بیت المقدس ساعتهای پایانی خود را می گذراند
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار آخرالزمان»بیت المقدس ساعتهای پایانی خود را می گذراند

بیت المقدس ساعتهای پایانی خود را می گذراند

دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۱۷
امتیاز این گزینه
(3 آرا)
یک عضو کمیته اسلامی ـ مسیحی مقدسات فلسطین با هشدار درباره خطر یهودی سازی کامل بیت المقدس ، از ملتهای عربی و اسلامی خواست مسئولیتهای خود را در قبال نقشه های رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی این شهر مقدس بر عهده بگیرند.به گزارش «شیعه نیوز» ، یونس عموری روز یکشنبه در گفت وگو با شبکه خبری العالم گفت: آنچه برای یاری بیت المقدس مورد نیاز است مانند خورشید آشکار است. این شهر از هر لحاظ ساعتهای پایانی خود را می گذراند و نقشه های یهودی سازی و تبدیل بیت المقدس به اورشلیم در آستانه اجرا قرار دارد.

وی افزود: حداقل آنچه مورد نیاز است اجرای تصمیمات رسمی عربی و اسلامی در قبال شهر قدس است و اینکه دولتها و ملتهای عربی مسئولیتهای خود را به عهده بگیرند و به وظایف خود در قبال این شهر مقدس عمل کنند.

عموری ادامه داد: برنامه های همه کمیته های دفاع از بیت المقدس باید هر چه سریع تر اجرا شود. همچنین همه ملتهای عربی و اسلامی باید قدس را یاری کنند چون که این شهر اکنون با خطرناک ترین روند یهودی سازی به طور علنی و آشکار روبرو است.

این عضو کمیته اسلامی ـ مسیحی مقدسات فلسطین همچنین اظهار داشت: مذاکرات با رژیم اشغالگر بنا بر اعتراف خود مذاکره کنندگان به بن بست رسیده است و دیگر نمی توان این راه را در پیش گرفت. رژیم اسرائیل تلاش می کند به هر نحوی وقت کشی کند.

عموری افزود: مساله قدس به مرحله خطرناکی رسیده و نیازمند تلاش همگانی است به خصوص که مذاکرات به جایی نرسیده است و چشم انداز سیاسی نا امید کننده ای در این زمینه وجود دارد.

وی تاکید کرد که دیگر هیچ چیزی پنهان نیست چون که مقامات رژیم اشغالگر بارها گفته اند که قدس پایتخت ملت یهود است.

عموری توضیح داد: شعار "قدس پایتخت ملت یهود است" به این معنی است که رژیم اشغالگر می خواهد قدس قبله یهودیان در سراسر جهان باشد.

وی افزود: توپ اکنون در زمین تشکیلات خودگران فلسطین، رهبری سازمان آزادیبخش و رهبران عربی و اسلامی است و همه باید به مسئولیتهای خود در قبال این شهر مقدس عمل کنند.

نوشتن نظر