وزیر صهیونیست: با تمام توان راهپیمایی پرچم را برگزار می کنیم
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»وزیر صهیونیست: با تمام توان راهپیمایی پرچم را برگزار می کنیم

وزیر صهیونیست: با تمام توان راهپیمایی پرچم را برگزار می کنیم

سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۳
امتیاز این گزینه
(0 آرا)

«عومر بارلیو» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که هیچ تغییری در روند برگزاری راهپیمایی «پرچم» ایجاد نخواهد شد.


«عومر بارلیو» وزیر جدید امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با تأکید بر اینکه هیچ تغییری در روند برگزاری راهپیمایی «پرچم» ایجاد نشده، اعلام کرد که این رژیم راهپیمایی «پرچم» را با تمام توان برگزار خواهد کرد و این راهیپیمایی لغو نخواهد شد.

براساس گزارش خبرگزاری «فلسطین الیوم»، «عومر بارلیو» امروز دوشنبه گفت: برای برگزاری راهپیمایی «پرچم‌های اسرائیلی» در روز سه‌شنبه در قدس آمادگی کامل داریم.

وزیر جدید امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با ادعای کاذب اینکه قدس پایتخت ابدی این رژیم خواهد بود، افزود: در حال حاضر هیچ درخواست تغییری برای روند برگزاری راهپیمایی «پرچم» یا لغو آن نداده‌ام.

گروه های افراطی و شهرک‌نشین‌های صهیونیست، در حال آماده‌سازی خود برای شرکت در راهپیمایی موسوم به راهپیمایی «پرچم» در روز فردا سه‌شنبه پانزدهم ژوئن هستند.

این راهپیمایی ماه گذشته به دنبال حملات موشکی گروه‌های مقاومت فلسطین علیه مناطق مختلف اشغالی در پاسخ به تجاوزات جنایتکارانه «اسرائیل» علیه مردم فلسطین در قدس اشغالی، کرانه باختری و نوار غزه لغو شده بود.

اخیرا و علی‌رغم برخی مخالفت‌‌ها و هشدارهای گروه‌‌های مقاومت در فلسطین و نیز هشدارهای امنیتی در خصوص بحرانی شدن اوضاع امنیتی، کابینه رژیم صهیونیستی با برگزاری راهییمایی موسوم به راهپیمایی «پرچم­»، در روز سه‌شنبه آتی موافقت کرد.

شبکه عبری «کان» در این‌باره اعلام کرده بود که کابینه کوچک امنیتی رژیم صهیونیستی با برگزاری «راهپیمایی پرچم» در روز سه‌شنبه آینده موافقت کرده و توافق درباره مسیر آن، با هماهنگی شهرک‌نشینان مسئول سازمان‌دهی این راهپیمای و پلیس «اسرائیل» صورت خواهد گرفت.

در بیانیه این کابینه صهیونیستی آمده بود: «نخست‌وزیر بنیامین نتانیاهو دستیابی به یک اجماع گسترده در خصوص برگزاری راهپیمایی پرچم را مهم می‌داند».

گروه‌های مقاومت فلسظین امروز دوشنبه در بیانیه‌ای تأکید کردند که قدس همواره شهر عربی اسلامی و محور اصلی نزاع عربی-صهیونیستی بوده و باقی خواهد ماند و اجازه نخواهد داد تا ابن شهر یهودی‌سازی شده یا تجاوزات علیه آن ادامه یابد.

گروه‌های مقاومت پیامدهای ناشی از برگزاری راهپیمایی «پرچم» و تداوم تجاوزات علیه قدس و مسجدالاقصی را متوجه رژیم اشغالگر دانستند و اعلام کردند: مقاومت،‌معادله‌ای مستحکم را در نبرد «شمشیر قدس» بر دشمن تحمیل و به صورت عملی اثبات کرد که تجاوز به قدس و مسجدالاقصی بدون پاسخ نخواهد ماند.

فارس

نوشتن نظر