سلاح های ممنوعه آمریکا؛ از هارپ تا بمب جنسی
موقعیت شما: موعود»مطالعات فرهنگی»مقالات مطالعات فرهنگی»سیاست»سلاح های ممنوعه آمریکا؛ از هارپ تا بمب جنسی

سلاح های ممنوعه آمریکا؛ از هارپ تا بمب جنسی

شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۰۷:۱۰
امتیاز این گزینه
(24 آرا)
از نظر برخی کارشناسان رد پای اصلی پروژه هایی چون هارپ را می توان در پروژه ای بزرگ تر به نام "رویای مشترک 2020 " ، سراغ گرفت . این پروژه عنوان برنامه مطالعات نظامی و محرمانه آمریکا تا سال 2020 است که هدف اصلی آن ساخت سلاح هایی با قدرت تاثیر گذاری گسترده است که موضوع در اختیار گرفتن " دانش دما " و "کنترل اندیشه " انسان ها به وسیله امواج الکترومغناطیس هدف اصلی آن است.

ساخت  سلاح های فوق مدرن از دوران جنگ سرد و آغاز رقابت تسلیحاتی بین آمریکا و شوروی سابق در دستور کار دو ابر قدرت بزرگ شرق و غرب قرار گرفت.

هر دو ابرقدرت برای اینکه در این مسابقه تسلیحاتی از یکدیگر عقب نمانند میلیارد ها دلار صرف تحقیقات علمی و نظامی برای ساخت جنگ افزارهای فوق مدرن کردند که به دلیل الزامات استراتژیک ،

بسیاری از این پروژه ها فوق سری بوده و هیچ گونه اخبار و اطلاعاتی راجع به انجام آن نباید به بیرون درز می کرد.

با این حال پس از پایان جنگ سرد و اتمام رقابت ژئو استراتژیک بین آمریکا وشوروی برخی از اسناد تحقیقات دفاعی محرمانه از هر دو طرف فاش شد و نشان داد که دو ابرقدرت تا چه میزان در فکر ساخت سلاح هایی بوده اند تا به حریف ضربه بزنند.

البته نا گفته نماند که آمریکا حتی پس از پایان دوران جنگ سرد هم به تحقیقات خود در بسیاری از حوزه های سابق ادامه داد و همه ساله بخش اعظمی از بودجه 60 میلیاردی تحقیقات دفاعی پنتاگون صرف تحقیقات پروژه هایی محرمانه می شود که قرار است مخوف ترین ، پیچیده ترین و در عین حال کم کشتار ترین سلاح ها را برای آمریکا تولید کنند.

" نیک بگیش " یکی از دو مولف کتاب  " فرشتگان این هارپ را نمی نوازند " در سال 1997 در مقاله ای در روزنامه واشنگتن پست آمریکا نوشت که  40 درصد بودجه تجهیزات نیروی هوایی آمریکا پروژه های مخفی است . این نویسنده مدعی شد که این پروژه ها آنقدر مخفی هستند که حتی کنگره آمریکا نیز از ابعاد و زوایای آن بی خبر است " .
در این نوشتار ، به معرفی برخی از سلاح های عجیب و نامتعارف می پردازیم.

هارپ  (HAARP)

بی گمان یکی از جنجالی ترین این پروژه ها پروژه ای به نام " هارپ " است که از   سال ۱۹۹۳ و برای بررسی و پژوهش درباره لایهٔ آیونوسفیر(Ionosphere) جو زمین  با استفاده از امواج رادیویی تاسیس شده‌است.

البته تنها آمریکا در این پروژه مطالعاتی تنها نیست و کشورهایی دیگر چون روسیه ،کانادا ، ژاپن و اتحادیه اروپا نیز پروژه هایی را برای مطالعه هارپ در دست دارند.

کار اصلی هارپ مطالعه بر روسی لایه  "آیونوسفیر" است .  این لایه از ارتفاع متوسط 48کیلومتری سطح زمین آغاز می شود و تا ارتفاع 600کیلومتری بالا می رود. لایه آیونوسفیر تشعشعات خطرناک «ماورای بنفش» و «اکس ری» خورشید را جذب کرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمین جلوگیری می نماید تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد.

به دلیل محیط الکتریکی موجود در آیونوسفیر از این لایه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین نیزاستفاده می شود. اما تاثیر گذاری این لایه از آنجا می تواند بر روی زیست انسان در کره خاکی مضر باشد که این لایه بنا به هر دلیلی دچار اختلال شود . این تاثیرات گاه می تواند آن قدر خطرناک شود که زندگی انسان بر روی کره خاکی را به طور کامل مختل کند و کاری که سیستم هارپ می تواند انجام دهد ،
در واقع ایجاد تاثیر مستقیم بر روی همین لایه محافظ زمین است ، که  از نمونه های این تاثیرات ، می توان به قرمز و گداخته شدن و یا ذره بینی نمودن لایه  اشاره کرد.

این پروژه کاری مشترک است که از سوی نیروی دریایی و هوایی آمریکا به همراه دانشگاه آلاسکا در حال انجام است و طبق ادعای آمریکا قرار است روی لایه " آیونوسیفر" جو زمین تحقیق کند ، اما به گمان بسیاری از ناظران این پروژه می تواند به عنوان یک سلاح مخوف در آید و لایه فوقانی جو زمین را برای ایجاد تاثیرات اقلیمی و زلزله در سطح زمین تحریک کند.

طبق گزارش هایی که تا کنون درباره هارپ منتشر شده ، در حال حاضر برای انجام این پروژه ۱۸۰ برج آنتن آلومنیومی بر روی زمینی به مساحت 23 هزار متر مربع در آلاسکا نصب شده‌است. این آنتن‌ها امواج مافوق کوتاه  را با ۳٫۶ مگاوات تولید کرده و به یونوسفر می‌فرستند.

پس از اینکه در سال گذشته میلادی هوگو چاوز رییس جمهوری ونزوئلا که یکی از منتقدان سرسخت آمریکا است ، واشنگتن را متهم به کارگیری سلاح هارپ و ایجاد زلزله مرگبار هاییتی کرد ، بار دیگر موضوع استفاده از هارپ به عنوان یک سلاح ویرانگر برای ایجاد تغییرات اقلیمی و زلزله و آتشفشان در مناطق مورد نظر ، به سطح رسانه ها راه یافت .

از نظر باورمندان ، پروژه  "هارپ "  مکمل زمینی طرح معروف  "جنگ ستارگان " است که به دلیل ماهیت ویژه سیگنال انتشار خود می تواند یک "سلاح نهایی " در اختیارآمریکا باشد.
آمریکا تا کنون درباره استفاده از هارپ به عنوان یک سلاح سیاست سکوت را در پیش گرفته و این خبر را تایید یا تکذیب نمی کند و پرواضح است که هدف اصلی واشنگتن از این اقدام ایجاد " ابهام " به منظور بالا بردن امنیت ملی این کشور است.

گفته می شود روسیه نیز تاسیسات مشابه  تاسیسات آمریکا در آلاسکا در منطقه " نیژنی نووگورود " دارد ، اما دولت روسیه نیز همچون آمریکا در این زمینه سکوت کرده است ، اما روزنامه روسی پراودا در سال 2005 با انتشار گزارشی در این باره نوشت که تاسیسات روسیه حتی قدرتمند تر از تاسیسات آمریکا است .

گفتنی است طبق تصویب سازمان ملل متحد استفاده از سلاح های الکترو مغناطیس و نیز استفاده از فضا برای انجام تحقیقات نظامی ممنوع می باشد ، اما دولت ها همانگونه که بسیاری قطعنامه های سازمان ملل و شورای امنیت را نقض می کنند می توانند در این زمینه نیز پنهان کاری های زیادی داشته باشند.

با وجود گزارش های متعدد درباره پروژه هارپ و استفاده از آن به عنوان یک سلاح که عموما از سوی فعالان محیط زیست و نیز فعالان چپ در کشورهای مختلف دنیا مطرح می شود   ، اما کم نیستند کسانی چون " جسی ونتورا " که پروژه هارپ  و خبرسازی درباره آن را در قالب " تئوری توطئه " تحلیل می کنند و معتقدند که استفاده از هارپ به عنوان یک سلاح ، تنها ساخته و پرداخته ذهن های به شدت تخیلی و ضد آمریکایی است .

گفتنی است تا کنون هیچگونه سند یا مدرک مستدل علمی درباره تاثیرات "هارپ " و ادعاهای مربوطه در مجامع علمی مطرح و یا منتشر نگردیده است و بیشتر گزارش ها در این باره در سطح رسانه ها بوده است . 

به نظر عده ای از کارشناسان ، بحث ایجاد زلزله با استفاده از اساس منتفی است و از نظر این عده از کارشناسان  هارپ صرفا توانایی این را دارد که گرمای بسیار زیادی را در یک گوشه از زمین ایجاد کند و باعث سوختگی پوسته ای از زمین شود.

این گرما البته با زلزله بی ارتباط نیست اما عامل اصلی زلزله نمی تواند باشد و تنها می تواند آن را تحریک کند ، البته برخی دیگر از کارشناسان بر این باورند که پروژه هارپ در صورت تکمیل شدن می تواند چنین تاثیراتی را در ایجاد زلزله در مناطق دلخواه داشته باشد .

رویای مشترک 2020


از نظر برخی کارشناسان رد پای اصلی پروژه هایی چون هارپ را می توان در پروژه ای بزرگ تر به نام "رویای مشترک 2020 " ، سراغ گرفت . این پروژه عنوان برنامه مطالعات نظامی و محرمانه آمریکا تا سال 2020 است که هدف اصلی آن ساخت سلاح هایی با قدرت تاثیر گذاری گسترده است که موضوع در اختیار گرفتن " دانش دما " و "کنترل اندیشه " انسان ها به وسیله امواج الکترومغناطیس هدف اصلی آن است.

البته همان طور که پیشتر نیز اشاره شد ، تا کنون درباره پروژه هایی چون تاثیرات امواج الکترومغناطیس بر ذهن انسان و نیز دانش دما در کاربردهای نظامی هیچ مدرک و سند علمی قابل استنادی نیست ، اما برخی گزارش ها و نیز اظهارات برخی صاحب نظران درباره این پروژه ها رسانه ها را درباره آن حساس ساخته است .

تحقق رویای مشترک 2020 برای آمریکا به این معنا است که این کشور کنترل کامل شرایط اقلیمی برای ایجاد تغییرات دلخواه در گوشه و کنار جهان و نیز توانایی تاثیر گذاری بر ذهن انسان ها به منظور ایجاد تاثرات دلخواه را خواهد داشت.

این موضوع کمی رویایی به نظر می رسد و بیشتر به فیلم های تخیلی هالیوودی می ماند اما نباید از یاد برد که تنها 2 قرن پیش پرواز انسان در آسمان یک رویا بود و بسیاری از تکنولوژی ها و پیشرفت های علمی امروز برای انسان های چند دهه پیش در حد فراتر از رویا قرار داشت و انسان های چند دهه پیش حتی تصور برخی پیشرفت های امروز بشر را در مخیله خود هم نداشتند .
با این حال برای ارزیابی این ادعاها باید واقع گرا بود و از نگاه احساسی و بزرگ نمایی های اغوا گر دوری کرد .

طبق بسیاری از اسناد و شواهد وزارت دفاع آمریکا سالانه دهها میلیارد دلار صرف تحقیقات می کند و وقتی چنین امکان مالی و علمی وجود دارد چرا نباید تصور کرد که بخشی از این مطالعات که برای ساخت سلاح ها و ابزارهایی بسیار پیشرفته است  به صورت محرمانه انجام می شود ؟
و اتفاقا از نظر برخی محققان حتی پروژه هایی چون هارپ ذیل پروژه اصلی " رویای مشترک 2020 " دنبال می شود و هدف آن در اختیار گرفتن کلید جو زمین از سوی آمریکا است .

سلاح های الکترو مغناطیس

نور شدیدی ساطع می شود،در یک لحظه همه چیز در خاموشی فرو میرود،بوی سوختن وسایل الکتریکی در فضا می پیچد،پوشش سیمها سوخته و خطوط نازک تلفن قطع می شود و مهم تر از همه درون هیچ رایانه ای حتی  یک بیت اطلاعات باقی نمانده و در عین حال هیچ کس کوچکترین آسیبی ندیده است.

این خصوصیات انفجار بمبی است که از با عنوان " ویرانگر ترین سلاح و در عین حال با وجدان ترین آن " نام می برند .

تاثیرات گسترده بمب الکترو مغناطیس تنها روی شبکه الکتریک است و به مدتی مشخص در یک شعاع تنظیم شده تمامی خطوط ارتباطی الکترونیک و مخابرات را قطع می کند و دراین ویرانی گسترده سایبری حتی یک انسان نیز تلف نمی شود .

استفاده از امواج و خواص الکترومغناطیسی آنها سلاحی است که به شکلی وحشتناک مؤثر واقع می گردد. دکتر «روزالی برتل» تاکید دارد که آمریکایی ها آزمایشات خود پیرامون این گونه تسلیحات را از چهل سال پیش پنهان از دید همگان و با نادیده شمردن کنوانسیون های بین المللی آغاز کرده اند.

بدینسان، پروژه های متعددی شکل گرفته است که عبارتند از: «آرگوس» (1958، Argus)، «استارفیش» (1962، Starfish)، «سولار پاورساتلایت» (1968و 1967، Solar Power Satellite)، «اسپیس شاتل اکسپریمنتز (1985، Space Shuttle Experiments)، «مایتی اوکز» (1986، Mighty Oaks) و یا «دیزرت استورم» (1991، Desert Storm).

تاثیر گذاری بر ذهن انسان ها با استفاده از الکترو مغناطیس

ایده استفاده از امواج الکترو مغناطیسی برای تاثیر گذاری بر ذهن و روان انسان ها از دهه 1950 در آمریکا به وجود آمد . در سال 1952، دکتر «خوزه مانئول رودریگز دلگادو» استاد اسپانیایی تبار فیزیک دانشگاه  «ییل» آمریکا، به این مهم دست یافت که می توان با قرار دادن افراد در معرض برخی فرکانس ها و انواع موج ها، بر رفتار احساسی آنها تأثیر گذارد.

وی پس از انجام تحقیقات مقدماتی به همراه دکتر «رابرت بکر»   موفق شد تا ثابت کند که دو موج در کنار یکدیگر قرار داده شده که فرکانس یکی از آنها تغییر یافته باشد، اثراتی به بار می آورند که براساس آنها می توان عملکردهای مغزی عمیق انسان را از فاصله دور تحت کنترل درآورد.

در واقع، برخی امواج بسیار کوتاه (حدود 7 هرتز) می توانند سبب پیدایش عناصری شیمیایی در مغز گردند که «طیف وسیعی از پاسخ های احساسی و یا عقلانی» را برمی انگیزند.

بمب جنسی


بمب جنسی نیز یکی دیگر از سلاح های ممنوعه ای است که گزارش ها و اطلاعاتی درباره تحقیقات پنتاگون در زمینه ساخت آن به بیرون درز کرده است .

بر اساس این گزارش ها پیشنهاد ساخت این بمب از سوی پژوهشکده اوهایوی نیروی هوایی آمریکا ارایه شده است . گفته می شود این بمب حاوی مواد شیمیایی تحریک‌کننده نیروی جنسی سربازان دشمن می‌باشد.

در صورت استفاده از این بمب نظم آرایشی نیروهای دشمن از هم گسیخته  شده و سربازان دشمن به دلیل تحریک جنسی فوق العاده با همرزمان شان مشغول رابطه جنسی می شوند .

در سال ۲۰۰۵ میلادی، شبکه بی‌بی‌سی بریتانیا برای نخستین بار گزارشی از تحقیقات راجع به ساخت این بمب ارایه داد ، اما همان گونه که در دیگر سلاح های ممنوعه و مخفی نیز وجود دارد ، ساخت این بمب نیز تا کنون از سوی هیچ مرجع رسمی تایید نشده است .  

منبع: عصر ایران
سایر مطالب این مجموعه: اقتصاد و مهدویت »

31 نظر

 • لینک نظر The Next World پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۱ نوشته شده توسط The Next World

  ان شاءالله و به حول قوه الهی حق پیروز می شود و در آینده ای نه چندان دور حکومت مهدوی رخ خواهد داد.

 • لینک نظر رضا جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷ نوشته شده توسط رضا

  اگه جنگی شروع بشه خبلی از ایرانیا کشته میشن.و خیلی از سران کشور در قصر های محکم خودشون مخفی میشن و زنده میمونن.و به ریش ماها میخندن که با توکل به خرافه و احساسات میخواهیم جلو دشمنان بایستیم.
  صدام قبل انقلاب به ایران حمله کرد و تو چند ساعت شکست خورد بعد انقلاب دوباره حمله کرد و 8سال طول کشید.پس دلتون رو به چرندیات رئیس و روسا خوش نکنید که آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه

 • لینک نظر کرسم جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۷ نوشته شده توسط کرسم

  خدا کسیکه تلاش کند دوست دارد یعنی آمریکا رو دوست داره ماکه تلاش نمیکنیم

 • لینک نظر hamidsoltani پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲ نوشته شده توسط hamidsoltani

  بيخيالى دشمن اراده ماست
  ما هم قوى هستيم اما يادمون نره اونا دارن تلاش ميكنن و ما فقط عبادت عبادت عبادت
  اشتباه ميكنيم
  فقط تعليم و تعلم
  يك ساعت تفكر بهتر از ٧٠ سال عبادت
  بيشتر در مورد فراماسون تحقيق كنيد تا بفهميد آمريكا رو اسرائيل بوجود آورد و الان داره زير بيت المقدس رو ميكنه تا به تابوت عهد برسه
  تابوتى كه با لباس حضرت موسى و كتيبه حضرت سليمان باهم دفن شدن
  تو قرآن هست لطفا مطالعه كنيد

 • لینک نظر حسن چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳ نوشته شده توسط حسن

  اینا که فرق نمیکنه هرچی بسازیم و بسازند ته تهش اون سلاح قوی و ضعیف فرقی ندارن وقتی با یه چیز مثل هسته ای دوتا کشورو میشه نابود کرد اینا اسباب بازین

 • لینک نظر بی نام پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۱ نوشته شده توسط بی نام

  اینقدر گفتیم امریکا هیچ غلطی نمیکنع بالاخره داره ی غلطایی تو ایران میکنع ک اینقدر داره اسیب و خسارت میزنع همه اینا ب کنار ک امام چی فرمودن و ما قبلن چیکار کردیمو و طبس و اینا باید ب فکر مقابله با اون باشیم وگر نع تو هر مذاکره اینقدر خوار و کوچیک نشیم ک بیان راکتور هامونو گچ بگیرن هی با این جمله ک امریکا هیچ غلطی نمیکنع خوابیدیمو بیدار شدیم ک اخرش شد هارپ و امثاله اینا ک حالا اینطور ب غلط کردن بیوفتیم ....
  ان شالله ک ماهم ی سری سلاح مرموز داشته باشیم ک فردا پس فردا ب داد ما برسه وگر نع ................یاعلی

 • لینک نظر سلمان نادری سه شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲ نوشته شده توسط سلمان نادری

  تخیل امروز، واقعیت فردا

 • لینک نظر محمد پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۸ نوشته شده توسط محمد

  بزرگترین، پیشرفته ترین و مرموزترین سپر دفاعی عالم هستی فقط در ایران یافت میشود، بطوریکه اگر موتور آنرا روشن کنید میتوان از دید دشمن مخفی ماند و اسمش هست : زیارت عاشورا و دعای علقمه

 • لینک نظر eee سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲ نوشته شده توسط eee

  بابا همش راستن..هم سلاح الکترومغناطیسو میسارن هم سلاح جنسی رو...اگه جنگ بشه یا هممون دود میشیم یا هم در حال..... هستیم...

 • لینک نظر حسین يكشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۸ نوشته شده توسط حسین

  شوخی میکنی اینا همش الکیه،زلزله بم کار خود ایران وامریکا بود که اولین تست بمب اتم تو ایران باهمکاری امریکا بود چندین هزار نفر کشته شدن کلا جنگ،سلاح وهمه اینا کثیفن وبلاب جان ادمان...

 • لینک نظر حسین سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۵ نوشته شده توسط حسین

  ببینید دوستان، بمب اتم که ساخته شد، همان موقع از چند سال قبل، حداقل از 10 سال قبل، نظریه های علمی در مورد شکافت و هم جوشی مطرح شده بود بنابراین دور از ذهن نبود.. اما بمب جنسی چرندی بیش نیست و اینکه بشود چنان تاثیری روی فرد گذاشت که از نظر جنسی برانگیخته شود از نظر هیچ مرجع علمی قابل تایید نیست. والا محصولات تجاری اون الان تولید شده بود.. البته در حد اندکی تقویت جنسی یک سری دارو ها و یا اسپری های با بوی مناسب و محرک وجود دارد ولی صرفاً تاثیر تقویتی آن هم در حد چند درصد دارند...
  به عنوان یک PHD مهندسی پزشکی به شما بگویم که وجود سلاحی به نام هارپ بسیار معقول تر از بمب جنسی است... زیرا اصول الکترومغناطیس، هارپ را تایید می کند که البته آن هم رسیدن به این توان بالا از موج RF، آنهم به صورتی که در محل فرستنده تاثیر مخرب نداشته باشد و فقط در مقصد تاثیر داشته باشد بسیار دور از ذهن است.. مگر اینکه ببرند قطب شمال نصب کنند!!!!

 • لینک نظر محمد پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷ نوشته شده توسط محمد

  یا حسین اگه بمب جنسی رو بزنن بقیش رو خودتون میدونید

 • لینک نظر ایرانی دوشنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰ نوشته شده توسط ایرانی

  خب یه سوال اگه امریکا از بمب اتمی استفاده نمیکرد بعد به شما میگفتن امریکا یه بمب ساخته که یه شهر بزرگ رو با یه چشم به هم زدن با خاااک یکسان میکنه کی باور میکرد؟

 • لینک نظر محمد شنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۶ نوشته شده توسط محمد

  پناه برخدا ماکه عقلمون به اونجاهانرسید.مهدی جون خیربیبینی زودتربیاظهورکن!!!

 • لینک نظر یوسف داوند پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴ نوشته شده توسط یوسف داوند

  طرح های نظامی من قویترن

 • لینک نظر حسن شجاعی سیدآباد دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۵ نوشته شده توسط حسن شجاعی سیدآباد

  کاش من استعدادیابی میشدم میرفتم دنباله علاقم ک علومه نظامیه ولی. بعضی از بی عدالتی ها ک تقصیر بالادستی ها نیس تقصیرادمایه بی لیاقتیه ک. حق. مردمومیخورن ماروداره عقب میندازه
  دوس داشتم یه نفوذی بودم میرفتم اسراعیلوتکه تکه میکردم اگه بخواییم یه نفرمون هزارتاس فقط کافیه خداروواقعابشناسیم یاحق

 • لینک نظر پدرام شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۵۵ نوشته شده توسط پدرام

  اون قسمت دومش چرت و پرته...

 • لینک نظر فاطمه يكشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱ نوشته شده توسط فاطمه

  پیام خود را وارد کنید...

 • لینک نظر ساعد چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۳ نوشته شده توسط ساعد

  ها......الان اینیکه وگفتی یعنی چه ....؟؟؟ ! ! !

 • لینک نظر داوود دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۷ نوشته شده توسط داوود

  چون ما مرتکب همه غلطها میشویم دیگر چیزی نمیمونه و برای همین آمریکا دیگه نمیتونه هیچ غلطی بکنه . از لحاظ تکبر ، ظلم ، خودخواهی ، فساد ، دروغگوئی ، ظلم ، تبعیض ، استثمار و برده داری ، جنایت ، کشتار و غیره ایرانیها دست کمی از دیگران ندارند . ما داریم همدیگر را میخوریم در حالیکه هیچ امکان و قدرتی نداریم . اگر اندک قدرت داشته باشیم آنوقت درندگی ایرانیها را ببین .

 • لینک نظر رضا دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۹ نوشته شده توسط رضا

  البته درجنگ ایران وعراق هم بمب شیمیایی که به کار می بردند باعث اختلالات جنسی شده و زادوولد رزمندگان مجروح زمان جنگ را کم یابعضی موارد قطع کرده است آیا خبردارید؟
  اما این سلاح جنسی همین الان هم نیروهای آمریکایی همجنس باز درداخل نیروهای نظامیشان دارند.
  این فکرراهم برای دیگران کرده اند .انشا الله خداوند مکرشان به خودشان برگرداند. چون خداون قویترین مکر کنندگان است.

 • لینک نظر 01 جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۱ نوشته شده توسط 01

  ماهمیشه داریم میگیم که امام خمینی(ره) فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه ولی امام(ره) دقیقا فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه و اسرائیل غده سرطانیه اگه برش ندارید فراگیر میشه....
  این اصلیه که متاسفانه داره فراموش میشه

 • لینک نظر Unknown شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶ نوشته شده توسط Unknown

  خیلی جالبه میگین سری بعد شماها از کجا میدونین مردم اگه باور کنن خیلی ساده هستن چون پروژه های سری هرگز فاش نمیشن مثل پروژه ای که به دلیلی نمیتونم بیان کنم
  این مردم ایرانن که ایرانو میسازن بیاید تعغیر کنیم بجای وقت گذرونی تو اینترنت وقتمونو صرف خدمت به کشورمون کنیم مگه ما چیمون از کشورای دیگه کمتره منی که دارم میگم فقط ۱۸سالمه اما از خیلیاتون متفکرتر و باهوش ترم

  زنده باد مردم ایران

 • لینک نظر مطیع آقا(سعید) چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۵ نوشته شده توسط مطیع آقا(سعید)

  به امید خدت و لطف آقا حضرت مهدی (عج)
  به رهبریت سیدعلی خامنه ای
  ما از هر ابر قدرتی ابرقدرت تریم
  تازه اصلا وجود خارجی داره یا همش شایعست؟!
  بگذریم
  زنده باد ایران اسلامی

 • لینک نظر محمد جمعه ۰۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۳ نوشته شده توسط محمد

  بازم همون حرف امام:
  آمریکا هیچ غـلـطـی نمی تواند بکند

 • لینک نظر میرزایی پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۵ نوشته شده توسط میرزایی

  تا زمانی که نگاه و عنایت حضرت مهدی با ماست امریکا و اسراییل هیچ غلطی نمی تونند بکنند.طوفان شن طبس یادمون نرفته .ایران شیعه خانه ی حضرت مهدی است ما اگر دست در دستان اقای سید علی خامنه ای بدیم دشمن جرات نمی کنه چپ به کشور ما نگاه کنه .خیال تون رو هم جمع کنم ما هم کلی تسلیحات فوق العاده داریم که عقل جن هم بهش نمی رسه فعلا رو نمی کنیم چون می خوایم برای روز مبادا سوپرایز کنیم شون.
  یا علی

 • لینک نظر جلال چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۲ نوشته شده توسط جلال

  هیچ گوهی نیستن همش سیاست داداش ایران و ایرانی رم دست کم نگیرین بسلا متی کشورمون ک سر تر از هر کشور دنیاست

 • لینک نظر mohamad شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۷ نوشته شده توسط mohamad

  خدا رحم کنه اینا لج کنن تو یک ثانیه میفرستنمون رو هوا

 • لینک نظر میوتو سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۹ نوشته شده توسط میوتو

  ابر انسان هم میسازن!ولی ما قویتریم!

 • لینک نظر ب جمعه ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۶ نوشته شده توسط ب

  كوبش قدرت اراده انسان!!!!!!!!!...

 • لینک نظر هادی پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۵ نوشته شده توسط هادی

  اینا دیگه کی هستن؟

نوشتن نظر