سکوت دولتمردان در برابر پلاکاردهای ضد اسلامی ملحدان آمریکایی + عکس
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار آخرالزمان»سکوت دولتمردان در برابر پلاکاردهای ضد اسلامی ملحدان آمریکایی + عکس

سکوت دولتمردان در برابر پلاکاردهای ضد اسلامی ملحدان آمریکایی + عکس

دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۲۱
امتیاز این گزینه
(2 آرا)
گروه «ملحدان آمریکایی» تبلیغات گسترده ای را علیه مسلمانان این کشور آغاز کرده اند که تاکنون با هیچ گونه واکنشی از سوی دولتمردان این کشور مواجه نشده است. کلمه جلاله الله در گوشه سمت چپ این پلاکارد دیده می شود و این به معنای آن است که در این تبلیغات نه تنها اسلام بلکه خدا هم انکار شده است.به گزارش «شیعه نیوز» ، یک گروه ملحد آمریکایی با نصب پلاکاردهای تبلیغاتی جدید علیه مسلمانان در اطراف نیویورک که بر روی آن عبارت «اسلام یک افسانه است» نوشته شده است بازی ضد اسلامی جدیدی را آغاز کردند.

محمد الفیلالی از اعضای جمعیت مسلمان آمریکا در این باره می گوید: این اولین بار در تاریخ نیست که چنین هتک حرمت هایی علیه اسلام انجام می گیرد و آخرین بار هم نخواهد بود.

کلمه جلاله الله در گوشه سمت چپ این پلاکارد دیده می شود و این به معنای آن است که در این تبلیغات نه تنها اسلام بلکه خدا هم انکار شده است.

عجیب آن است که این حرکت هیچ واکنشی از سوی مسئولان و نهادهای آمریکایی در پی نداشته است. جمله توهین کننده به اسلام در این پلاکارد هم به زبان عربی و انگلیسی و هم به زبان عبری نوشته شده است. تصاویر این پلاکارد ها همچنین بر روی وب سایت «ملحدان آمریکایی» منتشر شده است.

سیلورمن، رییس این گروه مدعی شده است که مسلمانان افراد منزوی هستند که نه تلویزیون نگاه می کنند و نه به اندازه کافی مطالعه دارند و از اینترنت هم استفاده نمی کنند.

او ادعا می کند که مسلمانان در سنین بسیار پایین ازدواج می کنند و به آنها آموزش داده نمی شود که چگونه در خارج از جوامع خود زندگی کند.

بنابر گزارش آن اسلام، در حال حاضر حدود 800 هزار مسلمان در نیویورک زندگی می کنند که 10 در صد جمعیت این شهر را تشکیل می دهند. کل جمعیت مسلمان که در آمرکا زندگی می کنند نیز حدود هفت تا هشت میلیون نفر است که در اقلیت هستند. تبعیض علیه مسلمانان در جامعه آمریکایی همواره وجود داشته است و این رویکرد پس از حادثه 11 سپتامبر تشدید شده است.

1 نظر

  • لینک نظر سیدناصر سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۵۳ نوشته شده توسط سیدناصر

    یکی باید در جواب بنویسه سعادت بدون اسلام افسانه است.

نوشتن نظر