گروه اخوان‌المسلمین لیبی تغییر نام داد
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»گروه اخوان‌المسلمین لیبی تغییر نام داد

گروه اخوان‌المسلمین لیبی تغییر نام داد

سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۱
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

گروه اخوان‌المسلمین لیبی از تغییر اسم و هویت خود به انجمن «الإحیاء و التجدید» خبر داد.

گروه اخوان‌المسلمین لیبی با انتشار بیانیه‌ای رسمی در صفحات کاربری مخصوص خود در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی نام و هویت خود در لیبی را به انجمن «الإحیاء و التجدید» تغییر داد.

در این بیانیه آمده است، هدف از این تغییر نام و هویت، احیای دعوت و پایبندی به رویکرد میانه‌رو اسلام و آموزه‌های آن و نیز تجدید اصول و مبانی اسلام است.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است، این تغییر نام و هویت پس از چندین دور جلسه رایزنی و بررسی انجام شد که در آن اعضای گروه اخوان‌المسلمین در کارگروه‌های مختلف بر ضرورت تلاش برای پاسخگویی به نیازهای کشور تاکید کردند.

گروه اخوان‌المسلمین لیبی در بیانیه خود همچنین اعلام کرد، انتقال نام و هویت به انجمن «الإحیاء و التجدید» مطابق با الزامات مرحله فعلی است تا با همه افراد منصف و صادق در ساختن وطن سهیم باشد.

در این بیانیه آمده است، انجمن «الإحیاء و التجدید» از طریق تلاش و فعالیت خود در زمینه‌های مختلف کار و فعالیت عمومی، مأموریت خود را در جامعه لیبی انجام خواهد داد، زیرا معتقد است که نقطه آغاز فرهنگ و تمدن برای تغییر و پیشرفت و ترقی، فعالیت و اقدامات اجتماعی است.

گروه اخوان‌المسلمین لیبی خواستار همکاری و تلاش برای دستیابی به اهداف این انجمن به خاطر اعتلای ملت، تحکیم و تقویت هویت این جامعه و محافظت از اصالت آن، شد.

انتهای پیام

نوشتن نظر