یهودی‌ها به دنبال در دست گرفتن کل هالیوود هستند
موقعیت شما: موعود»اخبار»اخبار سیاسی»یهودی‌ها به دنبال در دست گرفتن کل هالیوود هستند

یهودی‌ها به دنبال در دست گرفتن کل هالیوود هستند

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۵۲
امتیاز این گزینه
(2 آرا)

یک نویسنده، محقق و منتقد سینما و ضد صهیونیسم معتقد است امروز ذائقه یهودی‌ها به جایی رسیده که می‌خواهند کنترل تمام استودیوها و هالیوود را در دست بگیرند.

به گزارش موعود به نقل از فارس سومین نشست کنفرانس بین‌المللی هالوودیسم صبح امروز با حضور مهمانان داخلی و خارجی در هتل آزادی برگزار شد.

بنا بر این گزارش، یکی از سخنرانان این نشست دکتر مانوئل راس اسپانیایی نویسنده، محقق و منتقد سینما بود که در سخنانی درباره نفوذ وسیع صهیونیست بر هالیوود گفت: این موضوع مسئله‌ای انکار ناپذیر است، روزنامه لس آنجلس تایمز نیز در سال 2008 به این مسئله اعتراف کرده و نوشته است ما اعتقاد داریم که یهودی‌ها به طور موثر هالیوود را در کنترل خود دارند، در فاکس نیوز نیز بارها به این موضوع اعتراف شده است.

وی ادامه داد: همچنین اعضای کمپانی‌های بزرگ هالیوود چون یونیورسال و بازیگران و فیلم‌سازان برجسته هالیوود و همچنین رئیس اتحادیه بازیگران همگی خود یهودی هستند و آشکارا به این مسئله اعتراف کردند که یهودیان در سطح وسیعی بر هالیوود تسلط دارند؛ آنها ضمن اعتراف به این مسئله گفته اند 8 استودیوی بزرگ هالیوود یا در دست یهودیان است یا بطور غیر مستقیم از طریق آنها ادره می‌شود.

به گزارش فارس، راس تصریح کرد: روزنامه دیوید فوروارد گفته که ده‌ها سال است که یهودی‌ها دارند با یکدیگر رقابت می‌کنند تا کنترل هالیوود را هرچه بیشتر در دست بگیرند، به نظر شما این نهادهای محکمیت را چه کسانی مدیریت می‌کنند؟ مسلماً خود یهودیها هستند آنها حتی در کلیساها نفوذ دارند آنها کسانی هستند که ملیونها میلیون به رژیم صهیونیستی کمک مالی می‌کنند تا با ایران مقابله کنند.

وی عنوان داشت: امروز ذائقه یهودی‌ها به جایی رسیده که می‌خواهند کنترل تمام استودیوها و هالیوود را در دست بگیرند، روزنامه‌هایی چون نیویورک تایمز و واشنگتن پست نیز همگی وابسته به صهیونیست‌ها هستند حتی زمانی که بوش رئیس جمهور بود در بسیاری از کتاب‌ها اعتراف شد که او تحت کنترل یهودی‌هاست در صورتی که شما یک رسانه ضد صهیونیست باشید با شما مقابله می‌شود زیرا کاخ سفید، رسانه‌ها، بانک‌ها، همه و همه در آمریکا تحت کنترل یهود هستند.

به گزارش فارس، راس با بیان اینکه آنها برای رسیدن به اهدافشان از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌کنند و در این میان آن را از دست عموم دور نگاه می‌دارند همچون جنگ افزارهای پیشرفته،‌اظهارداشت: حتی کتاب‌های تخیلی که نوشته می‌شود و یا کتاب‌هایی که در رابطه با مسیحیت یا دیگر ادیان نوشته می‌شود توسط یهودی‌ها صورت می‌گیرد که بر اساس دستور کاری از پیش تعریف شده صورت گرفته است؛ آنها به گونه‌ای مسائل جنسی را وارد این کتاب‌ها و حتی فیلم‌های مذهبی که می‌سازند می‌کنند.

وی افزود: تأثیر روانی فیلم‌های هالیوودی در مخاطبان بسیار وسیع است، آنچنان که امروزه در اروپا، روسیه و آلمان از جمله نمونه‌هایی هستند که اثرات روانی فیلم‌های هالیوودی در آنها مشهود است. تحولاتی که طی دهه اخیر در سینما رخ داده سرعتش به حدی بوده که سال‌های قبل شاهد آن نبوده‌ایم حتی فیلم‌هایی که در رابطه با خشکسالی، محیط زیست و بلایای طبیعی ساخته می‌شود تحت تأثیر یهودیان ساخته می‌شود.

راس در ادامه در رابطه با ارزش‌های هالیوود نیز گفت: هیچکس به اندازه‌ هالیوودی‌ها در جهت تحریف اخلاقیات گام بر نداشته‌اند، ما بخوبی از داستان حضرت مریم(س) در انجیل و قرآن آگاه هستیم و می‌دانیم که ایشان یک دختر باکره بوده ولی هالیوود براحتی آن را تحریف می‌کند؛ آنها فیلم می‌سازند و کسی را بعنوان سوپر استار معرفی می‌کنند که مانع به صلیب کشیدن حضرت مسیح(ع) می‌شود و سپس در کنار آن مسائل خشونت و سکس را وارد آن فیلم می‌کنند یا بعنوان مسائل ورود مدونا خواننده غیراخلاقی به هالیوود ترویج دهنده غیر اخلاقیات است. آنها طرفدار خواننده‌ای چون مدونا نیستند بلکه بدنبال ترویج غیراخلاقیات و همچنین استفاده ابزاری از زنان هستند.

وی در ادامه افزود: فیلمهای پرنو در هالیوود همواره نیز ابزاریست برای رسیدن آنها به اهدافشان و درحالی که کمتر از 3 درصد از یهودیان در این زمینه فعال‌هستند ولی در کمال تعجب می‌بینیم که نفوذ آنها بسیار بسیار زیاد است.

وی گفت: یکی دیگر از جنایات هالیوود در حال شکل گیری است و صهیونیست‌‌ها در آن نقش موثری دارند استفاده از مشروبات الکلی و مواد مخدر در فیلمهایشان است، در واقع آنچه که می‌بینیم با آنچه که پشت پرده اتفاق می‌افتد کاملاً متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد: ما باید در رابطه با هالیوودیسم واقع گرا باشیم، در درجه اول فیلم‌هایی که نمایش داده می‌شود بر اساس نظام سرمایه‌داری و سود دهی است و همچنین آنها در تلاش‌هستند که اتحاد کشورهای همگرا را در هم بشکنند.

1 نظر

 • لینک نظر م دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۳۵ نوشته شده توسط م

  پیام من به غربی ها یهودی ها و فتنه گران اسلام چه ایرانی چه غیر ایرانی :
  اولا ایرانی که علیه ضد اسلام با هر عملی حتی تاید کارهای غربی یک حروم زاده بیش نیست
  هر تبلیغی عیله ضد اسلام کنین ضرر مالی و معنوی و و .... همه چی اخرش برای شما گرون تموم میشه
  و بدونین که
  برنده این بازی شیعه ها هستن با ضهور امام زمان
  وو ای غربی ها وو فتنه گران اسلامی
  بترسید روز یکه که ندای حضرت مهدی (ع) به گوش برسد وو میلیونها انسان بگن

  لبیک یا مهدی

نوشتن نظر