فرمان درویش ساختگی و عارف کذاب از اوین به جامعه جهانی

فرمان درویش ساختگی و عارف کذاب از اوین به جامعه جهانی

دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۰۷:۵۰
امتیاز این گزینه
(1 رای)

سید محمدحسین کاظمینی بروجردی یکی از روحانی نمایان مدعی ارتباط با امام زمان(ع) خطاب به جامعه جهانی و وکلای بین المللی عنوان کرد، "هرچه سریعتر وکالت من را بر عهده بگیرند."
به گزارش جهان، وی در نامه ای که به سازمانهای حقوق بشری وکلای بین المللی نوشته، آورده است: اینجانب بار دیگر از جامعه جهانی و تمامی وکلای بین المللی مدافع حقوق بشر، درخواست می کنم که هرچه سریعتر وکالت بنده و دیگر زندانیان عقیدتی سیاسی در ایران را برعهده گیرید.

کاظمینی بروجرودی همچنین با ادعای اینکه از حقوق قانونی مرحوم است به مخاطبان نامه‌اش گفته است: از طریق نهادهای عالی قضائی و مجامع بین المللی به وی‍ژه سازمان ملل متحد، شکوائیه های ما را رسما پیگیری نمائید.

وی نامه خود را این گونه آغاز کرده است: وکلای بین المللی مدافع حقوق بشر؛ سلام این زندانی خواهان جدائی دین از حکومت را از شکنجه گاه اوین بپذیرید. همانطور که استحضار دارید زندانیان عقیدتی سیاسی در ایران به دلایلی از قبیل اعتراض به نقض گسترده حقوق بشر و دفاع از صلح، ‌آزادی و دمکراسی، بازداشت می گردند.

او که پیش از این نامه های دیگری علیه جمهوری اسلامی به اتحادیه اروپا و پاپ نوشته، مدعی شده است که زندانیان عقیدتی بی پناه به دلیل پایداری بر اعتقادات بحق و صلح طلبانه شان، به هیچ عنوان مصونیت جانی ندارند.

سیدمحمدحسین کاظمینی بروجردی از روحانی نمایان مدعی ارتباط با امام زمان(ع) است که در ده سال گذشته برنامه های تحریفی و خرافاتی زیادی را در یکی از مناطق جنوبی و سنتی تهران دنبال کرده و با طرح برخی مطالب عوام فریب موفق به گردآوری عده ای هوادار نیز شده بود.

او در میان گروهک های مخالفت ایران هم طرفدارانی دارد و با عنوان "آیت الله" شناخته می شود. به عنوان نمونه، سال گذشته گروهک منافقین به منظور تئوریزه کردن شعار مخالفت با نظام ولایی اقدام به انتشار و توزیع گسترده کتابی از کاظمینی بروجردی کرد با محتوای موضوعاتی "رد حقانیت ولایت فقیه"، "عصاره ماهیت حکومت فقها و ولایت فقیه"، "منشأ نظریه سیاست ما عین دیانت ماست"، "ناکامی مرجعیت اصیل غیرسیاسی در جلوگیری از تشکیل حکومت فقها" کرد.

این در حالی است که با توجه به امتحانات صورت گرفته از وی در دادسرای ویژه روحانیت و اعتراف خودش، سطح سواد حوزوی وی بسیار پایین و در حد ابتدایی است.

کاظمینی بروجردی که از تشابه اسم اش با مرحوم آیت الله العظمی سوء استفاده می کرد، پیش از بازداشت به طور مرتب با رادیوهای بیگانه و شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب علیه کشور مصاحبه و سخن پراکنی می کرد.

وی سرانجام در مهر سال ۱۳۸۵ بازداشت و با حکم دادگاه ویژه روحانیت به اتهام ادعای دروغین در خصوص ارتباط با امام زمان، اقدام علیه امنیت ملی و ارتباط با بیگانگان بازداشت و به زندان منتقل شد.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی