می‌داد، می‌گفت: بعد از عراق، ایران و سوریه، نوبت به ترکیه می‌رسد و زنان شما کنیزان ما و مردان شما برده‌های ما خواهند شد و قبر سلطان عبدالحمید را (شاه عثمانی که از دادن سرزمین فلسطین به صهیونیست‌ها امتناع کرد) به آتش خواهیم کشید.
ابراهیم شن افزود: اکثر افسران و بازجویان گوانتانامو، یهودی بودند و بر سرشان عرق‌چین مخصوص یهودیان را (کیپا) می‌گذاشتند و در بازجویی مسلمان‌ها، حتماً یک روحانی یهودی (خاخام) نیز به عنوان ناظر شرکت می‌کرد. به گفته این شهروند ترك، حدود 90% مسئولان و افسران گوانتانامو نام یهودی داشتند و پانزده خاخام نیز در آنجا از مسلمانان بازجویی می‌كردند. بازجویی‌ها غیرقابل‌تحمّل بود. زنان یهودی جوانان را هتك حرمت نموده و شكنجه می‌كردند. در اطاقی مخصوص شكنجه، اسرا را با برق و دارو شكنجه می‌دادند كه اكثر آن شكنجه‌ها منجر به دیوانگی می‌شد و 90 اسیر در آن اطاق دیوانه شدند. چهارصد نفر از اسرا دست به خودكشی زدند.10

شكنجه كودكان خردسال توسط یک خاخام یهودی
خاخام الیور نوآم هن بنابر اعتراف خود به دلیل تبعيّت از احكام یهود، برای تربیت كودكان 3 تا 4 ساله از انواع شكنجه، همچون استفاده از انبر، چاقو و انواع وسایل استفاده می‌كرده است تا حدّی كه چندین نفر از كودكان از ناحیه مغز آسیب دیده و در حال حاضر، زندگی نباتی دارند.11

رقصیدن و عكس گرفتن در كنار شكنجه اسرای فلسطینی
به دنبال انتشار تصاویر زن نظامی رژیم صهیونیستی در كنار اسرای فلسطینی، موج جدیدی از اعتراض‌ها علیه رفتارهای غیرانسانی یهودیان و صهیونیست‌ها در رسانه‌ها، شكل گرفت. این زن یهودی در مصاحبه خود گفت:
این عكس‌ها نشان از دوران خوش من در زمان حضورم در ارتش بود و برای من بسیار مفرّح و لذّت‌آور بود تا در كنار اعراب، به صورت دست‌بسته عكس یادگاری بیندازم.

آموزش شكنجه و ارسال لوازم شكنجه برای ساواك
یكی دیگر از شواهد، مبنی بر خوی شكنجه‌گری یهودیان و صهیونیست‌ها، همكاری «ساواك» با موساد برای مسائل اطّلاعاتی و شكنجه‌گری بوده است؛ به نحوی كه بسیاری از شكنجه‌گران ساواك با رفتن به سرزمین اشغالی و به صورت مستقیم در موضوعات اطّلاعاتی و شكنجه‌گری آموزش دیده‌اند و بسیاری هم با واسطه و توسط كتاب‌های ترجمه شده به زبان فارسی.12

قانون رسمی دادگاه عالی رژیم صهیونیستی درباره شكنجه
بنابر اسناد افشا شده توسط رسانه‌ها، دادگاه عالی رژیم صهیونیستی در نامه‌ای غیررسمی به زندان‌ها و مراكز اطّلاعاتی این رژیم، وجود شكنجه برای اعتراف گرفتن از زندانیان را یك امر لازم و ضروری دانسته است، در این دستور، همچنین استفاده از هر شیوه‌ای برای اعتراف گرفتن و شكنجه، بدون مانع توصیف شده است.
از سوی دیگر، این گزارش درباره زنان مجاهد فلسطینی، شكنجه روحی همچون موضوعات اخلاقی مقابل خانواده‌ها، به خصوص همسران این زندانیان، مورد تأكید قرار داده شده است.
بنابر خاطرات یكی از زندانیان زن فلسطینی رسمیه عوده كه چندین سال در زندان‌های رژیم صهیونیستی در اسارت بوده است، نظامیان و بازجویان صهیونیستی با برهنه كردن و مورد آزار قرار دادن وی روبروی همسرش، اعلام كرده‌اند در صورتی كه این زن اعتراف نكند، مقابل همسرش مورد تجاوز قرار می‌گیرد.13
از سوی دیگر، بنابر افشای روزنامه دانماركی «برلینگز تایمز»، رژیم صهیونیستی به صورت مستقیم با یك شركت دانماركی، بریتانیایی برای خرید و آموزش لوازم جدید شكنجه قرارداد بسته است و بر اساس این قرارداد، جدیدترین تجهیزات شكنجه برای این رژیم ارسال می‌شود.14

گزیده‌ای از خاطرات زنان آزاد شده از بند رژیم صهیونیستی
خانم بیان جوادمحمّد الاخضر، یكی از هزاران زن دربند رژیم صهیونیستی بوده است كه پس از آزادی از زندان‌های این رژیم، به دلیل شكنجه‌ها و شرایط سخت زندان، دچار بیماری صعب العلاجی شده كه طبیبان از درمان آن عاجز هستند.
وی در بیان خاطرات خود درباره زندان‌های رژیم صهیونیستی و یكی از سخت‌ترین شكنجه‌های خود می‌گوید: هنگامی‌که برای بازجویی به دومین مرکز تحقیق منتقل شدم، به بازجوی خود گفتم که بسیار گرسنه‌ام، او رفت و برایم غذایی آورد، همین که می‌خواستم، آن را بخورم، ظرف غذا را از مقابلم برداشت و با ملاقه شروع به ضرب و شتم من کرد، پس از آن غذا را روی زمین ریخت و گفت: شما سگ هستید. باید مانند سگ‌ها غذا بخورید و چون دست‌ها و پاهایم را بسته بودند، مجبور شدم، غذا را مانند حیوانات و درحالی که فحش و ناسزا می‌شنیدم، فقط با دهان و از روی زمین بخورم.
فاطمه الزق آزاده فلسطینی که به همراه کودکش، تجربه زندان‌های رژیم صهیونیستی را داشته، اظهار داشت: من فساد اسرائیلی‌ها را در اراضی فلسطینی‌ها می‌دیدم و می‌خواستم از آنها انتقام بگیرم و وارد یک عملیات استشهادی شدم تا قلب چند مادر فلسطینی را شاد کنم.
الزق تأکید کرد: وقتی قصد عملیات استشهادی را داشتم، نمی‌دانستم حامله هستم و در «زندان‌های عسقلان» معلوم شد که من حامله هستم؛ امّا با این حال، آنها مرا در قبرهایی با دمای یخچال، شکنجه‌های وحشتناکی کردند.
وی افزود: من توسط شاباک یک هفته بازجویی و شکنجه شدم و آنها مرا به پشت یا خمیده به میزهای آهنی می‌بستند و به هیچ وجه اجازه استراحت جز برای قضای حاجت نمی‌دادند؛ در بیست و یک روز حضور در زندان عسقلان، زشت‌ترین شکنجه‌ها را در حقّ من روا داشتند و می‌خواستند جنین مرا سقط کنند و آخرین جایی که مرا فرستادند اتاقک‌های مرگ بود که با کمبود اکسیژن مواجه بودم؛ وی همچنین افزود: پسرم یوسف در زندان‌های تنگ و تاریک به دنیا آمد و پس از دو ماه او را از شیر محروم کردند و من به او غذاهایی دادم که بزرگان هم آن را نمی‌خوردند.15

منابع و مآخذ
1. http://www.subvertednation.net/jews-selling-worlds -largest-collection-of-torture-devices/
2. http://en.wikipedia.org/wiki/Torture
3. http://www.medievality.com/judas-craddle.html
4. http://allfromweb.net/torture-devices-through-history
5. http://en.wikipedia.org/wiki/Iron_maiden_%28torture%29
6. http://en.wikipedia.org/wiki/Abu_Ghraib_torture_and_prisoner_abuse
7. http://english.dohainstitute.org/Home/Details/5ea4b31b-155d-4a9f-8f4d-a5b428135cd5/d3c57596-eadb-456b-8858-3094f94394df
8. http://wakeupfromyourslumber.com/blog/joeblow/english-translations-kings-torah-torat-hamelech-laws-pertaining-relations-between-jews-
9.http://www.islamtimes.org/vdca.6n6k49ni65k14.html
10. http://www.kavkazcenter.com/eng/content/2006/06/10/4772.shtml
11. http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2009/05/horrific-haredi-child-abuser-to-be-extradited.html
12. http://www.democraticunderground.com/discuss/duboard.php?az=view_all&address=364x2182790
13. http://www.rense.com/general78/tort.htm
14.http://jafrianews.com/2010/11/29/8596/
15. http://www.farsnews.com/printable.php?nn=13900926000953

نوشتن نظر