بازداشت ۸ عضو باند عرفان حلقه در همدان
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»بازداشت ۸ عضو باند عرفان حلقه در همدان

بازداشت ۸ عضو باند عرفان حلقه در همدان

سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۳۷
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از دستگیری تعدادی ازاعضای فرقه انحرافی عرفان حلقه در همدان خبر داد.

علی‌اکبر کریم‌پور مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سپاه استان تعدادی از اعضای فرقه انحرافی عرفان حلقه را در همدان دستگیر کردند.

او اظهار داشت: پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه انصارالحسین (ع) طی یک عملیات تعدادی از اعضای فرقه انحرافی عرفان حلقه را دستگیر کردند.

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان افزود: پاسداران گمنام امام زمان (عج) در این عملیات اقدام به دستگیری و احضار ۸ نفر از فعالان فرقه انحرافی عرفان حلقه در سطح استان کردند که پرونده آنان برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی استان ارسال شده است.

کریم پور ابراز داشت: اقدامات این افراد که با ادعاهای واهی همچون فرادرمانی، شفابخشی، جاذبه درمانی و تشعشع دفاعی فعالیت غیرقانونی داشتند، منجر به آسیب‌های روحی و روانی در افراد، انحراف اعتقادات و در نتیجه فروپاشی خانواده‌ها شده است.

او در پایان عنوان کرد: از مردم فهیم استان درخواست داریم تا ضمن بالا بردن هوشیاری خود نسبت به فعالیت‌های انحرافی فعالان عرفان‌های نوظهور در محیط پیرامونی خود، هر گونه برپایی کلاس، تجمع و فعالیت‌های افراد در این خصوص را ازطریق تلفن ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه انصارالحسین (ع) همدان اطلاع رسانی کنند.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نوشتن نظر