مستندی از تلاش مسیحیت صهیونیسم امریکا برای شرعی جلوه دادن "حمله به ایران"
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»مستندی از تلاش مسیحیت صهیونیسم امریکا برای شرعی جلوه دادن "حمله به ایران"

مستندی از تلاش مسیحیت صهیونیسم امریکا برای شرعی جلوه دادن "حمله به ایران"

چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۵۶
امتیاز این گزینه
(1 رای)

 

گروه رسانه‌ای وستوراما که با نگاه انتقادی به غرب تا کنون مستندهای افشاگرانه‌ای را بر روی شبکه جهانی اینترنت منتشر کرده است، در آخرین تولید خود با عنوان "بازگشت یهودا"، اقدام به انتشار مصاحبه‌ای با یک کشیش ضدصهیونیست کرد که در آن به افشاگری پیرامون نفوذ جریان مسیحیت صهیونیسم  بر مسیحیان آمریکا کرده و این موضوع را با خیانت یهودا به حضرت عیسی(ع) مشابهت داده است.

به گزارش رجانیوز‌، کشیش چارلز که از فعالان جنبش اعتراضی اشغال آیپک است، با بیان اینکه اسرائیل در قالب باورهای ساختگی مذهبی و  از طریق جریان مسیحیت صهیونیست امریکا در تلاش است که "حمله به ایران" را یک تکلیف دینی برای مردم آمریکا قلمداد کند، افزوده است: ما در لحظات مهمی به سر می‌بریم و این لحظاتی است که مردم آمریکا در برابر زیاده خواهی‌های اسرائیل به پا خیزند.

وی در بخشی از این مصاحبه، مسیحیت صهیونیسم را یک بیماری آمریکایی دانسته که باید به وسیله آگاهی‌بخشی به مردم آمریکا درمان شود.

این مصاحبه شنیدنی که در ادامه مشاهده می‌کنید در شبکه یوتیوب و شبکه‌های اجتماعی انگلیسی زبان با بازتاب قابل توجهی روبرو شده است.

مسیحیان صهیونیست گروهی از مسیحیان تندرو امریکایی هستند که دین مسیحیت را مبتنی بر آموزه‌های صهیونیستی در امریکا ترویج می کنند. این گروه هسته اصلی دولت تندروی جرج بوش را تشکیل می دادند که تحت عنوان دینی "جنگ های صلیبی" جنگ های افغانستان و عراق را در منطقه خاورمیانه شعله ور کردند.

از چهره های شاخص این جریان می توان به کاندولیزا رایس،‌کالین پاول و پل ولفویتز اشاره کرد.

گروه ایرانی وستوراما، پیش از این علاوه بر انتشار کلیپ‌هایی از برخوردهای شدید پلیس دولت‌های غربی با معترضین این کشورها، پخش زنده‌ی راهپیمایی 22 بهمن سال 90 توسط یک ایرانی- آمریکایی به زبان انگلیسی را نیز سامان داده بود که مورد توجه کاربران غربی قرار گرفت.

لینک فیلم

نوشتن نظر