واکنش مسلمانان آذربایجان به تحرکات ضد اسلامی دولت آذربایجان
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار فرهنگی و مهدوی»واکنش مسلمانان آذربایجان به تحرکات ضد اسلامی دولت آذربایجان

واکنش مسلمانان آذربایجان به تحرکات ضد اسلامی دولت آذربایجان

دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۵:۰۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)
یکی از مراجع تقلید در قم در واکنش به اقدامات غیر اخلاقی و ضد اسلامی دولت آذربایجان خواستار برپایی اجتماعات سالم مسلمانان در اعتراض به این تحرکات شد.


واکنش مسلمانان آذربایجان به تحرکات ضد اسلامی دولت آذربایجان

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «آیت الله جعفر سبحانی» در بیانیه‌ مهمی توجه همه مسلمانان منطقه را به تحرکات ضد اسلامی و ضد اخلاقی دولت آذربایجان جلب کرده و خواستار برپایی اجتماعات سالم و سازنده برای جلوگیری از ظهور این لکه ننگ در منطقه شد.

متن پیام معظم له به این شرح است:

اطلاع یافتیم که دولت جمهوری آذربایجان میزبان مسابقه بین‌المللی آواز«یوروویژن» است که در این مسابقه، رژه همجنس بازان نیز برگزار می‌شود.

خاطر شریف و همه مسلمانان منطقه را به این نکته جلب می‌کنم که مسئولان کشور جمهوری آذربایجان، کرامت انسانی را از دست داده و می‌خواهند عمل قوم لوط را ترویج کنند.

نشانه سقوط آنان این است که از افکار اکثریت مردم مسلمان آذربایجان فاصله گرفته و در منجلاب افکار غربیان، فرو رفته‌اند و هدف آنان این است که با تحمیل فرهنگ‌های منحط، فرهنگ و ایمان اسلامی مردم منطقه را از بین ببرند چون تنها سد میان آنها و آزمندی‌هایشان، ایمان و اسلام مردم جمهوری آذربایجان است.

وظیفه اسلامی و اخلاقی ایجاب می‌کند که مسلمانان با اجتماعات سالم و سازنده خود به هر نحو، اجازه ندهند چنین لکه ننگی در منطقه ظاهر شده و کشور آنان را بدنام کند و بدانند که از عالم بالا چنین گروه منحط، سنگ باران شده و در اندک زمانی نابود می‌شوند.

نوشتن نظر