اثرات شوم دیدن عکس و فیلم مستهجن

اثرات شوم دیدن عکس و فیلم مستهجن

چهارشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۶
امتیاز این گزینه
(268 آرا)

یکی از قدرتمندترین نیازها و غرایزی که در انسان وجود دارد غریزه جنسی است. نیاز جنسی مانند نیاز به آب و غذا از نیازهایی است که بایستی از روش صحیح ارضاء گردد.

فحشا

از نظر علم و تجربه ثابت شده است که یکی از عوامل اصلی و ناخودآگاه تحریک و ترشح غدد و هورمونهای جنسی، نگاه است. نگاه به نامحرم هر چند اگر بدون قصد تلذّذ باشد عمل طبیعی و غریزی خود را انجام می دهد و زمینه تحریک شهوت انسان را در زمان نگاه یا بعد از آن ایجاد می کند. تحریک غریزه جنسی به گونه نامشروع نیز آثار شوم و نکبت بار فراوانی بر ابعاد مختلف انسان و جامعه بشری ایجاد می نماید. اسراف، انحراف و هدر رفتن نیروهای فکری ، اجتماعی و معنوی انسان، زمینه سازی سردی روابط خانوادگی (شخصی که نگاه خود را کنترل نمی کند با یک همسر ارضا نمی شود)، حالت حسرت و ناکامی، از دست دادن آرامش روانی، میل به گناه (لواط، زنا ، استمناء و….) و بالاخره گرایش به گناهان مختلف از جمله آثار سوء نگاه حرام است که در عرصه زندگی فردی، خانوادگی و اجتماع ظاهر می گردد. امام علی علیه السلام می فرماید چشم، پیش قراول دل، جلودار فتنه، دام شیطان و نگاه حرام سبب کاشتن بذر شهوت و نهال گناه (زنا و لواط و استمناء و …) است.[۱] نگاه به نامحرم باعث سختی زندگی و زیادی حسرت و افسوس است. قران کریم در این مورد می فرماید: « قُلْ لِلْمُۆْمِنینَ یغُضُّوا مِنْ أَبْصارِهِمْ وَ یحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذلِک أَزْکى‏ لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبیرٌ بِما یصْنَعُونَ [۲] به مۆمنان بگو چشمهاى خود را (از نگاه به نامحرمان) فرو گیرند، و عفاف خود را حفظ کنند این براى آنان پاکیزه‏تر است خداوند از آنچه انجام مى‏دهید آگاه است! »

برخی آثار فاجعه آمیز نگاه کردن به فیلم های غیراخلاقی را می‌‌توان اینگونه برشمرد :

۱٫ کاهش شدید عشق:

چنین افرادی از توان عاطفی کمتری برخوردارند و در روابط عاشقانه توفیق کمتری کسب می‌کنند.

۲٫ تاثیرات فیزیولوژیک:

سلامت جنسی انسان که تأثیر عمیقی در سلامت جسمی‌ و روانی او دارد، حاصل ارضاء معقولی است که در پی تحریک واقعی و نیاز حقیقی فیزیولوژی بدن اتفاق افتاده باشد. عدم حفظ این عدم تعادل، از عقلانیت انسان می‌کاهد و او را وادار به گناه می‌کند.

۳٫ تضعیف انسانیت:

جنبه جنسی بسیاری این افراد، عاری از ویژگی‌های انسانی می‌‌شود. آنها یک حالت «من غریبه» (جنبه تاریک) را توسعه می‌‌دهند که محور آن، شهوت جامعه ستیز و عاری از اکثر ارزش‌ها است.

مشاهده مکرر و زیاد آن و در دسترس همه بودن این نوع فیلم‏ها (حتی به عنوان آموزش) باعث شکستن قبح و زشتی اموری است که اسلام، عقلاء و عرف جامعه آنها را زشت و قبیح می‌‏شمارند. حتی انسان‏های مۆدب و با نزاکت از بیان و ذکر برخی الفاظ که مستقیما اشاره به یکی از اعضاء بدن انسان می‌‏کند، اکراه دارند و آن را زشت و ناپسند و قبیح می‌‏دانند چه رسد به این که به مشاهده و تجزیه و تحلیل آن بپردازند

۴٫ از بین رفتن عفت عمومی‌ و اجتماعی در درازمدت:

کسانی که اینگونه فیلم ها را تماشا می کنند در برخورد با افراد دیگر در اجتماع نگاه جنسی دارند و شیطان همیشه برای گمراه کردن آنها امید دارد. زیرا آنها برای گمراهی و انحراف از مسیر الهی آمادگی لازم را دارند.

۵٫ نقش بستن تصاویر جنسی در مغز:

در این جا بهتر است که به تجربه دکتر روان شناس، «مک گاف» در دانشگاه کالیفرنیا بپردازیم. یافته‌های او (که بسیار ساده شده اند) نشان می‌‌دهند که خاطرات تجربه‌هایی که به هنگام تحریکات احساسی (مثل تحریک جنسی) رخ می‌‌دهند، توسط هورمون غده آدرنال در مغز می‌‌نشینند و پاک کردن آنها دشوار است. این فرض می‌‌تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه‌نگاری و هرزه‌بینی را توصیف کند. خاطرات نیرومند تحریکات جنسی از تجربه‌های گذشته، خودشان را در صحنه مغز حفظ می‌‌کنند و مرتباً به ذهن خطور می‌‌کنند و فرد را از لحاظ شهوانی تحریک می‌‌کنند. اگر او به هنگام این تخیلات، استمنا کند، باعث تقویت پیوند بین تحریک جنسی و اوج لذت جنسی می‌‌شود که همراه با منظره ویژه یا تکرار پی‌درپی آن صحنه در ذهن خواهد بود.

۶٫ تأثیر بر رفتار جنسی:

برخی از جامعه‌شناسان آلمانی ادعا می‌‌کنند که «عادت بیمارگونه‌ دیدن عکس‌ یا فیلم‌های پورنو (سکسی)» بر رفتارها و برخوردهای جنسی «معتادان پورنو» تأثیر منفی دارد. تا ‌جایی که این بیماران، از انجام سکس عادی و عشق‌ورزی لذتی نمی‌‌برند. کاربرانی که داوطلبانه برای ترک اعتیاد خود به روانکاو مراجعه کرده‌اند، اعتراف می‌‌کنند که «دیدن پورنو، به بخش جدایی‌ناپذیر ارضای جنسی آنان تبدیل شده است» و آنان نمی‌‌توانند بر «وسوسه و نیاز» دیدن این تصاویر غلبه کنند.

۷٫ انزوا و کاهش روابط اجتماعی:

پژوهشگران آلمانی معتقدند که اعتیاد به دیدن فیلم ها و تصاویر پورنو‌، هم‌چنین سبب انزوا و دوری فرد از اجتماع و کاهش روابط اجتماعی او می‌‌شود.
نگاه

۸٫ تحلیل توان عقل:

هر قدر که اطلاعات موجود در ذهن، منظم‌تر و دارای عناوین کمتری باشد،‌ دسترسی عقل به آنها برای پردازش‌های جدید، مهیاتر خواهد بود. اما وجود داده‌های فراوان و متعدد که فضای ذهن را بی جهت پر کرده باشند و با تکرار درگیری ذهنی و رفتار بیرونی، تقویت شده باشند، باعث می‌شود توان عقل را به مقدار چشمگیری کاهش دهند، چه رسد جایی که این داده‌ها، دارای تاثیر بر هورمونهای مختلف نیز باشد که تأثیرات ارگانیک را نیز درپی داشته باشد.

۹٫ سقوط شخصیت زن و مرد و تبدیل شدن به وسیله‌ای برای اشباع هوس‌های سرکش:


با پرداختن افراطی فرد به مسائل جنسی، شخصیت او به شخصیتی شهوانی تبدیل خواهد شد که تداعی‌ها و برداشت‌های وی با کوچکترین ارتباطی (حتی توهمی) رنگ جنسی به خود می‌گیرد. کارکرد افراد برای چنین فردی تنها ارضاء غریزه جنسی است و اهتمام خود او نیز صرفا بر ارضاء همین بعد وجودی خویش است.

۱۰٫ آسیب جسمی‌:

علم پزشکی هنوز تا مرز شناخت بسیاری از بیماری‌ها فاصله ای طولانی دارد و چه بسا اموری که در زندگی روزمره ما وجود داشته باشد و ما به عنوان امور مفید از آنها استفاده کنیم، در آینده ای نزدیک ضرر آنها از نظر پزشکی ثابت شود. بنابراین اگرچه تاکنون برای هرزه‌بینی، اثر جسمانی مستقیم تشخیص داده نشده است (و احتمال این وجود دارد که با پیشرفت علم مشخص گردد) ولی قطعا اثر غیرمستقیم دارد. یعنی نگاه به عکس و فیلم‌های مبتذل غالبا موجب تحریک سیستم عصبی خودکار (سمپاتیک و پاراسمپاتیک) و تحریک شهوت می‌گردد؛ هم زمان ضربان قلب و تعداد تنفس افزایش پیدا می‌کند؛ ترشح برخی از هورمون‌ها در خون بالا رفته و تعادل هورمونی و روانی شخص برای دقایقی و گاه ساعت ها و گاه روزها به مخاطره می‌افتد. اگر این رفتار به مدت طولانی ادامه یابد آثار آن همه عمر فرد را در بر خواهد گرفت.

۱۱٫ پرخاشگری:

هرزه‌بینی نه تنها بر ذهن فرد تاثیر مخرب می‌گذارد بلکه افراد را تشویق می‌کند تا از نظر جنسی بیشتر حالت سلطه جو و پرخاشگر داشته باشند.

با پرداختن افراطی فرد به مسائل جنسی، شخصیت او به شخصیتی شهوانی تبدیل خواهد شد که تداعی‌ها و برداشت‌های وی با کوچکترین ارتباطی (حتی توهمی) رنگ جنسی به خود می‌گیرد. کارکرد افراد برای چنین فردی تنها ارضاء غریزه جنسی است و اهتمام خود او نیز صرفا بر ارضاء همین بعد وجودی خویش است

۱۲٫ مقایسه:

به دنبال مشاهده این‏گونه فیلم‏ها، افراد مجرد در آینده به مقایسه آنچه در فیلم دیده‏اند و آنچه از همسر خود سراغ دارند می‌‏پردازند و در نتیجه نقایص و کمبودها و ضعفهای احتمالی خود و همسر خویش در ذهن فرد برجسته شده و چه بسا باعث کاهش تمایل و علاقه به همسر انتخاب شده خود می‌‏شود و به تدریج کانون خانواده را دچار اختلال و فروپاشی می‌‏کند.

۱۳٫ دیدن عکس‌ها و فیلم‌های مبتذل،

به ویژه جوانان را، در یک حال تحریک دائم قرار می‌دهد، تحریکی که سبب کوبیدن اعصاب آنان و ایجاد هیجان‌ های بیمارگونه عصبی و گاه سرچشمه امراض روانی می‌گردد.

۱۴٫ سستی ایمان:

این گناه، پیوند انسان با خدا را سست و در صورت استمرار، این پیوند را قطع و ایمان او را زایل می‌‌گرداند؛ غریزه جنسی انسان را به طور افراطی تحریک کرده؛ او را از فعالیت‌های مثبت انسانی بازداشته؛ به سمت ارتکاب فحشا و منکرات سوق می‌دهد. بدین وسیله انسانیت انسان که سرمایه وجودی انسان است را از او سلب می‌کند.

۱۵٫ محروم شدن از شیرینی و لذت انس با خدا:

هشیار بودن این تصاویر در ذهن و مرور دائمی و ناخودآگاه آن، حضور قلب را در عبادات به خطر می‌اندازد و تکرار نافرمانی خدا، بهره رابطه با او را از لذت می‌اندازد.

۱۶٫ مردن دل‌ها و افسردگی:

همانگونه که روایات نیز بر این امر تصریح دارند، ولنگاری جنسی و ارتباطی، باعث بروز قساوت قلب می‌شود و مرگ معنوی و روانی قلب را درپی دارد.

۱۷٫ تاثیرات منفی در زندگی زناشویی:


مشاهده مکرر و زیاد آن و در دسترس همه بودن این نوع فیلم‏ها (حتی به عنوان آموزش) باعث شکستن قبح و زشتی اموری است که اسلام، عقلاء و عرف جامعه آنها را زشت و قبیح می‌‏شمارند. حتی انسان‏های مۆدب و با نزاکت از بیان و ذکر برخی الفاظ که مستقیما اشاره به یکی از اعضاء بدن انسان می‌‏کند، اکراه دارند و آن را زشت و ناپسند و قبیح می‌‏دانند چه رسد به این که به مشاهده و تجزیه و تحلیل آن بپردازند.

منبع: پرسمان

265 نظر

 • لینک نظر mina_kh دوشنبه ۰۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۶ نوشته شده توسط mina_kh

  سلام ب هر کسی ک این پیامو میخونه تورو به خدای بالا سری برا منم دعا کنید انشالله ک همه حاجت روا بشن
  یا سیدالشهدا خودت نگام کن برام دعا کن
  میدونی ک چی تو دلمه میشه کمکم کنی

 • لینک نظر مهدی يكشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۵ نوشته شده توسط مهدی

  دوستان سلام
  منم مثل شما چندبار اینکار بد رو کردم و توبه کردم وباز هم ...
  خودتون رو مشغول کنین.
  مطالعه کنین... درس بخونین... اصلا وقتی که حس میکنین که اصلا روتون نمیشه تا دوباره توبه کنین، خودش یه توبه میشه... فقط شرطش تکرار نکردنه..‌. بازم میگم خودتون رو مشغول کنین.

 • لینک نظر بنده خدا سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۲ نوشته شده توسط بنده خدا

  خدا گفته واسه خودتون بده مگر نه واسه خود خدا که مهم نیست چون عاشق بنده هاشه و از پدر و مادر بیشتر دوستمون داره میگه ارضا نکنید

 • لینک نظر محمد مبین شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۷ نوشته شده توسط محمد مبین

  سلام.
  من ۱۶ ساله هستم و متاسفانه هزچند وقت یک بار سراغ این مزخرفات می رفتم ولی واقعا تصمیم گرفتم که دیگه این کار رو نکنم البته این کرونا باعث شده که زیاد از گوشی استفاده کنم ولی تا جایی که بشه از منابع فساد دوری می کنم
  البته که ارگان آموزشی کشور باید فکری اساسی و از پایه برای این مسئله انجام بدهد تا جوانان سراغ اینگونه مستهجنات نروند
  استغفر الله ربی و اتوب علیه

 • لینک نظر Nafass جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵ نوشته شده توسط Nafass

  ممنونم ازتون اگه چنین نکته هایی رو نمی خوندنم مطمئنا به گناه کشیده می شدم کاش می شد همه هم سن و سال هام این هارو بدونن

 • لینک نظر Ali جمعه ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱ نوشته شده توسط Ali

  قلب آدم مثل یک کاغذ سفیده هر گناهی که کنی کاغذ سیاه میشه و با توبه پاک میشه ولی کاغذ مثل روز اولش نمیشه اًثر گناه می مونه و همیشه ما رو به سمت خودش می کشه پس دائم خودتون را متصل به خدا نگه دارید فقط در این صورت میشه نجات پیدا کرد
  و نا امید نشید هر بار شکست خوردید دوباره بر گردید. وسعی کنید زودتر ازدواج کنید بهترین راه کنترل نیروی جنسیه ....

 • لینک نظر m پنجشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴ نوشته شده توسط m

  خواستن توانستن است من از همین حالا زدم تو دهن شیطان یا حق

 • لینک نظر محمد شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸ نوشته شده توسط محمد

  دوستان یه مقدار عاقلانه فکر کنیم،میدونید افرادی که این فیلمها رو ترویج میدن سالانه چندین ملیون دلار پول به جیب میزنن،این میان واسه من و شما هم چیزی نمی ماند جز عذاب وجدان بیماریهای روحی روانی همچنین بیماریهای جسمانی نظیر(ضعف حافظه،تار شدن دید چشم،احساس خستگی،افسردگی،ضعف در تصمیم گیری،پرخاشگری،سستی و بی حالی) انحراف اخلاقی از بین رفتن ارزشهای انسانی و از همه مهمتر گناهی که بر کول سوار میکنند.
  خدای مهربون مارو از شر اینجور چیزا نجات بده به حرمت اهل بیت.

 • لینک نظر . شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴ نوشته شده توسط .

  ممنون از مطالبتان من در اون حد هم نیستم و فقط انیمه های مبتذل می دیدم ولی بعد از ۳ سال متوجه افت درس هایم و روابط خانوادگی کاملا عوض شده و روز به روز از پدر و مادرم و از هم کلاسی هایم دور میشوم
  شما با این اطلاعات کافی من رو قانع و از خواب غفلت بیدار کردین
  ممنون

 • لینک نظر صادق چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۸ نوشته شده توسط صادق

  تنها راه نجاتمون داداشای گل امام حسینه
  اقا منو رو براه کن
  اقا با اینکه گناه کارمو رو سیاهم ولی پشیمونم
  به ما هم مثل حر بگو

 • لینک نظر تواب يكشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵ نوشته شده توسط تواب

  فقط اینکه خیلی بد بختم... نمیدونم از کجا شروع شد؟؟؟ فقط اینو میدونم که از امروز دیگه تموم شد .. بسته دیگه واقعا من که از امروز میخام سفت و سخت توبه کنم و دیگه سمتش نرم.. خدا خودش بهتر میدونه،،، ان شا... خودش به همهمون کمک کنه به حق فاطمه زهرا

 • لینک نظر محمد جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹ نوشته شده توسط محمد

  با سلام
  من خودم مبتلا به این بیماری بودم و چند سالی هست که ترک کردم

  شما عزیزان اگر می خواهید این بیماری که مرگ خاموش نام داره رو کنار بزارید اولیم قدم و محکم ترین قدم نماز خودن هست که بسیار بسیار راهبردی هست دومین قدم بدونین که شهوت فقط ۲۰ دقیقه در انسان بوجود میاد فقط ۲۰ دقیقه اگر بتونید این ۲۰ دقیقه رو کنترل کنید تمومه بخدا


  و پیشنهاد آخرم اینکه ۱ ماهی از گوشی و اینترنت دور باشید


  امیدوارم مسیر زندگی تون با آقام امام زمان (عج) قوت بگیره

 • لینک نظر اقا رضا چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲ نوشته شده توسط اقا رضا

  واییییییییی چند تا پیام اینجاست خدا هممونو هدایت کن به حق امام زمان

 • لینک نظر ع يكشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۳ نوشته شده توسط ع

  خیلی سخته
  اما خدا کمکمون میکنه اگر بهش پشت نکنیم

 • لینک نظر زن چهارشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴ نوشته شده توسط زن

  خدا ان شاالله جواب تک تکتون بده که با این کار ازدواج نمیکنید یا اگر هم ازدواج کنید چون عادت کردید به این کار زنتون رو از داشتن ی زندگی خوب محروم میکنید چون خودتون با این روش ارضا میکنید لعنت به همتون

 • لینک نظر فردین يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳ نوشته شده توسط فردین

  خاک تو سرم واقعا واسه خودم متاسفم خیلی چیزا رو داشتم با این کار خراب میکردم حتی روابط خانوادگی مو امیدوارم هر کسی که گرفتار این کار زشت شده ازش خلاص بشه.

 • لینک نظر صد بار اگر توبه شکستی باز آ جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹ نوشته شده توسط صد بار اگر توبه شکستی باز آ

  سلام هی نگید چجوری و کجا و چه موقع مرکتب این گناه میشید!!! چون زشتی و قبحش شکسته میشه و عادی نشون دادن این موضوع خیلی یده همین هم که میدونیم خودمون یا بعضیا مرتکبش شدیم خوب نیست! عزیزان هم وطنای خوبم بیاید گناهانمون فقط بین خودمون و خدا باشه از این به بعد ^_^ من قول شما هم قول ^_^ چه زیبا گفت : صد بار اگه توبه شکستی باز آ

 • لینک نظر بي نام پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵ نوشته شده توسط بي نام

  اي واي من أينا رو نميدونستم. فقط ميدونستم گناهه.
  من الان خييييلييييي پشيمونم و با اينكه چند بار أوله كردم باز هم تكرارش كردم.
  اگه از خدا بخوام اين بار آخر باشه چي!
  كمكم ميكنه و باز هم منو ميبخشه؟

 • لینک نظر مهدی يكشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۷ نوشته شده توسط مهدی

  امروزم هوس این کار رو کردم ولی جلوی خودم رو گرفتم خیلی سخت بود ولی موفق شدم الان حس خوبی دارم

 • لینک نظر مهدی شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۰ نوشته شده توسط مهدی

  هرگاه به سرم میزنه عواقبش را مطالعه میکنم .خیلی ممنون از مطالبتون

 • لینک نظر گناهکار جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۸ نوشته شده توسط گناهکار

  با سلام من یک نوجوانه مسیحی 18 ساله هستم حدود 4 ساله خود ارضایی و فیلم های مستهجن رو نگاه می کردم .همانطور که خود ارضایی در دین مسیحیت حرام است در دین اسلام همین گونه است . من هزاران بار خواستم از این کارا دوری کنم ولی موفق نشدم و یه روزی تصمیم گرفتم که به خدا نزدیک شوم و شروع کردم روزی 3 بار به دعا خواندن و شب ها انجیل خواندن احساس آسایس و آرامش داشتم .و حدودا برای 5 هفته این کار زشت رو ترک کرده بودم ولی چند روز از خدا دور شدم و متاسفانه مجددا شروع به انجام این کار شدم. به نظر من این بهترین راه حل ممکن است چون تو تنهایی هم نه تحریم میشدم و نه فیلم های مستحجن نگاه میکردم و من به شما توصیه میکنم که شما ها هم هر روز قرآن را مطالعه کنید و نماز بخونید تا بتونید از این کارا دوری کنید و به خدا هر چه بیشتر نزدیک شوید .من هزاران بار توبه کردم ولی نتونستم ولی ازامروز شروع به ترک این کار میکنم و امیدوارم همگی بتونیم این کار را ترک کنیم و توبه کنیم تا گناهمان بخشیده شود.

 • لینک نظر hh چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶ نوشته شده توسط hh

  اهل عالم همه بازیچه دست هوسند
  گر تو بازیچه این دست نگردی مردی

 • لینک نظر Filosofoss شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۸ نوشته شده توسط Filosofoss

  خدایا خودت همرو به راه راست هدایت کن و همسرای خوبی نصیبشون کن

 • لینک نظر عاشق ظهور مهدی (عج) جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶ نوشته شده توسط عاشق ظهور مهدی (عج)

  سلام خسته نباشید دستتون درد نکنه با همچین مطلبی جوان هایی جون من را بیدار می کنید

 • لینک نظر امیید دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶ نوشته شده توسط امیید

  نذر چله زیارت عاشورا و ترک گناه بگیرید
  چله به روش آیت الله حق شناس حتما جواب میده
  امتحان شدست صددرصد
  اگه واقعا بدونید چه بلایی سره فکر و روح و روانتون میاره
  همین الان ترک میکنید

 • لینک نظر وحید سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۴ نوشته شده توسط وحید

  سلام خسته نباشید.عالی و آمرزنده بود.خدا خیرتون بده.

 • لینک نظر Jaimie دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵ نوشته شده توسط Jaimie

  ممنون از آموزش هایی که قرار می دهید

 • لینک نظر هستی پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷ نوشته شده توسط هستی

  از همین الان توبه خدایا ببخش

 • لینک نظر محمد دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۶ نوشته شده توسط محمد

  امام علی علیه السلام میفرمایند : انسان بیکار در معرض وسوسه شیطان است . عمده این گناهان از بیکاریه .

 • لینک نظر شرافت دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶ نوشته شده توسط شرافت

  من هم خيلي ميخوام ادمي خوبي باشم خيلي هم تصميم جدي دارم ولي بازم نميشه نميفهمم چه كنم؟ هنوز ازدواج نكردم ولي اميدوارم كه هنگامي زن بگيرم انشاالله بتونم تو راه رأست بيام و كنترول خودم را به دست بگيرم

 • لینک نظر احمد جاهد شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴ نوشته شده توسط احمد جاهد

  من یک ماه پیش این کارا میکردم ام گذاشتم کنار اما باز سراغ این کار رفتم امآ قول میدهم همین حالا این کارا کنار بگزارم

 • لینک نظر حسین دوشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۱ نوشته شده توسط حسین

  پیام خود را وارد کنید...

 • لینک نظر عاشقتم خدآا سه شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۴ نوشته شده توسط عاشقتم خدآا

  اگه دقت کنید فیلم های پورنورو تو همه نوع مکانی میسازند مثل پارک کلاس اتوبوس مترو...و همین طور در رول شخصیت های مختلف مثل معلم رئیس ..خیلی دقیق کار کردن روش که شما هرجایی که هستین و با هرکی که برخورد میکنین صحنه های فیلم بیاد توی ذهنتون من ادم خیلی مذهبی نیستم و عاشقه خدامم چون همیشه کمکم کرده و باهام بوده منم اینکارو میکردم اما گذاشتم کنار و فقط به هدفایی که توی زندگیم دارم فکر میکنم اصلا سخت نگیرید
  به روزایی که اینکارو میکردید فکر نکنید خودتونو ببخشید و بدونید خدا خیلی مهربونه با فکر کرد به این که اینکارو کردید خودتونو ازار ندین مثبت فکر کنید و اعتماد به نفس داشته باشید به خودتون به عنوان یک ادم گناهکار نگاه نکنید چون همین تحریکتون میکنه و اگه بازم نتونستین، بلندشید بلند شید وبلند شید هی با خودتون بگین که با اراده این و دوباره به خدا توکل کنید چون کائنات امتحانتون میکنه پیش به سوی روزهای ایده ال

 • لینک نظر کاوه دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴ نوشته شده توسط کاوه

  به نظر من یکی از راه هاش اینه که آدم خودشو سرگرم کنه مثل ورزش مورد علاقه که جسم انسان خسته بشه و یکی دیگه خودشو مشغول کاری کنه حتی اگه درآمدی هم نداشته باشه و دوری از اینترنت و گوشی اصلا کلا اینترنت روی برای 2 ماه حذف کنیم مطمئنا هیچ اتفاقی نمی افته من امتحان کردم شد. شما هم امتحان کنید

 • لینک نظر نزاعي چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۱ نوشته شده توسط نزاعي

  سلام :
  توصيه بزرگان دين و اساتيد اخلاق براي كنترل نفس بويژه شهوت جنسي ، محدود كردن خواسته هاي نفس به وسيله روزه است .
  هر وقت نفس سركشي كرد آن را گرسنه نگه داريد تا ساكت شود /

 • لینک نظر شبگرد يكشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۱ نوشته شده توسط شبگرد

  سلام . من هم بالای ۱۰۰ بار خواستم ترک کنم ولی بعد یک ماه وقتی که شهوت میزنه بالا دیگه نمیشه کنترلش کرد میشه یه راهنمایی بکنید که چطور کنترلش کنم.؟؟

 • لینک نظر نمیتونم جمعه ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۷ نوشته شده توسط نمیتونم

  من هم خسته شدم از اینهمه گناه صد بار هم توبه کردم ولی نشد
  توروخدا بگید جیکار کنم

 • لینک نظر گناه کار چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱ نوشته شده توسط گناه کار

  پیام من اینست که خداوند رحمن و رحیم است و من نیز یکی از گنه کارا هستم که فیلم های مبتذل حتی در ماه مبارک رمضان نگاه کردم ولی نا امید نمیشم امید که خدا عفو کند همه گناه کاران را...آمین

 • لینک نظر دیدبان سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۷ نوشته شده توسط دیدبان

  راه محافظت انس با قرآنه و نزدیک شدن به خدا

 • لینک نظر علی دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹ نوشته شده توسط علی

  سلام بهه همه راستش من خیلی از این فیلما دیدم هزار با توبه کردم نماز خوندم بازم نمیشه تا وقتی این اینترنت و بیکاری باشه فک نکنم بشه توبه کردو گزاشت کنار

 • لینک نظر امبر سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴ نوشته شده توسط امبر

  سلام برای من دعا کنید توروخدا دعا کنید خدامنم هدایت کنه

 • لینک نظر خداییش سخته چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰ نوشته شده توسط خداییش سخته

  هی باور کنین سخته باور کنین

 • لینک نظر گم کرده ی راه يكشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵ نوشته شده توسط گم کرده ی راه

  سلام
  منم واقعا خستم از این همه گناه گاهی به این فیلما یا عکسا که نگاه میکنم بعدش پشیمون میشم و توبه میکنم اما بازم توبه میشکنم دیگه اصلا روم نمیشه توبه کنم و با خدا درد و دل کنم یا الله همینجا برای آخرین بار توبه میکنم مرا ببخش و از این منجلاب گناه و فساد نجاتم ده ک جز تو دادرسی ندارم
  ندانم آن راه که گم کردم کجاست
  ت ک دانی مددم کن که نزد تو راه پیداست

 • لینک نظر ... جمعه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸ نوشته شده توسط ...

  سلام من حدود يك سال هست كه از اين فيلم ها مي بينم و هنوز به سن تكليف نرسيدم.آيا اگه توبه كنم كه ديگه اين كارو نكنم خدا منو مي بخشه؟ لطفاً يكي جوابمو بده..

 • لینک نظر حسین دوشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۱ نوشته شده توسط حسین

  خیلی عالی فقط از امام زمان خیلی کمک بخواید و تو قنوات خون دهی فرج بخوانید التماس دعا یا علی

 • لینک نظر عباس يكشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۶ نوشته شده توسط عباس

  بسیار عالی

 • لینک نظر ستاره يكشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۵ نوشته شده توسط ستاره

  فقط یه چیزی که خیلی موثره بنظرمن اینه که به محض اینکه فکرش اومدی تو سرتون بااااید فکرتون رومتوقف کنید یامثلا به یه موضوع خوب فکرکنید و صلوات بفرستید وقران بخونید اگه همون ثانیه ای که فکرای شوم میادتو ذهنتون همون لحظه باخودتون حتی چندجمله رو تکرارکنید خودش کمک خوبیه مثلا باخودتون بگید 1من به این چیزا فکرنمیکردم و قدرت تسلط روخودم رو دارم2من پاکم و هیچ چیزی نمیتونه پاکیمو بگیره پس گناه نمیکنم. درضمن اینم بگم ک شما بدون شک از پسش برمیاید فقط کنترل ذهن مهمه و بعد مدتی ک موفق شدین تازه احساس انسان بودن و پاک بودن رو میکنید و این بهترین حس دنیاست.افسردگی هم حتما دارید که بی شک خیلی حال روحیتون رو هم بهتر میکنه

 • لینک نظر یه آدم معمولی چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵ نوشته شده توسط یه آدم معمولی

  دلم واس امام رضا تنگ شده..واس نماز صبحاش تو صحن حرم الان به یاد اون موقع کلیپ آمده ام دیدم گریه کردم دعا کنید منو بطلبه ،
  حس کردم جمع بی ریاست منم خواستم عضوی از شما باشم یا علی

 • لینک نظر سئو سایت سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴ نوشته شده توسط سئو سایت

  سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

 • لینک نظر یه گناه کار شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰ نوشته شده توسط یه گناه کار

  خیلی ممنون از مطالب ارزشمندتون وخیلی بیشتر ممنون از این کامنتهایی که ادم‌ رو تشویق میکنه از این گناه بزرگ رها بشه .... از خدا میخوام کمکم کنه این درخت گناهو ریشه کن کنم ..ممنون از همگی خدا قوت

 • لینک نظر خرید بک لینک چهارشنبه ۰۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲ نوشته شده توسط خرید بک لینک

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 • لینک نظر amir چهارشنبه ۰۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸ نوشته شده توسط amir

  چرا دروغ بگم من چند وقته گذاشتم کنار اما به خاطر گناه و این حرفا نبود با این مسائل کاری ندارم. فقط و فقط برای این که در آینده دچار مشکلات جنسی نشم

 • لینک نظر بی نام سه شنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۵ نوشته شده توسط بی نام

  سلام
  از خودم بدم میاد این قدر که دیکه نمتونم به خودم نگاه کنم..
  ولی از الان به بعد دیگه طرف این کارای ...نمیرم
  همین جا از خدا میخوام تا در این راه بهم کمک کنه تا دیگه بر نگرم سراغ این کارا خدا التماست میکنم کمکم کن تو راه رهااام نکن
  خدایاااا توبه ...

 • لینک نظر مهرشاد شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۴ نوشته شده توسط مهرشاد

  برای رهایی از وسوسه های شیطان بخوانید لا هو ولا قوه الا بلالله علی العظیم

 • لینک نظر گناهكار سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۳ نوشته شده توسط گناهكار

  من خيلي شرمندم خيلي از خدا فاصله گرفتم ديگ نميدونم چيكا كنم چن بارم بخاطر حركتم توبه كردم روزه گرفتم ولي بازم برگشتم ديگ حالما. خودم بهم ميخوره احساس ميكنم خدا اونقد دورم انداخته كه ديگ اصن نميبينتم خسته ام خدا دست هممونو بگيره روم نميشه از امام زمان بخوام روم نميشه ديگ توبه كنم

 • لینک نظر احمقها يكشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۰ نوشته شده توسط احمقها

  خداییش راست میگه ها که از سگ گربه گوسفند یاد بگیرید چه عاشقانه ههمدیگر را درآغوش میگیرند به حق آنها معنی عشق را در عبودیت یافته اند

 • لینک نظر اونی که جاش ته جهنمه جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹ نوشته شده توسط اونی که جاش ته جهنمه

  خدایا من خیلی گناهکارم.
  از خودم بدم میاد
  همین الان از ته دل توبه میکنم خداجون
  ببخش منو دستمو بگیر
  منو به حال خودم واگذار نکن خداااااااا

 • لینک نظر بی قرار بی قراران مهدی پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۹ نوشته شده توسط بی قرار بی قراران مهدی

  سلام من باید با چ رویی پیش خدا برگردم؟ دیگه آبرویی برام نمونده ولی خیلی دوست دارم برگردم

 • لینک نظر سلیمان سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲ نوشته شده توسط سلیمان

  عالی بود
  هر یک از این فرزندان وظایفی داشتند که انسان ها رو گمراه کنند و صدمه بزنند
  و با هر بار نفرین و لعنت فرستادن بر شیطان او را زخمی میکنید و تا وقتیکه زخمش خوب نشود تو را نمی تواند وسوسه و گمراه کند
  لعنت بفرس مخصوصا برای شیطان و دخترش لاقیس چون وظیفه اش ایجاد زمینه شهوت و وسوسه کردن انسان به زنا است و همینطور وسوسه کردن هنگام نماز.

  ' قرة عینی فی الصلوة ' نماز نور چشم من است .(پیامبر اکرم (ص))
  صلوات بفرست.
  با هر بار نماز خواندن کمر شیطان میشکند ، با روزه گرفتن صورتش سیاه میشود(فکر کن تو ماه مبارک رمضان چه شکلی میشه)و با صلوات فرستادن شیطان از تو بیزار میشود

  (الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ)

  با آرزوی موفقیت و در پناه الله تبارک و تعالی

 • لینک نظر سائل باب الجواد دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۷ نوشته شده توسط سائل باب الجواد

  سلام
  من کوچیک همتونم
  الرفیق ثم رفیق.
  برای اینکه یک مسیر رو طی کنید، قبل از انتخاب مسیر باید هم مسیر خوب انتخاب کنید،
  بهترین همنشینان از نظر پیغمبر(ص):
  ((آن کس که دینش شمارا یاد خدا بیندازد و گفتارش بر دانشتان بیفزاید و رفتارشان شمارا به یاد آخرت و قیامت بیندازد))
  شما خیلی بزرگوارتر از این هستید که حقیر نصیحتتون کنم، این هارو بیشتر برای تذکر خودم گفتم.،
  التماس دعا

 • لینک نظر مژی پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳ نوشته شده توسط مژی

  سلام توصیه میکنم همه تون کتاب راز کنترل شهوت رو که یه جوون خوب و خوش ذوق و با تجربه به نام داداش رضا نوشته بخونین واقعا عالی و کاربردی راه های کنترل شهوت (نه سرکوب شهوت، چون این احساس باید باشه برای یه زندگی خوب باید شهوت باشه نباید سرکوب بشه چون هر چی رو بخوای سرکوب کنی قدرتش بیشتر میشه پس باید کنترل بشه )رو نوشته که راحت قابل اجراس.اصلا تو گوگل بزن، ...راز کنترل شهوت... خودش برات میاره..انشاالله خدا خودش همه رو به راه راست هدایت کنه.الهی آمین

 • لینک نظر سعید صادقی دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶ نوشته شده توسط سعید صادقی

  سلام بر شما جوانان مسلمان . من هم مثل شما یک جوان مسلمان هستم و خواستم چند تا توصیه که حاصل تجربه خودم هست رو بگم.اولا سعی کنید با قرآن انس بگیرد و اون رو با معنی بخونید و در اون تفکر کنید و دوما به مرگ زیاد فکر کنید و به قبرستان ها برای یاد آوری مرگ و رستاخیز بروید و سوما سعی کنید خیلی زیاد در خونه خودتون تنها نباشید و خلوت کم داشته باشید چون در هنگام خلوت انسان بیشتر تحریک میشه و رابعا اگه می تونید هر چه زودتر ازدواج بکنید و خامسا دوست های مومن و خوبی برای خودتون انتخاب کنید و با اونها رابطه صمیمی و دائمی داشته باشید.

 • لینک نظر لیلی سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۱ نوشته شده توسط لیلی

  سلام من همه نظراتو خوندم تقریبا. همه از کاری ک کردن پشیمونن و در عین حال خیلی ناامید. ناامیدی از رحمت خدا خودش ب مراتب گناه بزرگتریه. شماها همه بچه های خوبی هستید اگه نبودید اعتراف ب گناه نمیکردید.تورو خدا از لطف و رحمت و مهربونی بینهایت خدا ناامید نشید هرجا ک هستید تو هر مرحله ای از این منجلاب وایسید و از ته دل خدا رو صدا کنید مطمئن باشید خدا منتظر صدای ماست مطمئن باشید.

 • لینک نظر بریدم... جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۵ نوشته شده توسط بریدم...

  بارون بارون حال و هوای دل من
  زنجیر دنیاست به دست و پای دل من
  کاشکی بشنوه آقام صدای دل من

  تو دعاهاتون دعایم کنید...خستم
  الآن که اینو دارم می نویسم دارم گریه می کنم....

 • لینک نظر سیمرغ يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۹ نوشته شده توسط سیمرغ

  طرح ترک میلیونها گناه

  جهت تعجیل در فرج آقا؛

  سهم شما فقط یک گناه!
  دعا,دعا,وفقط دعا کنیم برای خودمان....

 • لینک نظر سیمرغ يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۷ نوشته شده توسط سیمرغ

  داشت استدلال می آورد و خودش را راضی میکرد که این کار گناه نیست...
  یک نفر انگار از درونش گفت: خودتی!

 • لینک نظر طرح توجیهی يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱ نوشته شده توسط طرح توجیهی

  ممنونم از سایت خوبی که دارید موفق باشید

 • لینک نظر حافظ يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۹ نوشته شده توسط حافظ

  گناهانی مانند خودارضایی بین انسان و خدا قرار میگبرند ..یعنی هرچه گناه کنی فاصلت با خدا بیشتر میشه..راه ترک فیلم های مبتذل ،دوری از چیزهایی که باعث تحریک میشه...

 • لینک نظر مهدی يكشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۱۰ نوشته شده توسط مهدی

  این حرف ها بیشتر برای عرب ها اون هم گونه عربستانی اش که تنبل و نفت خور و مصرف گرا و ... با هیکل چند تنی اش بیشتر مصداق دارد البته که اکثرهم ایرانی ها هم کمی از این عرب ها ندارند.

 • لینک نظر وحدت شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۲ نوشته شده توسط وحدت

  قول میدم انسان بزرگی بسم شک ندارم به اینو

 • لینک نظر نجات یافته چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۳ نوشته شده توسط نجات یافته

  من 4ساله توبه کردم زندگیم ار اینرو به اون رو شده واقعا تصورشم نمیکنید چقدر معجره تو زندگیم رخ داده الان از نظر دوستام من یه ادم خوش شانسم ولی همش به خاطر لطف خداست واقعا 40روز اولشو به هر سختی باشه بگذرونید و ترکش کنید اونوقت شیرینیش بره زیر دندونتون دیگه هیچوقت بر نمیگردید

 • لینک نظر احسان سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۳ نوشته شده توسط احسان

  واسم دعا کنین

 • لینک نظر م سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۵۹ نوشته شده توسط م

  مشکل کشور ما اینه که مسایل جنسی رو ازاد نمیکنند تا این همه بیماری روانی توش نباشه

 • لینک نظر Masoud جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹ نوشته شده توسط Masoud

  بالاخره سازنده این فیلما خیر خواه بچه ها و جوونای ما که نیستن..حداقل عوامل داخلی بیدار شن با اموزش صحیح در مدارس نوجوونا وجوونا رو مقابل این بیهوده گرایی اگاه کنن. ای معضل به زندگی بعد از ازدواجم رسیده که هیچکس اهمیت نمیده.

 • لینک نظر سید پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹ نوشته شده توسط سید

  راستی من ته همه این کثافت بازی ها رو درآوردم
  هیچ لذتی در یک سری کارها نیست
  یکی از اهداف این فیلم ها تغیر در نوع خواسته ماست

 • لینک نظر یاحسین(ع) يكشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۷ نوشته شده توسط یاحسین(ع)

  همسرمن هم به این موضوع معتاد بود منو هم مجاب کرده بود باهاش تماشا کنم ولی اون قسمتاشو جلو بزنیم خودمونیم چندان فایده ای نداشت خیلی باهاش مخالفت کردم راستشو بخواید خودمم معتاد شده بودم واسه همین برخلاف میلم وقتی میخواست ببینه میرفتم یه جایی مینشستم که نتونم ببینم وکنارش هم نباشم وقتی نبودنمو حس میکرد وناراضی بودنمو براش کمی سخت شد ویه مدتی کنار گذاشت ولی یه روز وقتی حدود 3-4ماه گذشته بود گفت خب حالا که دیدی میتونیم و ترک هم کردیم پس بیا این فلان فیلم جایزه برده فلانه بهمانه و...منم بهش گفتم یه معتاد اگه بعد 6 ماه دوباره بکشه ترک کرده؟! سکوت کرد گفتم نه! حتی اگه بعد یه سال دوسال 5 سال یا هرچی باز برگرده سراغ اعتیادش یعنی شکست خورده ترک نکرده خیلی میترسم هرازچندگاهی دوباره فیلش یاد هندوستون میکنه و واقعا هم صدا وسیمای تنبل ما مقصره که همین فیلم های مزخرف حال بهمزن رو نمیگیره سریع دوبله وسانسور کنه که همیشه فیلم جدید وجذاب براپخش داشته باشه یه دوستی بهم پیشنهاد کردبرای همسرم یه سرگرمی جدید جایگزین کنم تو گوشیم بازی ریختم هرچند از سرش بیرون نرفته ولی وقتش رو یه مدت پر میکرد چن وقتیه دیگه زیاد سراغ بازی گوشیم نمیره نگرانم

 • لینک نظر مهشید جمعه ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۴ نوشته شده توسط مهشید

  سلام مطالبتون عالی بودن
  لطفا برای من هم دعا کنید تا بتونم از گناهان دوری کنم

 • لینک نظر همونی ک جهنمو به جون خریده.. جمعه ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۱ نوشته شده توسط همونی ک جهنمو به جون خریده..

  کاش خدا منو ببخشه از وقتی نگاه به این فیلمارو شروع کردم هر بلای آسمانی و هر نوع گناهی ک بگین درونم شروع به رشد کرد...هیچ گناهی نیس ک تجربشو نداشته باشم از این بابت حالم از خودم بهم میخوره شبه قدره دارم با خودم کلنجار میرم ک خدایا چطور باانقد گناه منو زنده و سرپا نگه داشتی بخدا پشیمونم ولی نمیتونم توبه کنم خدایا قدرتشو بده بم....کاش میشد یه روز از خاب پاشمو ببینم ک همه ی دوران نوجووونیو جوونیم خاب بوده و الان من یه انسان کامل عاقلم و بدون گناه.. خدایا روم سیاه ک شیعه علی باید مثه من باشه خدایا روممم سیاه ببخش

 • لینک نظر یه بنده خدا3 دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵ نوشته شده توسط یه بنده خدا3

  سلام
  دو تا نظر گذاشتم
  خواهش میکنم اجازه بدین اگه فرصت شد متنم رو کامل می کنم و در پیام یک تکه همه داستانم رو ارسال میکنم

 • لینک نظر یه بنده خدا2 دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۳ نوشته شده توسط یه بنده خدا2

  اما هنوز در برزخ دودلی گرفتار بودم، میدونستم هر تصمیمی در دودلی بگیرم موجب پشیمونی میشه
  از خدا میخواستم یا مهرشو به دلم بندازه یا کلا راحتم کنه، یا خوشم بیاد ازش یا کلا بدم بیاد از چهرش. از لحظه ای که این پیشنهاد به من شد تا اینکه گفتیم و اجازه خواستیم برای جلسات آشنایی، رفتیم و اومدیم، تحقیق کردیم و مشورت و... پنجاه روز میگذشت(یعنی سه ماه از ترک گناه) رسیده بودیم به آزمایش نامزدی
  تو این مدت بخاطر فشاری که در تصمیمگیری تحمل میکردم میخواستم چند بار بزنم زیر همه چی، همه چی رو تموم کنم
  ولی
  یکی از افراد خانواده که قبلا مانعی برای این ازدواج بود حالا شده بود سبب خیر، شده بود فرشته نجات، به هر دری میزد تا منو از تصمیم برای ادامه ندادن راه منصرف کنه. یعنی قبلا به این وصلت رضا نبود ولی حالا مصر بود به این ازدواج.
  حرفاش حساب بود ولی مشکل من چهرش بود که به دلم نمینشست و اون هم مسئله کوچکی نبود،
  به هر صورت صحبت های اون بنده خدا در من اثر میکرد و هر دفعه که تا آخر خط میرفتم باعث میشد چند روزی به خودم مهلت بدم و تصمیم عجولانه نگیرم

 • لینک نظر یه بنده خدا1 دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۶ نوشته شده توسط یه بنده خدا1

  سلام به همه دوستان
  بارها قصد داشتم این عمل زشت رو ترک کنم، حتی تا دوسه ماه هم میشد اما دوباره برمیگشتم سمت گناه

  دفعه آخر: عهد کردم با خدای خودم که خوب باشم و از خودش کمک خواستم
  گفتم نگاه به این عکس و فیلم ها رو ترک میکنم تو هم در عوضش زمینه ازدواجم رو فراهم کن اونم چهل روزه، در حالیکه چندان هم شرایطم برای ازدواج مهیا نبود

  البته اعتقادم اینه که خودش توفیق ترک رو داد و من هیچ کاره بودم، خودش به دلم انداخت، لطف بیکرانش را شکر

  یکی از عجیب ترین اتفاقات زندگیم افتاد
  دقیقا چهل روز میگذشت
  که از طرف خانواده گزینه ای برای ازدواج معرفی شد که سالها میشناختمش ولی مهرش به دلم نمی افتاد، شاید به خاطر گناهم بود
  با اینکه میدونستم دختر خوبیه ولی خب علاقه ای نبود

  تقارن این پیشنهاد و آن چهل روز موعود، نشانه بی نظیری بود

  به خدا توکل کردم، پا پیش گذاشتیم، قرار خواستگاری اونم چند جلسه،
  تحقیق مفصل چند هفته ای اونم با وجود شناخت خوب نسبت به خودش و خانوادش قبل از خواستگاری، فایل های صوتی دکتر فرهنگ در مورد ازدواج موفق رو هم با دقت گوش دادم

  نقاط ضعف و قوتش رو هم شناختم، عالی بود عالی، از لحاظ خصوصیت اخلاقی ایده آل من بود، یار در خانه من گرد جهان میگشتم آب در کوزه من تشنه لبان میگشتم

  اما هنوزم یه مشکل وجود داشت، هنوزم چهرشون به دلم ننشسته بود، در برزخ دودلی گرفتار بودم، میدونستم در حال دودلی هر

 • لینک نظر سردرگم جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۵۰ نوشته شده توسط سردرگم

  ترك كردنش خيلي خيلي سخته هر چي بيشتر جلو ميرم بيشتر وسوسه ميشم تا مرز 35 روز هم پاك بودم اما ...
  خدايا به حق مادرمون حضرت زهرا كمكمون كن ... خدايا خودت ميدوني ميخوايم ولي ارادشو نداريم پس تو كمكمون كن ♥

 • لینک نظر علی تجویدی چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۹ نوشته شده توسط علی تجویدی

  باسلام
  بسیارعالی. استفاده کردم.

  اگر لذت ترک لذت بدانی
  دگر شهوت نفس لذت نخوانی
  سفرهای علوی کند مرغ جانت
  گر از چنگ نفس بازش رهانی

  دوستان تجربه این بنده حقیر و ناچیز اینه:
  هرکه هستی با هراندازه گناه.تنهاترین وخسته ترین.بریده از همه عالم.بیزار از جن و انس.در آن نفسهای باقیمانده ات بگو خدایا بی شک تو مهربانترین دوست ،قویترین پشتیبان و داناترین وکیل منی.فقط تو.دیگران همه بهانه و وسیله اند.شاید براحتی و بزودی جواب ندهد اما آنقدر بکوب تا دری باز شود. حتی یک در هم کافیست تا ایمانت تازه شود و باقی معجزات را خود انجام دهی.
  یاحق

 • لینک نظر .... پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۵ نوشته شده توسط ....

  یا صاحب الزمان ! مولا جان !
  حیف باشد که تو باشیو مرا غم ببرد ...
  مارا دریاب. و ازادمون کن از این نفس
  التماس دعا از همه

 • لینک نظر فریاد بیصدا يكشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۴ نوشته شده توسط فریاد بیصدا

  خدایا نجاتم بده ک
  ارم به جایی کشیده ک قصددخود کشی دارم

 • لینک نظر خدایا کمکم کن شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۶ نوشته شده توسط خدایا کمکم کن

  سلام منم همین جا قول می دم که دیگه فیلم های بد نبینم توبه می کنم خدایا خودت کمکم کن وآبرومو نبر عاشقتم خداجانم

 • لینک نظر نجم الدین دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۴۰ نوشته شده توسط نجم الدین

  من نجم الدین از افغانستان هستم:
  سیستم اجتماعی و تفکر انسانی ام به صفر تقرب کرده است و حتا به مشکل روانی روربرو شدم همه چیز را از روی جنسی میبینم و گاهی بعد از گناه به حال میایم که بدا به حالی من که من یک انسان فرومایه و پست شده ام و خسته از وجودم میشود و خودم را نفرین میکنم که ای انسان برای چی آمدی ولی چی انجام میدهی. الهی تمامی جوانان را از بلاهای امروزی و شهوات و غرایض شیطانی دور نگهدار. اسلام دین انسانیت است دین شرافت است دین لذت است دین استقامت است دین غیرت است دین انسان سازی است ای کاش برمنی افسرده راه یابم از تمامی جوانان مسلمان تقاضا دارم برایم دعا کنید که من یک انسان سالیم و خوب شوم آمین یا رب العالمین.

 • لینک نظر ایلیا جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۱۱ نوشته شده توسط ایلیا

  سلام به همه دوستان عزیز.اینو بدونید هیچ وقت برای بازگشت دیر نیست.هیچوقت....خداوند متعال وقتی که میبینه بنده اش داره از گناه سربازمیزنه وبرمیگرده.یقینا کمکش میکنه....التماسدعا

 • لینک نظر شکیبا پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۹ نوشته شده توسط شکیبا

  واقعا.فکر میکنم باید یک فکری برا خودم بکنم مشکل اینجاست که همه اینارو سر سری میگیرم امیدوارم خدا وامام زمان که داره میبنم ببخشم

 • لینک نظر چت چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰ نوشته شده توسط چت

  سلام سايت خوبي داريد تشكر از همتون

 • لینک نظر فاطمه 19 ساله يكشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۷ نوشته شده توسط فاطمه 19 ساله

  به نظر من مردخوب تو دنیا انگشت شماره یا اصلا نیست بخاطر همین چیزا که تو اینترنت پره من اصلا خاستگار قبول نمیکنم و قصد دارم برای همیشه مجرد بمونم

 • لینک نظر دوست يكشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۸ نوشته شده توسط دوست

  سلام شما شیعه هستید شیعه ینی با حیا .تو جنگ صفین علی (ع)نگاهشو از عمرو عاص که برهنه بود برگردوند در حالی که میتونست بکشتش.علی حیا کرد.شیعه علی هم باید حیا کنه.از خودش کمک بخواهید مطمئن باشید تو مدت کوتاهی تبدیل به آدمی با حیا میشید.

 • لینک نظر mv شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۴۳ نوشته شده توسط mv

  از ته قلبم برای همه اونایی که تصمیم به ترک گناه گرفتن دعا میکنم وانشاالله این ترک حرام تداوم داشته باشه ، در واقع برای انسانیت و وجود خودتون ارزش قائل شدید . خدا همه جوره بهتون خیر و خوبی بده .

 • لینک نظر رز جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۵۱ نوشته شده توسط رز

  خدا نعلتشون کنه که ذهنی را که باید همیشه پر از یاد خدا باشه باهاش چکار میکنن.خدا ریششونا بخشکونه .امین

 • لینک نظر تنها پنجشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۶ نوشته شده توسط تنها

  ترک میکنم چون میدونم راهم اشتباهه .خدا هم کمکم میکنه.کمر شیطونا میشکنم به یاری خدا

 • لینک نظر ساسان دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۹ نوشته شده توسط ساسان

  چگونه گناه نکنیم استاد پناهیان

 • لینک نظر بنده خدا دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۴ نوشته شده توسط بنده خدا

  بچه هافقط یک کلام میگم....گناه کردن یعنی خداحافظی با امام حسین(ع)

 • لینک نظر Hshmatullah چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۵ نوشته شده توسط Hshmatullah

  واقعیت بسیار خوب بود تشکر از همکاران و دوستانی که در این بخش کار میکنند.

 • لینک نظر اللهم عجل لولیک الفرج دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۲۶ نوشته شده توسط اللهم عجل لولیک الفرج

  سلام،انشاالله مامیتونیم،اینترنت واین برنامه هاراازگوشیمون پاک کنیم ودیگه سمتشون نریم،خداهمه چیزرامیبیند،ممکنه بزودی عمرمون تموم بشه،چقدرهاتوجوانی مرگ ناگهانی داشتن،نمازاول وقت باتوجه به معنیش یادمون باشه بهتره(تومسجدباشه)التماس دعا،ممنون ازنظرات،

 • لینک نظر اللهم عجل لولیک الفرج يكشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۵۸ نوشته شده توسط اللهم عجل لولیک الفرج

  بسم الله الرحمن الرحیم سلام،بیاییدواقعی توبه کنیم:توبه زبانی.قلبی و(عملی)،راههای گناه کردن راازسیستم دستگاهمون پاک کنیم،نگاه شهوتی هم(زنای چشم)است وازتمام اعضای بدن روزقیامت برای اعمال انجام داده سوال میشه،خودمونوو راان لحظه طوری مشغول کنیم تاازحس گناه دربیایم وگناه نکنیم،ازالان شروع کنیم،خیلی این عبارت تاثیرخوبی داره مدام بخوانید(یاالله یاالرحمن یاالرحیم یامقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

 • لینک نظر گم نام سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۷ نوشته شده توسط گم نام

  دوستان بخدا که حیران ماندیم چه کار کنم اما سر از حال دیگر به فلم های مبتذل نگاه نمیکنم / لطفا ما را هم از دعای تان فراموش نکنید.

 • لینک نظر ناشناس پنجشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۰ نوشته شده توسط ناشناس

  لعنت به تولید کننده های این فیلم ها و عکس ها.به خدا تولید کننده های این فیلم ها از جمله آمریکا و اسراییل دشمن ایران واسلام هستن و هدفشون جنگ نرم و دشمنی با ایران و کشورهای جهان سومی هستش.این کشورها عاشق چشم و ابروی ما نیستن که این فیلم ها رو رایگان قرار میدن توی اینترنت و ماهواره و شبکه های اجتماعی هدفی شوم دارن که متاسفانه موفق شدن خیلی از خانواده ها و جوانان رو درگیر این فیلم ها و محیطهای نامناسب کنن.به خدا این فیلم ها چیزی جز ضرر نداره و دارن خیلی پول خرج میکنن که جوانان رو از راه به درکنن گولشون رو نخورید اونا واسه هدف های کثیفشون حاضرن حتی آدم بکشن

 • لینک نظر کاظم پنجشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۶ نوشته شده توسط کاظم

  سلام
  واقعا گل گفتی نیاز جنسی مثل آب و غذا باید تغذیه بشه .
  ولی کسی نیست به این خانواده ها بگه که .آقا جان " فرزندانتان وسیله ی کامپیوتری یا وسیله بازی نیستند که فقط تنظیم بشه مثلا برو مدرسه این کار رو کن اون کا رو نکن .... بابا ماهم انسان هستیم . صبر ایوب که نداریم که تا مرز 26 سالگی مجرد بمونیم ... ولی انصاف نیست تا این مرز سن گناه کنیم و کل گناه ها گردن ما با بیفته ... والدین از این گناه هایی که میکنیم بی نصیب نیستند ....

 • لینک نظر سید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۱۸ نوشته شده توسط سید

  سلام محسن جان
  مطمئن باش موفق میشی
  ارتباطتت رو با خدا در هر شرایطی قطع نکن خودش کمکت میکنه
  اما دقت داشته باشید همه دوستان همه ماهایی که به این فساد کشیده شدیم بچه های بدی نبودیم!! فقط نمیدونیم چی شد که به منجلاب کشیده شدیم
  نکته حرف من اینجاست که آهای دوستهای عزیز
  فکر کنید، علم و اطلاعتون رو ببرید بالا، مطالعه کردنمون خیلی کمه و اکثر اعتقادات ما احساسی هستند
  من بعد از رهایی به یاری حق تعالی دارم سعی میکنم دوباره خودم رو خدا رو دنیا رو و .... بشناسم
  قرآن میخونم جلسه میرم و بیشتر فکر میکنم!!
  اصلا رفقای پایه بیاید چند روزی رو که مونده تا محرم گناهارو بزاریم کنار!! بیاید یه کم بوی تعفن گناه تا محرم ازمون کم بشه تا بتونیم توی این محم به ارباب نزدیک بشیم

  راستی جرقه ترک گناه من 6 شب سخنرانی استاد رائفی پور بود با عنوان "چگونه گناه نکنیم"

 • لینک نظر محسن يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۵ نوشته شده توسط محسن

  سلام بچه ها من ازالان به خدا قول شرف میدم دیگه به این نجس ها نگاه نکنم خیلی ضرر کشیدم نمیدونم لیاقت بندگی خالصانه رودوباره پیدامیکنم یا نه؛ دعاکنید برای افراد مثل من. فقط ی چیز دیگه السلام علیک یا امام زمان(عج)

 • لینک نظر محمد شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۸ نوشته شده توسط محمد

  از همه جوونای ایرانی خواهش میکنم این فیلمارو نبینن؛به خاطر حال خودشون که بد نشه به خاطر آیندشون ...به خدا جز تاثیر منفی و مشکلات مختلف هیچی نصیب آدم نمیشه.خیلی از مشکلات امروز جامعه و فساد و فحشا و خیلی از خبرایی که میشنویم و حالمون گرفته میشه،فقط بخاطر این فیلماست..
  با خوندن نماز و قرآن سعی کنین از این چیزا دوری کنین تا یه وقت خدایی نکرده تاثیرات منفی شو نبینین. اگر کسی هم اشتباه بکنه ناامید نشه خدا مهربون تر از اون چیزیه که فکرمیکنیم

 • لینک نظر پریا سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۸ نوشته شده توسط پریا

  واقعا مطالب عالی بود. من خودم شخصا از این مدل فیلم ها نگاه نمیکردم تا این که یکی از دوستانم برام فرستاد بهتره تو انتخاب دوستتون دقت کنید و اگه خیلی دوستشون داریم کمکشون کنیم که دوری کنن از این فیلمها.

 • لینک نظر Mr. A پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۷ نوشته شده توسط Mr. A

  واقعا که!به شما هم می گن مرد.من شاید اشتباه های بزرگی کرده باشم که حتی مقداری از آن واقعا تغصیر خودم نبوده اما این جوری نبریدم.خدا رو شکر می کنم که آنچنان تجربه هایی به دست اوردم که هیچ کس نداره و من می تونم به دیگران کمک کنم.منم مثل بقیه اون تثاویر همچنان تو ذهنمن و هر لحظه عذابم می دم اما همش چند ثانیه یا اصلا نه.تمام این حرفا دروغه که تا آخر عمر می مونن و آدم رو عذاب میدن.اینا قدرت انسان و کمک های خدا رو کم نشون میدن.آهای اونایی که مثل من هستن.بقیرو ول کنین و امید داشته باشین کن می تونین ... خوش بختیتون رو از همین حالا ببینین...

 • لینک نظر نجم دوشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۲۹ نوشته شده توسط نجم

  کاش در انتخاب دوست دقت بیشتری میکردم
  زندگی خوبی داشتم اهل این فیلمها و برنامه ها هم نبودم فکر نمیکردم زندگیم رو تباه کنه. همسرم ازم جداشد دخترم را چند ماهه که ندیدم.دیگه بریدم ، زندگیم به گند کشیده شد فکر میکنم تا مرز حیوانیت شاید هم بیشتر پیش رفتم اما الان از هرچی عکس و فیلم و رابطه غیراخلاقی هست متنفرم. من برای رسیدن به این تنفر بهای سنگینی پرداختم اون هم از دست دادن دختر و همسرم بود...

 • لینک نظر مسعود شنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۹ نوشته شده توسط مسعود

  سلام
  مفيد بود
  هر چه مطالب ساده تر و خلاصه تر بيان شوند موثر تر واقع مي شوند.
  سپاسگزارم

 • لینک نظر سرباز چهارشنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۳ نوشته شده توسط سرباز

  بدانید که گناه خیلی بیشتر از اینکه چیزی به انسان بده از اون میگیره و انسان این موجود باعظمت روخالی می کنه هواسمون به این نکته باشه،
  در ضمن اگر ما سراغ خود شناسی بریم و اطلاعاتمون رو تو این زمینه بالا ببریم دیگه انشاءلله گرفتار چیزهای پست نخواهیم شد من به همه دوستان عزیزم فایل های سخنرانی استاد محمد شجاعی از موسسه منتظران منجی رو معرفی می کنم که میتونه راه جدیدی رو تو زندگی شما باز کنه و اونایی که کمک میخان برای رهایی از گناه اینم یک راه حل بسیار مفید و اثر گذار.
  پس فرصت رو از دست ندید بسم الله از همین لحظه شروع کنید
  یاعلی

 • لینک نظر samane سه شنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۶ نوشته شده توسط samane

  سلام من اتفاقی این مطلب رو دیدم اما خیلی خوب ود. برای دوستانی که میخوان انجمنی داشته باشند برای یادآوری و فرار از گناه میتونم بگم که چند وقت پیش من انجمن های ترک اعتیادی رو دیدم که یکیش SAA بود برای اعتیادهای جنسی تو اینترنت سرچ کنید و اینترنتی تو جلسات اونها شرکت کنید خیلی کمک می کنه

 • لینک نظر رضا دوشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۹ نوشته شده توسط رضا

  باسلام 15سال به این کار زشت عادت کردم نمی دانم چه بکنم

 • لینک نظر علی پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۰ نوشته شده توسط علی

  بسم الله
  تنها راه دوری از این کارها پناه بردن واقعی و از ته دل به خدا است و اینکه خالصانه از او بخواهیم زمینه های نزدیکی به این کارها را نیز برای ما فراهم نکند و خودمان نیز در از بین بردن زمینه های ایجاد اینگونه فرصتها تلاش کرده و نفس خود را مجاب کنیم تا در مسیر دیگری غیر از زمینه سازی برای فعال شدن شهوت گام بردارد.
  یک یا الله گفتن از عمق وجود و اندیشیدن به نهایت و سرانجام این کارها انسان را متنبه می کند.باور کنید خدا وجود دارد و قدرتمندترین موجود دنیاست (قدرت مطلق است) تمام امور بدست اوست و به هرکس که از او کمک بخواهد کمک می کند.فقط باید به او اثبات کنید (نیت خالص)می خواهید او را خالصانه بندگی کنید.با او حرف بزنید و از خلوتها برای نجوای با او استفاده کنید .حیف است خلوت انسان با معصیت خدا همراه شود.خدایی که می بیند می شنود و به ما از مادر مهربانتر است.
  به زندگی ابدی در حضور خداوند اعتقاد داشته باشید.و سعی کنید این حضور را از این دنیا شروع کرده و به آخرت وصل نمایید.

 • لینک نظر متوکل به خدا سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۸ نوشته شده توسط متوکل به خدا

  ارتباط بیشتر با خدا و از بین بردن زمینه های گناه مثل تنها بودن در خانه خیلی می تواند از گناهان پیشگیری کند.

 • لینک نظر میثم دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۲ نوشته شده توسط میثم

  سلام.من پسره دانشجوی 22 ساله ای هستم که چند ماهِ هی دارم توبه میکنم. ولی باز احمق میشم و ...!
  خوندن این نظرها خیلی خیلی خیلی بیشتر از خود متن بهم کمک کرد. کاشکی میشد یسری از آدماهی این مدلی همینجوری که همدیگرو نمیشناسیم باهم در ارتباط بودیم و یه گروهی چیزی داشتیم تا مرتب به خودمون یادآوراری و کمک میکردیم که دیگه سمت این چیزا نریم!
  بازم به این سایت سر میزنم. واسه خودن نظرات
  خدایا کمکم کن

 • لینک نظر سید يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۳۶ نوشته شده توسط سید

  سلام
  مدیریت محترم سایت
  جسارتا یا تالارهاتونو حذف کنید یا یه کم زودتر آپدیت کنید
  یه نفر سوال میپرسه تا شما بیای و آپدیت کنی حداقل 10 روز فاصله است
  اونوقت مساله هایی به این مهمی و اورژانسی
  ببخشیدا اما کی داره مطالب منو گلچین میکنه!!!!؟؟؟

  میدونم شماهم الی الله دارید کارمیکنید اما بهتر و با پشت کار
  دستتون رو از همین جا میبوسم
  یا علی

 • لینک نظر سوسن چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۳ نوشته شده توسط سوسن

  سلام میشه کمکم کنید
  من تو گوشی همسرم در یک پوشه ای که اون رو مخفی کرده بود به طور اتفاقی یه سری از عکس های مستهجن و پورنو رو دیدم.
  خیلی آشفته و ناراحت شدم ولی به روش نیووردم.
  نمیدونم چیکار کنم؟؟؟
  علتش چیه؟؟؟
  آیا این نشان دهنده خللی در زندگی زناشویی مابوده؟
  و یا این یه چیز عادی ای شده که من خبر ندارم
  لطفا کمکم کنید......

 • لینک نظر پشيمان يكشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۶ نوشته شده توسط پشيمان

  ماهواره، اينترنت، شبكه هاي مثل لاينو ... وهر چيزي كه منتهي به پور نوگراي بشود مثل شمع ميمونه كه مي سوزه و آب مي شه و وقتي به پايان مي رسه كار از كار و ديگر پشيماني فايده اي نداره پس بيايم ديگر شعار ندهيم و عمل كنيم با توكل به خدا و اهل بيت
  يا علي

 • لینک نظر سید(من عاشق سیدها هستم) يكشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۳۵ نوشته شده توسط سید(من عاشق سیدها هستم)

  پناه بر خدا من وقت میزارم و مطلب می نویسم امیدوارم که بارگزاری بشه!!!!
  خیلی از ماهایی که افتادیم توی این خط بچه های بی بند و باری نبودیم دقت کنید به راههای ترک که پیشنهاد میشه !!!
  نماز -خدا- امام رضا و ....
  درگوشی بگم این خطر برای همه است!!
  اصل اول : در هیچ جایگاهی خودتونو مبرا از به دام افتادن ندونید!!
  بچه ها نکته طلایی
  آدم های باهوش بیشتر در معرض خطر هستند
  چون حتی بدون فیلتر شکن هم میتونن فیلم مبتذل پیدا کنن و ببینن(مثل خوده من)
  و اما مطالب رو که مراحل درگیر شدن هست رو براتون میزارم

 • لینک نظر سید(من عاشق سیدها هستم) يكشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۲۵ نوشته شده توسط سید(من عاشق سیدها هستم)

  سلام دوستان بزرگوارمن یچن ماهی مشه ک به این عمل زشت دچارشده ام وهر موقع که نگاه میکنم بعدش بلافاصلهد پشیمانهم میشوم ولی فایده ی نداره ودرعین پشیمانی توبه میکنم کدیگه این عمل زشت رو انجام ندم ولی نمیشه وتوبه شکنی میکنم اگه میشه رانماییم کنید دوستان محترم
  سید: مصطفی جون سلام
  نمیدونم بازهم اینجا ممکنه بیای یا نه چون از مطلبی که گذاشتی ی چند ماهی میگذره
  اما به نظر میاد که هنوز راه های نفوذ شیطان رو خوب نبستی!!
  یه نکته شیطان برای رسیدن به اهدافش از کمترین روزنه ها استفاده میکنه!!
  sm_moheb
  یاهو دات کام
  این ایمیله منه خاستی باهامارتباط بگیر فک کنم مطلب که زیاد بشه این سایت بارگزاریش نمیکنه

 • لینک نظر سید(من عاشق سیدها هستم) شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۰۱ نوشته شده توسط سید(من عاشق سیدها هستم)

  سلام
  چون مطلبم رو نذاشتن روی سایت حالم گرفت و دیگه کار نمیکردم با این سایت اما الان گذاشتن و منم برگشتم
  دوستانی که میخاید رها بشید به نظرم اگه یه ایمیلی ، تالار گفتگویی چیزی توی این سایت یا جایی دیگه باشه تا به هم کمک کنیم خیلی عالیه
  من یه بچه کملا مذهبی بودم ولی نمیدونم چی شد که افتادم توی این خطها
  و الان چندوقتی هست که دیگه ترک کردم
  دوستان فک کنم آخرین منجلاب شیطان همین شهوت جنسیه!!

 • لینک نظر نصوح دو جمعه ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۵ نوشته شده توسط نصوح دو

  منم دیگه خسته شدم....
  دیگه گناه تعطیل...
  دیگه حالم از گناهان قرن آهن و دجالواره به هم خورده..
  خدایا،تو هم کمک کن...

 • لینک نظر مینو جمعه ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۴ نوشته شده توسط مینو

  خداونددرقرآن میفرمایند"زین لهم الشیطان اعمالهم"مهمترین عامل درکشش به سمت دیدن اینگونه تصاویر وفیلمها جاذبه وزینت کاذبی است که شیطان درنظرمامیاورد والا اگربه آثارش فکرکنیم میبینیم همان ظاهرزیبا باطن خطرناکی دارد .بایدقبل ازدیدن اینها خودرادرلبه پرتگاه ببینیم وبدانیم شیطان آنراداره درنظرمان زیباجلوه میده نه اینکه واقعا گناه جذابیتی داشته باشه!

 • لینک نظر سید سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۷ نوشته شده توسط سید

  سلام
  نمیدونم چطور شد دوباره اومدم اینجا
  بچه ها من به یاری خدا ترک کردم
  کسی کمک خاست بهم بگه
  راستی من با کمک استاد رائفی پور با سخنرانی ماه مبارک رمضان 93
  با عنوان "چگونه گناه نکنیم "موفق به ترک شدم

 • لینک نظر امین سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۹ نوشته شده توسط امین

  با سلام با خیلی از نظرات موافقم منخودم ۵۰۰بار میخواستم این گناه را ترک کنم اما بعدیه مدت متغیرمثلا ۲۰روز یا ۴روز یا ۳۰روز دوباره آلوده میشدم حالاواقعا میدونم این بی شرمانه ترین گناهی است که ادم میتونه انجام بده خدا میخوام ترک کنم

 • لینک نظر mostafa سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۲۵ نوشته شده توسط mostafa

  خدا همه ی این افرادو کمک کنه

 • لینک نظر امید جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۵ نوشته شده توسط امید

  باسلام واقعا متشکرم خیلی عالی بود هم مطالب هم نظرات بزرگواران

 • لینک نظر ایمان يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۲ نوشته شده توسط ایمان

  سلام
  خدا قوت
  این مطالبتون به درد پایان نامه ی کارشناسیم میخوره
  خواهشاً،اگه میشه،هر چه زودتر برای بنده منابع این مطالب رو بفرستین

 • لینک نظر حالم خیلی خرابه جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۸ نوشته شده توسط حالم خیلی خرابه

  سلام.
  ممنون ازپستتون.
  فقط یه مطلب روبایدبه مطلباتون اضافه کنید.اونم اینه که کسایی که قبلا این فیلمارودیدن وتوسط دوستان ناباب به این راه کشدیده شدن حالاچگونه بایداین اثرات روازبین ببرند؟
  لطفااگه جوابی هست به ایمیلم ارسال کنید

 • لینک نظر دوستدارهمه توبه کنندگان ازگناه چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۰ نوشته شده توسط دوستدارهمه توبه کنندگان ازگناه

  هزاران آفرین برتمامی کسانی که باترک گناه به آغوش خدای مهربون وتوبه پذیروبخشنده برگشتند

 • لینک نظر شهرام از ایلام سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۲ نوشته شده توسط شهرام از ایلام

  سلام دوستان ..... باور کردم که دنیا همش امتحانه یه طورایی هم برا زندگی شخصی خودم اثبات شده ، ولی متاسفانه نمیدونم چرا باز هم گناهانی ازم سر میزنه ، ان شا اله در آخر کار پاک بشیم و پاک از این دنیای دو رو بریم .

 • لینک نظر حسین چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۲ نوشته شده توسط حسین

  اینام شاهد
  قول میدم بهت
  به علی
  هوامو داشته باش خدا

 • لینک نظر سید چهارشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۲ نوشته شده توسط سید

  ُسلام
  پس نظر من براتون مهم نبود
  من در جایگاه ی ترک کرده خاستم به مراجعین کمک کنم
  به وظیفه ام عمل کردم
  یاعلی

 • لینک نظر علی دوشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۴ نوشته شده توسط علی

  خدایا مارا از شر شطان نجات بده

 • لینک نظر یه بدبخت يكشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۵ نوشته شده توسط یه بدبخت

  خدایا خودت کمکمون کن
  یاستارالعیوب
  الهی العفو

 • لینک نظر امیرعباس سه شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۵ نوشته شده توسط امیرعباس

  با عرض سلام متاسفانه هیچ کس کاری برای نابودی کمپانی های فساد انجام نمی دهد و این کمپانی ها فساد گسترش می یابند و قویتر می شوند و توجه نکردن هیچ کس نسبت به نابودی این مراکز بلای جان همه ماست از جمله شکایت به دادگاه لاحه به پلیس بین الملل سازمان بهداشت جهانی فقط برای نابودی کمپانی های فساد من خودم به تنهایی با این سازمانهای فساد مبارزه میکنم.

 • لینک نظر معتاد نام آشنای درگاهت سه شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۳ نوشته شده توسط معتاد نام آشنای درگاهت

  اعوذ بالله من النفسی
  اعوذ بالله من النفسی
  اعوذ بالله من النفسی
  خدایا میدونم چقدر بزرگی دقیقا جایی که میتونستی مچم رو بگیری دستم رو گرفتی پس به بزرگیت قسم همه جوونا رو به راه راست هدایت کن تا سرباز لایقی برای ولیت باشن ان شاء الله
  از نظرات دوستان ممنون آموزنده بود

 • لینک نظر خیرالله شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۴ نوشته شده توسط خیرالله

  باسلام خدمت همه دوستانی که نظردادیدمن راهنمایی تون میکنم وبهتون میگم که دلیل تمام فسادهاوبی بندوباری روی زمین فقط یک دلیل داره اونم زمانیه که انسان نفهمه که روی زمین براچی اومده به هرنسبتی ازاین هدف فاصله گرفتی صفات حیواناتی که مال این دنیاهستن درتو پیدامیشه صفت خوک که بی ناموسیه صفت خروس هوس بازی و...وتنها راه نجات ازاین مهلکات به قول خدواندباری تعالی:( ففروالی الله)رجوع به سمت خداونده

 • لینک نظر محمد چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۹ نوشته شده توسط محمد

  خیلی جالب بود فقط خداکنه که این گوشمون درو اون یکی دروازه نباشه.من یک کتاب خوبی میخونم بنام امین خیلی عالیه هرکسی دوست داشت اطلاعاتش بیشتر بشه بره تهیه و مطالعه کنه بازم مرسی اجرت با اقا امام زمان

 • لینک نظر علی جمعه ۱۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴ نوشته شده توسط علی

  اگر ما قبل از ورود به این سایتها بفهمیم که این تماشای ما مثل تیری که توسط ما به مردم مظلوم وبچههای خودمون وعزیزامون میزنیم ممکنه ما رو از این کار باز داره با خلوص از خدا کمک بخواهیم بند باید کرد سیلی را زسر

 • لینک نظر رضا جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۴۳ نوشته شده توسط رضا

  دست شما درد نکنه اجرتون با خدای تعالی باشه.

 • لینک نظر ایمان پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۰ نوشته شده توسط ایمان

  ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه است فقط به خودتان ایمان داشته باشید.

 • لینک نظر karuizma يكشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۱۸ نوشته شده توسط karuizma

  ممنون از سایت فوق العادتون.
  واقعا حقایقو گفتید. خیلی ممنونم ازتون.

 • لینک نظر a friend جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۵ نوشته شده توسط a friend

  خیلی مطلب مفید بود و همینطور نظر ها عالی بودن.به نظر من بهترین راه واسه ترک اینجور کارا نمازه و نماز و نماز .به خدا توکل کنیم و به امید خدا با هم ترکش کنیم ............
  یا علی دوستان...............

 • لینک نظر ناشناس چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۴ نوشته شده توسط ناشناس

  یا الرحم الراحمین منو ببخش

 • لینک نظر دوست شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۷ نوشته شده توسط دوست

  منم معتاد بودم ولی طبق این برنامه می خوام ترک کنم.
  1 تصمیم واقعی و جدی برای ترک
  2 پاک کردن همه مبتذل ها و وسیله های انجام ان
  3 نیت 40 روز پاکی
  4 نماز اول وقت
  ابمان داشته باشید بعد از 40 روز فکرتان ازاد می شود
  و ترک خواهید کرد
  توکل به خدا

 • لینک نظر امیر يكشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۸ نوشته شده توسط امیر

  با سلام
  من انجام میدادم ولی ترک کردم
  جرات داشته باشید عزیزان
  ایمان بیارید که خدا قادر مطلقه
  ورزش های تقریبا سنگین رو با اراده توی فضای آزاد انجام بدید
  سعی کنید به اطرافیانی که خیلی دوستتون دارن نزدیک باشید اگه چنین کسی رو ندارید بدونید و ایمان بیارید به اینکه خدا هرچه باشید بی اندازه عاشق شماست
  من توی شرایط خیلی سخت از طریق همین روشها ترک کردم
  شما موفق خواهید بود هزاربار امتحان کردم و بالاخره موفق شدم
  شما هم میتوانید

 • لینک نظر بهمن جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۳ نوشته شده توسط بهمن

  دوستان اثرات بدي دارد از اثرات رواني-جسمي -روحي-اجتماعي
  من خودم مدتي ديدم متاسفانه مقدمه گناهان بعدي هم شد
  به خداي يگانه ايمان داشته باشيد و از خدا حيا کنيم اصن 60 يا 70 سال عمر ارزش اين کارا را ندارد
  هدف از خلقت انسان چيز ديگري است اما متاسفانه ما بهش فکر نمي کنيم
  خدايا کمکم کن

 • لینک نظر ابو جق جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۵۰ نوشته شده توسط ابو جق

  لاکن کم بزنید، همیشه بزنید، احمق‌ها!

 • لینک نظر بنده پای در بند يكشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴ نوشته شده توسط بنده پای در بند

  به نظر من کل این فیلم ها و عکس ها و... را باید ریخت تو یه قبر فرضی هر وقت خواستید برید سراغش یاد اونجا بیفتید دیگه قدم پس میکشید.البته کار از جای دیگه خرابه که خدا کمکمون کنه.

 • لینک نظر محمد سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۲ نوشته شده توسط محمد

  ان صلاه تنها ان الفحشا و المنکر
  نماز تنها راه دوری از گناهان میباشد.

 • لینک نظر رضا سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۱ نوشته شده توسط رضا

  نهایت تشکر از مدیریت سایت واسم دعا کنید میخام ترک کنم یا امام زمان همه باهم یا علی

 • لینک نظر مصطفی سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۱۴ نوشته شده توسط مصطفی

  سلام دوستان بزرگوارمن یچن ماهی مشه ک به این عمل زشت دچارشده ام وهر موقع که نگاه میکنم بعدش بلافاصلهد پشیمانهم میشوم ولی فایده ی نداره ودرعین پشیمانی توبه میکنم کدیگه این عمل زشت رو انجام ندم ولی نمیشه وتوبه شکنی میکنم اگه میشه رانماییم کنید دوستان محترم

 • لینک نظر محمد سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۷ نوشته شده توسط محمد

  تنها راه ترکش فقط نماز است غیر از این محال بتونین ترکش کنین

 • لینک نظر هادی سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۲ نوشته شده توسط هادی

  سلام. من پسری هستم22ساله دانشجو هستم یکسال وچند ماهی میشه که همه گناههام رو ترک کردم به عبارتی توبه کردم من تو این یک سال خیلی به خدا نزدیک شدم جوری که حتی خدا تنها رفیقم بود همیشه میترسیدم که از خدا دور بشم توبه خودم رو بشکنم متاسفانه داره همینجور هم میشه ولی من نمیخوام از خدا دور بشم لطفا یه راه بهم پیشنهاد کنید ممنون

 • لینک نظر ا حــمـــــد الله « همدر د » کا بل افغا نستان دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۴ نوشته شده توسط ا حــمـــــد الله « همدر د » کا بل افغا نستان

  سلام واحترام به خدمت شما همه دوستان همه مطالب را که درصفحه گذاشته شده بود مطا لعه کردم خداوندج به همه ما مسلمانان توفیق عطاء فرماید تا ازهمچون موارد خود داری نمایم واز مدیرسایت هم جهان سباس می نمایم که به همه اجازه داده است تا مطالب خود را در ین صفحه بگذارند . بدرستی مشاهده میشود که چقدر تاثیر گذاشته رو کسانیکه به دیدن این فلم هاعادت داشتن .
  حرف تاثیرات خود را دارد واگرهمه دست بدست هم بدهیم وبرعلیه این چنین عکس هاوفلم ها مبازه را از طریق صفحات اجتماعی انتر نت به مانند فیس بوک وغیره براه اندازیم دیر نخواهد گذ شت که زیان های آنرا همه بدانیم واز آن اجتناب نمایم
  خداوند چ برای همه ما توفیق اعمال صالحه را اعطا فرماید. آمین یارب العالمین

 • لینک نظر محمد دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۳ نوشته شده توسط محمد

  غریزه ی جنسی یکی سخترین غرایز انسانی و حیوانی است که کنترل آن بسیار سخت و دشوار است پس نباید بادیدن این فیلم ها و عکس های کذایی که توسط کشور بیگانه در سایت ها منتشر می شود و آدم را به گونه ای جذب هوس و وسوسه شهوانی خود می کند بشوید چون این فیلم ها در اتاق فکر طراحی شده تا ایمان و تقوا ما جوانان را تضعیف و از بین ببرند پس لطفاً حواستان باشد که با این گونه ابزار شهوت خود را ارضا نکیند که در آینده پشیمان شوید و لطمه ای بزرگ به ذهن و زندگی اجتماعی خود بزنید من یک روانشناس یا معلم ترک این کارا نیستم ولی تجربشو دارم تا زمانی که کل زندگی تو ازت نگیره دست بردار نیست پس گول هوای نفس را نخوریید که چه گفت انجام بدهید چون در احادیث آمده جهاد اکبر جهاد با نفس و جهاد اصغر همان جنگ است.

 • لینک نظر محمدجواد دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۴ نوشته شده توسط محمدجواد

  سلام رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) می فرماید: دنیا محضر خداست.
  پس هر وقت فکر و یا تصمیم گناه به سرمان زد به یاد این جمله بیافتیم چون خدا که نعوذبالله کمتر از یک اسان نیست که مثلاً وقتی که یکی بالا سر ماست و در کنارماست میترسیم که گناه یا یک کار خطا انجام بدهیم پس این فکر رو در ذهنتان نهادینه بکنید که هر وقت خواستید سراغ گناه بروید به یاد خدا باشید و گناه نکیند که خدا و امام عصر (عج) از دست کرده ی ما ناراحت بشوند.(این یک توصیه دوستانه بود ببخشید اینو گفتم شاید شما عزیزان ازهمه نظر بلند پایه تر من بنده حقیرباشید.)
  والسلام

 • لینک نظر بامداد يكشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۵ نوشته شده توسط بامداد

  بسیار زیبا بود
  خدایا توبه کردم به بزرگیت و قرانت منو ببخش ای ارحم الراحمین

 • لینک نظر مهدی جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۹ نوشته شده توسط مهدی

  با سلام رفقا من کربلا رفتم. دعا می کنم شما هم پاک بشید و برید.

 • لینک نظر میثم پنجشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۰ نوشته شده توسط میثم

  خدایاببخش

 • لینک نظر الهه پنجشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۰ نوشته شده توسط الهه

  زندگی منو شوهرم از وقتی فهمیدم این فیلم ها و عکس ها رو میبینه جهنم شده دیگه بهش اعتماد ندارم ازش بدم اومده چرا مردا با زندگیشون این کارو میکنن واقعا ارزش داره؟

 • لینک نظر خدا جون قول میدم چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۵۶ نوشته شده توسط خدا جون قول میدم

  من عز امشب به خدا قول میدم که گناه نکنم و نمازامو اول وقت بخونم، دوستان شما هم من را دعا کنید

 • لینک نظر بی نام دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۴ نوشته شده توسط بی نام

  مرکز تولید این فیلمها آمریکا و یکی دو کشور بدبخت اروپای شرقی است ...به ذاتشون انسان را تبدیل می کنند به حشره و دم از دمکراسی و تمدن می زنند

 • لینک نظر nima يكشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۹ نوشته شده توسط nima

  سلام
  من حدود 4 سال اینکارو میکردم که دیگه از خودم بدم اومد هرچی هم میخواستم دیگه اینکارو نکنم و توبه کنم بازم نمیشد ولی از حالا میخوام ارادمو قوی کنم تا بتونم دیگه این کارو نکنم
  خدایا تمام جوان های مارا از این کار محفوظ بگردان
  الهی آمین

 • لینک نظر ا حمد الله « همدرد » شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۳ نوشته شده توسط ا حمد الله « همدرد »

  سلام واحترام به ملت قهرمان ایران که درنتیجه این همه دسا یس دشمنانش بازهم توانستن که انقلاب اسلامی رادر کشور اسلامی ایران حفظ نمائیند وسلام صد سلام به رهبر ملی تان آ قائی امام غمینی ودیگر رهبران با هوش تان من یک افغان هستم و پیرومذهب سنی ام اما به شما افتخار می نمایم که چینن مردم متفکری در همسایکی کشور مان هستید وشما دوستان متوجه همه چیز هستید وخصوصاّ این موضوع تبلیغات جنسی که از طرف خصم ما همه براه افتاده وشما ودیگران با نظریات نیک وآموزنده تان جوانان را به را ه های بد یل ونیک رهنمای وازاین کار آگاه و دور میسازید
  از خداوند ج برای همه شما سلامتی وصحت مندی آرزو دارم هرجاکه باشید آرام سر فراز باشید .
  برادر مسلمان شما احمد الله همدرد از کابل افغانستان

 • لینک نظر عباس دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۵ نوشته شده توسط عباس

  وقتی حس کردم جنبه استفاده از گوشی اندردید را ندارم و با دسترسی به اینترنت سراغه این کثافتا میرم گوشی رو با یه گوشی ساده عوضش کردم
  امیدوارم هیچوقت نرم سراغه این مسائل که باعث میشه عشقو انسانیتو از دست بدم

 • لینک نظر محمد پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۰ نوشته شده توسط محمد

  من امروز ترک کردم دعا کنید دیگه سراغ این کار نرم .شما هم همت کنید یه یاعلی بگید و ترک کنید.

 • لینک نظر الهام سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۵ نوشته شده توسط الهام

  ممنونم از تمام حرفها و نظرات با خواندن این مطالب فهمیدم گره گیر زندگیم چه بوده بازم مچکرم انشاالله آقا مون دستمونو بگیره به لطف خدا التماس دع

 • لینک نظر m چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۰ نوشته شده توسط m

  بسیار عالی بود.منم از امشب تصمیم گرفتم.پاک بشم .جمله ی قشنگی بود که گفته بود برای ترک هرکار حتی برای آخرین بار هم آن را انجام نده
  صدبار بدی کردی و دیدی ثمرش را/خوبی چه بدی داشت که یکبار نکردی؟

 • لینک نظر عاشق ایران يكشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۵۵ نوشته شده توسط عاشق ایران

  ان الصلوه تنهی عن الفحشا و المنکر
  استعینوا بالصبر و الصلوه

 • لینک نظر بنده روسیاه خدا يكشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۴۸ نوشته شده توسط بنده روسیاه خدا

  سلام من دختری بیست سالم نمیدونم از کی کجا ایقد ایمانم کم شد شاید از وقتی. بود ک دیلمم گرفتم دوستی با جنس مخالف شروع کردم اونم واسه تفریح .پارسال تبلت خریدم انترنت پر سرعتم ک بود .نمیدونم چی شد ک یکی از این سایتای لعنتی رسیدم شروع کردم ب دیدن این مزخرفات هرچی تنها تر میشدم بیشتر سمتش میرفتم بعد هربار دیدن خودما سرزنش میکردم ک چرا من باید این کارو بکنم .شاید بیست باری گفتم نمیبینم شب قدر انقد گریه کردم از خدا اهل بیت طلب بخشش کردم اما فایده نداشت ماهی ی بارو سراغش میرفتم .تا اینکه دوماه پیش ب « امام زمان » قول دادم .باورتون نمیشه هر بار ک میخام سراغش برم اول ب خودم میگم حواست باشه ب امام زمان قول دادی .همین الان شیطون رفته بود تو جلدم ک برم سراغ این نجسات اما یکی بهم گفت ب امامت قول دادی ها امدم سرچ کردم ببینم گناهش چیه وقتی نظرات خوندم انگار ی اب سرد پاشیدن روی شعله اتیش هم پشیمون شدم همم خوش حال ک امام زمان هنوز منو میبینه کمکم میکنه . واسه ترکش بهتر ب کسی ک خیلی دوسش داری قول بدی سر قولت بمونی همین کافیه باور داشته باش ک میتونی .خدا پای تمام ارزو هات خاسته هاتو امضا کنه یاعلی ،

 • لینک نظر منجی چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۴ نوشته شده توسط منجی

  روزی حضرت موسی در کوه طور درحین مناجات با خدا عرض کرد:
  ای پروردگار جهانیان
  جواب آمد: لبیک
  سپس عرض کرد: ای خدای اطاعت کنندگان
  جواب آمد: لبیک
  سپس عرض کرد:ای پروردگار گناهکاران
  موسی شنید: لبیک لبیک لبیک
  حضرت موسی پرسید خدایا حکمتش چه بود تو را به بهترین نامهایت خواندم یکبار جواب دادی اما تاگفتم خدای گناهکاران سه مرتبه جواب دادی؟
  خداوند فرمود:(ای موسی!عارفان،به معرفت خود؛نیکوکاران به کار نیک خودومطیعان به اطاعت خود اعتماد دارند
  اما گناهکاران جز فضل من پناهی ندارند.اگر من هم آنها را از درگاه خود ناامید کنم،به درگاه چه کسی پناه ببرند؟)
  در حدیث قدسی داریم اگر بنده توبه کند خداوند تمامی گناهان او را می بخشید اگر چه به اندازه تمام ماسه های کف اقیانوس ها باشد. التماس دعا منجی از مشهدالرضا

 • لینک نظر صادق يكشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۶ نوشته شده توسط صادق

  بادیدن هر موردی که باعٍث تحریک میشه و انسان رو به گناه می اندازه فقط استغفار کنید :
  سه بار بگویید استغفراله اتوب علیه
  خود را در دامان خدا بیاندازید و چشم خود را همانند یک معصوم از هر نگاهی که تورا به گناه می اندازد بپوشان بعد از مدتی فردی میشوی که از نگاه نکردن به هر چیزی که تور به گناه می انداخته احساس عزت و قدرت میکنی
  انسانی که سعی کند از گناه دست بکشد رفته رفته خلق خوی فرشته پیدا میکند با توکل به خداوندمتعال

 • لینک نظر بنده خدا يكشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۶ نوشته شده توسط بنده خدا

  سلام شمایی که اومدی تو این ص بدون خدا خیلی دوستت داره که تنهات نذاشته و اینجا آورده ات تا حرفای دل جوونای کشورت رو بخونی و اگه خدای نکرده به مشکلات ما دچار شدی بدونی تو تنها نیستی که سعی داری از انسانیتت دفاع کنی اگه این نظرات روت تاثیر گذاشته و تو فکر توبه ای باید ازین به بعد خیلی مراقب خودت و خوبی هات باشی چون شیطون بیش تر به تو حسادت می کنه که مورد عنایت خدایی و چه بسا کار سختی پیش روت باشه ولی از من می شنوی تو همین راه قدم بردار وگر نه بهترین حالتش اینه که چن وقت دیگه زار و پشیمون بر می گردی همون طور که برای من شد! بعد ممکنه حتی فکر کنی خدا فراموشت کرده در حالی که این تویی که نشونه ها رو نمی بینی! برات دعا می کنم موفق شی برام دعا کن.

 • لینک نظر بنده خدا يكشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۴ نوشته شده توسط بنده خدا

  فکر می کنم خیلی هامون حتی به مسایل شرعی و آثار جسمی و روحی این کار واقفیم اما گاهی خودمون این لذت زودگذر رو ترجیح می دیم شاید نداشتن باور قلبی یا تقواست یا بالا رفتن سن ازدواج که نفوذ شیطان به درون ما رو تا این حد آسون کرده شاید خیلی از اسلام حقیقی دور شدیم و نشناختیم خودمون رو ! نمی دونم ولی راهش ادامه دادن به این کارا نیس اینا آدمو با خودش درگیر می کنه و تمرکز رو بهم می زنه و احساس گناهکاری رو تقویت می کنه باید لااقل تلاش کرد برای برطرف کردنش گاهی باید خودمون رو تنبیه کنیم اگه رفتیم سمتش! التماس دعا منم مث خیلی از شما با خودم در جنگم ! به امید پیروزی و این که خدای خوبم رحم کنه به ما و عهد شکنی های چندین و چند باره مون رو به حساب بیچارگی مون بذاره نه دشمنی با خودش.

 • لینک نظر سلام جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۴۹ نوشته شده توسط سلام

  مجردم.يك معتادتفريحي بودم...چندوقته ازحموم رفتن وتنهاشدن باخودم ميترسم.ازتنهابودن بااشرف مخلوقات وحشت دارم.

 • لینک نظر تواب..... شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۰ نوشته شده توسط تواب.....

  سلام
  منم ۸سال معتاد بودم
  اما حالا اول به خاطر خدا بعدش بخاطر نامزدم ترک کردم ، بهترین راهش قرآن قرآن قرآن....خواستی گناه کنی کافیه قرآن رو بگیری به سینت....بگو خدایا دستمو بگیر...دیدی بچه بودی بابات یا مامانت دستتو میگرفتن چه حالی میشدی؟؟؟حالا فکر کن خدا بخواد دستتو بگیره.......واسه منم دعا کنید

 • لینک نظر حمیدرا شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۰ نوشته شده توسط حمیدرا

  من حمیدرضا هستم خوشبختانه هر بار بچه ها میخواستن فیلم خاکبرسری نشان دهند یه مانعی پیش میادبزرگترین گناهم دیدن عکس مخرق است ولی هرگز فیلم خاکبرسری ندیدم ولی یه چند روزی بود افتاده بود تو سرم که برم ببینم ولی به لطف خدا ندیدم......

 • لینک نظر سرباز گمنام امام علی علیه سلام جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۶ نوشته شده توسط سرباز گمنام امام علی علیه سلام

  من یه بارم فیلم خاکبرسری ندیدم ولی عکس ها مستهجن چند باری دیدم و خیللی پشیمانم و از خدا طلب مغفرت میکنم خدایاااااااا توبه خدایااااا غلط کردم بی جا کردرم ببخشید میبخشی؟؟؟؟امام علی شفاعت کن امام حسین امام زمان به دادم برسید

 • لینک نظر محمدمهدی جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۷ نوشته شده توسط محمدمهدی

  این جمله رو به یادداشته باشید
  هرلذتی یه ذلتی داره وهرذلتی یه لذتی داره

 • لینک نظر 1 پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۶ نوشته شده توسط 1

  از تنهایی فرار کنید

 • لینک نظر چگوارا شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۵ نوشته شده توسط چگوارا

  اینا همه چرنده دیدنش هیچ اشکالی نداره همه چی به نوع تربیت ذهن خودت بستگی داره تازه منع کردن خودته که باعث جمع شدن و نهایتا ترکیدن تمام عقده ها میشه که خودشونو به صورت مشکلات در زندگی و یا رفتار های غیر اخلاقی نشون میده . لطفا به چرندیات بدون تحقیق و منبع و یا به صرف اثبات های تجربی دل نبندید.

 • لینک نظر احمد چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۴ نوشته شده توسط احمد

  سلام مطلب رو پسندیدم به وبلاکم گذاشتم.ممنون.

 • لینک نظر سعید سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۳ نوشته شده توسط سعید

  سلام
  من هم سال ها به دیدن فیلم های پورنو معتاد بودم ، اما الان خدا رو شکر حدود 1 سال هست که به لطف خدا کنار گذاشتم.
  روش خودم رو هم میگم ، مطمئنم هر کسی به این روش عمل کنه و پایبند باشه حتما موفق میشه:

  1. تصمیم جدی برای ترک این عادت
  2. پاک کردن تمام تصاویر و فیلم های جنسی از کامپیوتر،گوشی،لب تابو...
  3. حذف فیلترشکن از گوشی و کامپیوتر
  4. حذف نرم افزارهای توسعه دهنده فساد و فحشا از روی گوشی اعم از واتس آپ و وایبر (به خصوص واتس آپ که 100% برای این کار هست رو پاک کنید،ولی اگر با وایبر مثل خود من استفاده کاری می کنید،از گروپ ها خارج شوید کفایت می کند)
  5. جمع کردن ماهواره (که درصورت انجام این مورد،نه تنها از این عادت بد رهایی پیدا میکنید،بلکه روز به روز بیشتر احساس خوشبختی خواهید کرد،اززندگی لذت خواهید برد، زمان بیشتری برای مطالعه،ورزش و گذراندن وقت با همسر و فرزند و خانواده خواهید داشت)

  و به طور خلاصه، مانند معتادی که برای ترک، اولین قدم برای او حذف ماده مخدر است ، شما هم راه های دسترسی به این ماده مخدر خطرناک را با حذف فیلترشکن،واتس آپ و ماهواره برای خود ببندید و مطمئن باشید که پس از مدت کوتاهی سختی کشیدن از نداشتن این ابزارها (مانند معتادی که پس از ترک مواد مدتی بدن دردو... میگیرد) ، به زندگی جدید عادت خواهید کرد و دریچه ی جدید از زندگی به دور از شهوات و گناه های اینچنینی به روی شما باز خواهد شد...

  برای تمامی شما دوستان از خداوند بزرگ و امام حسین (ع) در این ماه محرم طلب مغفرت و موفقیت در ترک این گناه دارم.
  التماس دعا ....

 • لینک نظر انسان دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۵ نوشته شده توسط انسان

  از سازندگان فیلم های مستهجن و بینندگان و منتشرکنندگانش حالم بهم میخوره از دین و اسلام و غیره هم حالم بهم میخوره نمیمیریم راحت بشیم بخدا

 • لینک نظر محبوب میرزاد بایانی يكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۲۱ نوشته شده توسط محبوب میرزاد بایانی

  بسیار مطلب مفید بود

 • لینک نظر بازدید کننده سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۲ نوشته شده توسط بازدید کننده

  چه ذكر و ادعيه هايي جهت رهايي از شر شيطان وجود دارد؟

  در پاسخ به این پرسش به چند نکته توجه نمایید :
  1- بهترین روش برای دفع وسوسه های شیطان و رهایی از شر او پناه بردن حقیقی به خداوند و وارد شدن به دز استوار ید خداوند است : إِمَّا يَنْزَغَنَّكَ مِنَ الشَّيْطانِ نَزْغٌ فَاسْتَعِذْ بِاللَّهِ إِنَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (اعراف - 200)
  و هر گاه وسوسه‏اى از شيطان به تو رسد به خدا پناه بر، كه او شنونده و دانا است.
  یاد خدا و ذکر حق ، برنامه و روش اهل تقوا است و پرهيزكاران هنگامى كه وسوسه‏هاى شيطانى، آنها را احاطه مى‏كند به ياد خدا و نعمتهاى بى پايانش، به ياد عواقب شوم گناه و مجازات دردناك خدا، مى‏افتند، در اين هنگام ابرهاى تيره و تار وسوسه از اطراف قلب آنها كنار مى‏رود و راه حق را به روشنى مى‏بينند و انتخاب مى‏كنند (إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذا مَسَّهُمْ طائِفٌ مِنَ الشَّيْطانِ تَذَكَّرُوا فَإِذا هُمْ مُبْصِرُونَ) ( اعراف – 201 ) .
  3- گفتن عبارت اعوذ بالله السمیع العلیم من الشیزان الرجیم بخصوص اگر با توجه به محتوای آن گفته شود در دفع شر شیطان نافع است .
  2- بر طبق روایات خواندن سوره فلق و ناس و آیه الکرسی برای این منظور مفید و موثر است .

 • لینک نظر امیرحسین دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۸ نوشته شده توسط امیرحسین

  اگه ادم وسیله گناه ازبین ببره خیلی راحت تره از این گوشی های اینترنت دار فاصله بگیرید خیلی کمکتون میکنه

 • لینک نظر یاعلی جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۶ نوشته شده توسط یاعلی

  خداخیرتون بده.نظرات اموزنده بود.فقط یک موردی رویاداوری کنم به تمام گرفتارها.که وقتی چندبارشکست خوردیدتوی ترک این اعمال ناامیدنشید.بدونیدگناه انسان هرچه قدربزرگ باشه ولی به بزرگی خداوغفاریت خداوند نمیرسه.یافاطمه الزهرا.توسل به اهل بیت وعزاداری هم جواب میده.

 • لینک نظر رضا 31 ساله از تهران چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۹ نوشته شده توسط رضا 31 ساله از تهران

  من حدوداً از 15 سالگی و حتی پس از ازدواج گرفتار دیدن این آشغالا بودم و بین توبه و دوباره دیدن سرگردون بودم تا اینکه الان یک ساله که کاملا به لطف خدا کنار گذاشتم میدونید چجوری؟
  وقتی فهمیدم که server کامپیوترای شرکتمون که اینترنت پر سرعت داره و تمام سایتای بازدید شده بچه ها رو ذخیره می کنه ، ناگهان جا خوردم و به خودم گفتم اخراج از کار و رسوائیش به کنار ، انصافاً مقام خدا رو هم تا الان نعوذ بالله کمتر از اپراتور سرورمون دیدم . این بود که توبه واقعی کردم ، هم از کم دیدن مقام بالای خداوند و هم از خدا خواستم که به خاطر سایتای ذخیره شده رسوا نشم. بعد از فقط دو هفته که مدام منتظر احضار رئیسمون بودم اپراتور بهم گفت فلانی کامپیوتر شما اصلا تو server تعریف نشده.........
  اونجا بود که فهمیدم توبم پذیرفته شده و نگاهی به آسمون کردم و تو دلم گفتم خدایا الحق که ستاری.....

 • لینک نظر حسین خواجویی سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۶ نوشته شده توسط حسین خواجویی

  به نام خدای ابولفضل. سلام دوستان تنها راه مقابله با این وسوسه های همیشگی که هیچوقت تموم نمیشه اینه که شیطان و حیله ها و عملکردهاشو بشناسید که یک دوره خیلی خوب از استاد پناهیان در سایت بیان معنوی هست اگه نگاه نکنید واقعا خسر دنیا و الاخرت میشید حتما نگاه کنید یه کلیپ خلاصه یکی از جلسات و براتون میزارم امیدوارم رییس سایت حداقل این یه نطرمو تایید کنه قبلی رو که تایید نکرد.
  http://www.aparat.com/v/Yx74N

 • لینک نظر علیرضا شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۷ نوشته شده توسط علیرضا

  سلام به دوستان عزیز یکی ازمهم ترین عامل دیدن این فیلم هاوجودفیلترشکن ها هستش که متاسفانه بسیار زیاد شده یکی ازدوستان هم اشاره کرد که نوع پوشش بستگان اطرافیان هستش که این هم عامل مهمی هست بانبودن این نوع فیلترشکن ها زندگی بسیاری ازجوانان مانابودشده البته باید بدانیم بهتر فیلترشکن برای ماودری از این گناهان نماز وخداوند وانس بااوست

 • لینک نظر ارزو عبدالهی جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۵ نوشته شده توسط ارزو عبدالهی

  سلام و خسته نباشید!لطفا منو راهنمایی کنین دخترم تازه وارد 7سال شده و توی گوشی فیلم مستحجن دیده من چکار باید بکنم؟!

 • لینک نظر مانی دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۰ نوشته شده توسط مانی

  سلام زمانیکه اینگونه فیلمهارو میبینم متوجه نکته مهمی که قبل از دیدن نبودم شدم و به عمق عفت پاکدامنی وحیای ملتمان پی بردم واینکه از نظرانسانی تا چه اندازه پیشرفته ایم و دشمنان مان تا چه حد نجومی از ما عقب مانده تر در یک کلام حیوانهای دو پایی که فکر میکنن روی دو پا راه میروند !!!!

 • لینک نظر علی دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۲ نوشته شده توسط علی

  نظر هارو که میخوندم،بعضی ها از همسرشون گله کرده بودند بعضی ها از خودشون،وضع من از همه بدتره،مشکل من اینه که هم مسجد میرم هم فیلم پورنو میبینم،هم قرآن میخوندم هم فیلم مبتذل میبینم،از دست خودم کلافه ام
  یک روز خوبم و یه روز بد.
  تو چند سال گدشته شکستهای سختی تو زندگی خوردم که یکیش شکست عاطفی بوده.من تمام این شکستها رو به دلیل همین کارهای خودم میدونم.
  فکر میکنم خدا به من لعنت میفرسته.
  من مجردم،فکر میکردم با ازدواج همه چی حل بشه اما این نظرات رو که خوندم نظرم عوض شد.لطفاهر کی که این متن رو میخونه دعام کنه از این وضعیت بیام بیرون و خوب بشم

 • لینک نظر فاطمه دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۲۸ نوشته شده توسط فاطمه

  همسرم اول اهل این مذخرفات نبود اما ازوقتی توگروه دوستانش توویچت واین جور برنامه ها هست براش میفرستن اونم نگاه میکنه نمیدونم چه کنم ؟؟ازکارشناسان تقضای راهنمایی میخواهم احساس میکنم نسبت به من سردشده

 • لینک نظر مسعود دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۳۲ نوشته شده توسط مسعود

  دوستای عزیزم در مرحله اول باید بپذیریم که ما یک معتاد جنسی هستیم و بعد با توکل به خدا برای حل این مشکل قدم برداریم که البته خیلی سخته ولی محال نیست فقط نباید ناامید بشیم و یکسری اصول ساده رو رعایت کنیم ، من الان نزدیک به هشت ماهه که پاکم و زندگیم متحول شده ، دیگه آشفته نیستم ، دیگه حالم از خودم بهم نمی خوره ، دیگه بدنم ضعف نداره ، دیگه از همسرم حالم بهم نمی خوره و از همه مهمتر دوباره خدای خودمو پیدا کردم و خیلی باهاش حال می کنم خلاصه مطلب این که کافیه مزه پاکی رو بچشید محاله که دوباره دنبالش باشید پس یه یا علی بگیدو شروع کنید و اگر شکست خوردید ناامید نشید و اگر توی شهرتون جلسه معتادان جنسی هست حتما شرکت کنید . موفق باشید

 • لینک نظر ناامید شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۴۵ نوشته شده توسط ناامید

  سلام دوستان،من چند ماه که دارم به این فیلما حداقل یکبار در ماه نگاه می کنم راستش حالم از خودم بهم می خوره هربار توبه میکنم و فکر میکنم که دیگه راحت شدم از شر این فیلم ها،اما نمیدونم چرا توبه ام میشکونم بازم میرم سراغ همون کثافط ها،تو رو خدا دعا کنید که بتونم نگاه کردن به این فیلمها رو ترک کنم

 • لینک نظر علی شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۱ نوشته شده توسط علی

  سلام.من تا سن15سالگی زمانی که شروع به دیدن این فیلما کردم هیچ نمره ی پایین 19 نداشتم.اما بعد نمره هام رفته رفته پایین اومدو رفتارم باهمه بد شد.امان از دست رفیق نا باب.حالا من 17 ساله ام و میخواهم وارد پیش دانشگاهی بشم البته با نمره 14/5.من قصد دارم از امسال شروع کنم تا رتبه زیر هزار برای پزشکی بیارم.برام دعا کنید.یا علی.

 • لینک نظر محیاسمان پنجشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۲ نوشته شده توسط محیاسمان

  سلام
  منم معتاد این مزخرفات بودم. الحمدلله از وقتی ازدواج کردم دیگه بطور کامل ترک کردم. ولی تازگی فهمیدم همسرم هم دور از چشم من نگاه میکنه. همین مسئله منو نگران کرده. نمیدونم چیکار کنم. خیلی نگرانم این مسئله رو زندگیم تاثیر بذاره. تو رو خدا اگه راه حلی میدونین بگین

 • لینک نظر ایمان شنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۳۰ نوشته شده توسط ایمان

  سلام خدمت تمام دوستان....
  بچه ها میدونید این طور مشکلات گ یا هر گونه گناهی چیرو میرسونه؟؟نداشتن اخلاص و ایمان مستحکم...بیایید دوستان با انجام عباداتی همچون نماز و ان هم با اخلاص و حضور قلب این روان و تن خودمون رو پاک کنیم......

 • لینک نظر امیر يكشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۴ نوشته شده توسط امیر

  با سلام
  یکی از صفاتی که در قرآن برای شیطان گفته شده است طائف است که 24ساعته دور انسان طواف میکند و از هیچ گاه از این کار خسته نمیشود مثل نفس انسان مثل گویی است که شیطان چشمانش را بسته و دور این گوی میکشد و هر گاه عمل خلافی را انجام میدهیم دستگیرهای در این گوی به وجود می آید و شیطان سریع آن را میگیرد و از این راه شروع به کشیدن به سمت خود میکند (اغوا میکند) و باید آنقدر این دسگیره و برآمدگی را سایید که صاف شود و دیگر برای شیطان دست گیره ای نباسد
  برای ترک هر کاری آخرین بار هم آن را انجام ندهید

 • لینک نظر الناز شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۸ نوشته شده توسط الناز

  سلام. من یک قربانی این فیلم ها هستم، مدتی بعد از ازدواج فهمیدم شوهرم به فیلم ها و عکس های سکسی معتاد، من هم توجه نمیکردم و ابن عادت همه مردان میدانستم تا آنکه روزی یکی از آنگونه زنان را در خانه خودم با همسرم دیدم الان زندگی من به خاطره سکس گرایی همسرم از هم پاشیده است. کسی که معتاد این دنیای مجازی باشه کمکم وارد دنیای واقعیش میشه .کشت ی نوح امام زمان همه رو نجات بده از این سیل غول آسای گناه

 • لینک نظر حمیدرضا پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۰۹ نوشته شده توسط حمیدرضا

  فقط بدونیم ک خدا داره ماهارو میبینه

 • لینک نظر سعید سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۶ نوشته شده توسط سعید

  سلام دوستان میخواهید ترک معصیت کنید پس خوب توجه کنید: استاد علی اکبر رائفی پور سخنرانی کردن در رابطه با چگونه گناه نکنیم من خودم گوش دادم به نظر من خیلی اثر بخش بوده برام
  این هم سایت ایشون www.faraghlit.com

 • لینک نظر سعید سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲ نوشته شده توسط سعید

  من انگلیسی هم مطالعه میکنم در یکی از خاطرات افرادی که در امریکا زندگی میکند این طور بیان شده بود که مردم امریکا درهر زمان مطالعه میکنند.حرف آخر من این است که آنها میخواهند با این فیلم ها از علم دانش عقب بمانیم و خودشان دنیا را دست بگیرند.نگاه کنید به محققان دانشگاه های برتر دنیا مانند هاروارد،کمبریج و...

 • لینک نظر امیرحسین شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۲ نوشته شده توسط امیرحسین

  سلام دوستان
  من خودم به شخصه دنبال این چیزا نبودم ولی از اون موقع که این موبایل لعنتی رو خریدم تو این گروپای وایبر و وات سپ چیزای مزخرف گذاشتن از چندتا گروپم لیو دادم ولی تو گروپای دیگه خیلیاشونم نمیشناختم این چیزارو میزاشتن اخرم خودم رفتم دنبال این چیزا میخوام دیگه گوشیمو بفروشم اصلا به ضررش واسه من حداقل نمیرزه دعا کنین منم ادم شم یا علی

 • لینک نظر على سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۳ نوشته شده توسط على

  من 13 سالمه اىنارو دو ماه پيش نگاه مى کردم ولى 3 روزه ترک کردم مى خواستم بپرسم توبه کردم خدا منوبخشيده.

 • لینک نظر کثافت دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۵ نوشته شده توسط کثافت

  6سال بود که ترک کرده بودم .متاسفاه اون موقع که تازه 4سال بود که نگاه می کردم فقط با بستن چشمام و تصور همون کثافتا بدون هیچ عمل فیزیکی ارضا می شدم.تا این که کم کم بیناییم دار مشکل شدوقوه فکریم کم شد.اما اون موقع تازه میخاستم نمازامو مثل آدم بخونم و قضاهاشونو بجا بیارم.فکر مطمئنم اون نمازای دست و پا شکسته نجاتم دادن.طوری که به کمترین ترانه هم نگاه نکردم.خانوادم و خودم واقعا تعجب می کردیم.اما با گذر 6 سال و تحصیلم تو دانشگاه کم کم نمازام مخصوصا نماز صبحم قضا شد و دوباره تو لجن افتادم و مدت 4 ماهه که غلط میزنم .خدای من تو رو بحق حضرت فاطمه زهرا بازم دستمو بگیر.تو رو به حق آبروی حضرت زهرا نذار دوباره به اون نکبت برگردم.

 • لینک نظر زهرا يكشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۳۴ نوشته شده توسط زهرا

  افرین خوب بود یه فیلم دیدم خیلی ترسیدم اما الان میخوام توبه کنم

 • لینک نظر بهار شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۳۱ نوشته شده توسط بهار

  سلام وخسته نباشین.باخوندن این پیام ها بازازخواب غفلت پاشدم...واقعاباورکردم که میگن شیطان هیچ دسترسی به ما نداره فقط این خودماییم که بهش دری روبازمیکنیم.کاش همه جوونا ازخواب بیدارشن وهمه برای تعجیل ظهوراقاامام زمان اماده سازی کنن.

 • لینک نظر فائزه سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۳ نوشته شده توسط فائزه

  راه پیشرفت و ترقی رو برای همه باز کنید نگید همه نباید دکتر بشن نگید همه نمیتونن شاغل باشن به هر شغل و منصبی دستمزد مناسب و کافی بدید (یه خورده از این عمه خاله بازیا تو استخدام و کنکور و اینور اونور کم کنید همه هم که دکتر بشن بازم میشه خوب زندگی کرد)خلاصه رفاه جامعه رو ببرید بالاتر حالا اگه از نظرتون بالا هم هست هنوز بالاتر تا دیگه جوونا این فیلما و این عکسا براشون مسخره و مضحک باشه!

 • لینک نظر sfm دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۶ نوشته شده توسط sfm

  محمدصلی الله علیه واله وسلم میفرمایند نگاه به نامحرم تیری زهرالود ازجانب شیطان است

 • لینک نظر sfm دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۲ نوشته شده توسط sfm

  اللهماهدناواهدی شبابنا واغفرلنا لهم یاارحم الراحمین

 • لینک نظر مجيد پناهي پنجشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۰۹ نوشته شده توسط مجيد پناهي

  سلام من ٢٧ سالمه و از ٢٠ سالگي اين مشگل رو داشتم تا پارسال كه متاهل شدم ، بازم نگاه ميكردم تا همسرم فهميد و ديگه تصميم گرفتم نبينم و خدا رو شكر چند ماهي ميشه كه نميبينم ، سخته ولي ممكنه

 • لینک نظر تواب دوشنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۰ نوشته شده توسط تواب

  پیامبر(ص)
  هرگاه جوانی توبه کند مردگان از شرق تا غرب 40 روز از عذاب قبر در امانند و نورانی بود چهره کسی که این را به دیگران بگوید.خدایا توبه همه ما جوونا رو قبول کن...

 • لینک نظر جعفر جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۳ نوشته شده توسط جعفر

  منم ادم زشتی هستم خدایا منو ببخش منوببخش منوببخش

 • لینک نظر ناصر بهارلویی جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۹ نوشته شده توسط ناصر بهارلویی

  به نظرمن انسان باید سرگرم باشد اگر سرگرمی مفید برای خودش پیدا نکند شیطان وقتش را خوب پر می کند اولش لذت دارد و بعد هرچند دوستندارد ولی نا خودآگاه به سمتش می رود پس از اول خودمان را دست شیطان ندهیم یا اگر اشتباهی کردیم زود توبه کنیم

 • لینک نظر یه نادم يكشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۰ نوشته شده توسط یه نادم

  دیدن فیلمهای تحریک آمیز تعادل بدن رو بهم میریزه و آدم رو معتاد میکنه به طوری که دیگه از رابطه جنسی هیچ لذتی نخواهید برم این تجربه و نصیحت دوستانه من بود من که هر چی داشتم پاک کردم و توبه کردم ان شا الله خدا توفیق بده که دیگر هیچ وقت سمت این انحرافات نرم خدایا لحظه ای ما را به خودمان وامگذار الهی آمین.

 • لینک نظر تواب نادم شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۰ نوشته شده توسط تواب نادم

  سلام بر همه
  تا همین لحظه پیش داشتم گناه می کردم داشتم فقط عکس های این لعنتی ها رو سیو می کردم و داشتم یک فیلم با حجم 1.5 گیگابایت دانلود می کردم
  جالبه که آدم اهل مطالعه هستم و مرجعم هم رهبری عزیز هست ولی احساس میکنم برای بزرگان دین مایه شرمساری هستم داشتم نظرات شما بزرگواران رو میخوندم یاد دوران طلایی گذشته ام افتادم یاد اعتکاف همین چند مدت قبل افتادم
  یاد روزه هام و گهگداری نماز شب هام
  خلاصه تصمیم گرفتم برای ترک این مرض یک گام بلند بردارم اول تمام اون تصاویر رو پاک کردم حتی از توی سطل آشغال لب تاب
  دوم میخوام اون فیلترشکن لعنتی رو پاک کنم ناراحتم که این فیلترشکن رو به بهانه فیسبوک و ... به چند نفری هم دادم
  خدایا کمکم کن منو ببخش
  برام دعا کنید چکی که ان سایت بهم زد کتاب هام بهم نزدن
  ممنونم از مدیر این سایت و همه نظردهندگان

 • لینک نظر مبین چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۹ نوشته شده توسط مبین

  با سلام همه باید بدونن که این عوامل تحریک کننده وزشت همواره وجود خواهندداشت و وظیفه ی ما هم پرهیزجدی ازآنهاست. تا زمانی که دو دل هستید نخواهید توانست ترک کنید.بدونید که تحریک غریزه ی جنسی کاردرستی نیست و بدن با کوچکترین فکر شهوانی تحریک و به شماپاسخ خواهدداد. یادتان باشد طبق قانون اگردمای آب 100 درجه باشد بایدباید به جوش بیاید. تا نخواهید نمی توانید!

 • لینک نظر مجتبی شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۱ نوشته شده توسط مجتبی

  این کارو نکنید تورو خدا

 • لینک نظر ... شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵ نوشته شده توسط ...

  باران خانم اگه این نظرو می بینی منو ببخش

 • لینک نظر محمد چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۵ نوشته شده توسط محمد

  دوستان من تنها هدف اسرایلی ها از تولید اینجور فیلمها و عکس ها تنها او بین برد نصل پاک شیعه است باید دونست که تمام رسانه ها دست اوناست میخوان ما همیشه عقبمونده باشیمو بمونیم اونا خیلی خوب میدونن از کجا ضربه بزنن باور کنید به تعداد زیادی از زنا ودخترا پول می دن ماهنه بالایه 1500000 میلینو تومان و بهترین وگران ترین لوازم آرایش و مانتهایی که واقعا روش وقت گزاشتن که چجوری می تونه بیشترین تحریکر داشته باشه در اختیارشون مزارن که انها فقط با این لباسها در ساعت های مشخص در جاهای پر جعیت شهر ظاهر بشن که به خواهرو مادرو زن دختر از همه جا بیخبر ما یاد بدن که چجوری بیان بیرون که بیشتر این جونای بد بخت مارو بترکونن. ازتون خواهش میکنم هروقت اینارو دیدید جوری باهاشون برخورد کنید که انگار یه کثافت دیدید تمام این پوشیده های برهنه شبیه همن میخواد هر نسبتی باهامون داشته باشن. کار از گفتن ونصیحت گزشته دیگه کاری جز اعلام بیزازی نمیشه کرد. از خدا میخوام کمکمون کنه لعنت خدا بر کسانی که دوست دارن زشتیها در بین مردم با ایمان شیوع پیدا کنه .11 آیه اول سوره مومنون و کل سوره نورو زید بخونید به خدا میسپرمتون (-:

 • لینک نظر رضا يكشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۴۰ نوشته شده توسط رضا

  دو راه من به جوانان پیشنهاد می کنم 1-ورزش کردن2- قران را با مععنی خوندن هفته ای سه ای چهاربار حتما تاکید می کنم با معنی باشه

 • لینک نظر معتاد به راه حل رسیده سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۳ نوشته شده توسط معتاد به راه حل رسیده

  برای ترک این اعتیاد مراحل زیر رو انجام بدین مطمئن باشید جواب می گیرید و به غیر از این هیچ راهی نیست اگرم شکست خوردید هیچ وقت ناامید نشید بازم توبه کنید و ادامه بدید
  1-اراده بر ترک گناه
  2-پر کردن اوقات بیکاری
  3-از بین بردن یا دوری از تمامی راه های دسترسی به فیلم و عکس های مستهجن و ... و یا هرچیزی که باعث یادآوری آنها در ذهن ما شود.(درصورتی که ناخواسته تحریک شدید خیلی سریع و بی معطلی بروید بیرون و چند قدم بزنید تا خسته شوید)
  4-گوش دادن به سخنرانی های مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی و مهدوی کنی
  5-توسل به ائمه معصومین و توکل به خدا
  7-امید به بخشش خدا و فراموش کردن گذشته مان و یاآوری این آیه(ان الحسنات یذهبن السیئات)براستی کارهای خوب کارهای زشت را از بین میبرد
  مطالعه درخصوص جهنم و عذاب گناهکاران

 • لینک نظر farshadadel جمعه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۱ نوشته شده توسط farshadadel

  سلام منم همین مشکلو دارم راهش اینکه بری یه جایی زندگی کنی که نه به اینترنت دسترسی داشته باشی نه به فیلم مستهجن من مواد مصرف میکردم اما الان ناخواسته دو ساله تو یه جایی زندگی میکنم که هیچ نوع موادی گیر نمیاد همین مساله باعث شد که ترک کنم

 • لینک نظر عصمت چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۹ نوشته شده توسط عصمت

  بهترين كار اين است كه وسيليش را از بين ببريم

 • لینک نظر لیلا شنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۴ نوشته شده توسط لیلا

  سلام دوستان.من یه دختر20سالم.منم معتاد این لعنتیاشدم.وقتی نمیبینم انگار مواد ندارم.دعام کنین ترک کنم.از خددام شرمندم.خدام شرمندم خدالعنتشون کنه.یاامام زمان منوببخش دستموبگییر از لجن بکشم بیرون.....

 • لینک نظر م جمعه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۷ نوشته شده توسط م

  خدا لعنت کنه باعث و بانی اش رو.
  دوستانی که فیلتر شکن دارن من چندساله فیلتر شکنم رو پاک کردم هیچ نیازیم دیگه بهش ندارم حتی برای تحقیقات.
  همین الان فیلترشکن تون رو پاک کنید و مطمئن باشید خیرش رو میبینید.

 • لینک نظر محمد حسین پنجشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۴ نوشته شده توسط محمد حسین

  منم دیگه توبه کردم
  لعنت بر این ها

 • لینک نظر فلانی جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۹ نوشته شده توسط فلانی

  آقا من توبه کردم تموم شد . خدا رو شکر....
  شماهم....

 • لینک نظر ایرانی سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۰۷ نوشته شده توسط ایرانی

  باسلام
  حواسمان باشد که ما جوانان با مطابه ی حق و حقوق خود از دولت و حکومت از جمله اشتغال شرافتمندانه و خانه و امکانات رفاهی ,می توانیم از دامن این گناهان دوری کنیم.
  سرگرمی های فراوانی در سرزمینهای بلاد کفر است که از مسلمانی ما قشنگتر است.
  پس باید مطالبه کنیم مطالبه
  این طلب در تو گروگان خداست زانکه هر طالب به مطلوبی سزاست

 • لینک نظر علی سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۰ نوشته شده توسط علی

  برای ترک این قبیل از گناهان بهترین راه که من شخصا تجربه کردم نماز اول بعد به خوصوص جماعت به مدت چهل روز است که کاری می کند که گناهان از نظر تو مانندد کثافاتی به نظر برسد که فطرت تو از ان بیزار است .راه دوم روزه گرفتن است یک بار امتحان کنید ضرر نداره

 • لینک نظر یه دوست يكشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۶ نوشته شده توسط یه دوست

  منم به این فیلم ها اعتیاد پیدا کردم.به نظر من برای جلو گیری2راه حله:1-نگاه نکردن به دختران بی حجاب 2- ورزش کردن مثلا(بدن سازس)- اینجا که اومدین بدونین خدا خیلی دوستون داره که دوباره برگردین به همون روزای قشنگ!

 • لینک نظر محمد پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۶:۵۵ نوشته شده توسط محمد

  واقعا از اینکه این اطلاعات رو در اختیار من و هم سن های من گذاشتید ازتون خیلی خیلی ممنونم راسیاتش من اصلا علاقه ای به دیدن این فیلم ها ندارم وقتی این فیلم ها رو می بینم یه احساس بدی درونم به وجود می اد و انگار یکی بهم میگه که اینارو نبین من هم نظر و پیشنهادم به بقیه اینکه لــــــطفاتو رو به نامـــــــوستون این فیلمارو نبینین آخه یه شهوت لحظه ای چه لذتی برای شما داره اصلا چرا دارم اینطوری میگم من سوءالم از شما اینکه شما با این کار که در لحظه میگذره چیزی از هر نظر الا شهوت لحظهای که انی میگذره خداییش نصیبتون میشه خلاصش انقدر بچه ها زود واندین انقدر سست ایمان نباشید تا خدا هم هواتونو مثل همیشه داشته باشه
  ***یاعلــــــــی**ویاحــــــــــــــق****

 • لینک نظر مهشيد دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۱ نوشته شده توسط مهشيد

  من ي دختر 19ساله هستم و با اينكه تا به حال با جنس مخالف تا حالا رابطه دوستي نداشتمو خودمو كنترل كردم اما از ي راه ديكه كه همين عكساي لعنتي بودش تمركزم رو خيلي از دست داده بودم و موقع درس خوندنم تمركز نداشتم و از نظر تحصيلي افت كرده بودم و زندكي خيلي خيلي برام بي معني شده بود و ب خاطر خودارضايي زياد نمازم رو مدت زيادي بود كه ترك كرده بودم و مورد ديكه اي هم كه داشتم اين بود كه بخاطر خودارضايي احساس ميكردم بكارتمو ازدست دادم وباعث افسردكي شديد من شده بود كه خوشبختانه مشكلي نداشتم و الان مدتي هس كه تمام اين بدبختيا رو كنار كذاشتم و تاثيرات مثبتش رو هم احساس ميكنم.تنها جيزي كه ميتونم بيان كنم اينكه همه جيز رو تجربه نكنين و از تجربه هاي بقيه استفاده كنين و بدونين كه با ديدن اين مزخرفات ب هيج جايي نميرسيم.اون هنربيشه ها هم ب هيج جايي نرسيدن غيرازاينكه هر روزشونو مثل حيوون ميكذرونن و واقعا با حيوون فرقي ندارن.

 • لینک نظر پری دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۸ نوشته شده توسط پری

  2 ساله ازدواجمون گذشته.با وجود اینکه همسرم میگه خیلی منو دوست داره اما شدیدا به این فیلما علاقه داره.و هر وقت جای منو خالی می بینه نگاه می کنه و ...این جور وقتا واقعا ازش سرد وناامید می شم واز انتخاب اون به عنوان همسر پشیمون میشم.خودش میگه ظاهرمو میپسندهاما نمی دونم چرا این کارا رو انجام میده.الان راهی جز پناه بردن به خداندارم

 • لینک نظر m سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۲ نوشته شده توسط m

  واقعا سخته یه وقتی اعتیاد داشتم به این کار ولی سعی کردم ترک کنم ولی بعضی اوقات باز دچارش میشم ولی خیلی کمتر از گذشته این جامعه و هنجارهاش هست که من و امثال منو به این راه میکشونه بی توجهی تنهایی اینها همه اون چیزهایی هستن که باعث میشه از یه راه دیگه خودمونو تخلیه کنیم
  خدایا بهم اعتقاد و ایمان دارم بهمون کمک کن....

 • لینک نظر پسر دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۳:۵۰ نوشته شده توسط پسر

  به عنوان یک برادر به عزیزانی که مبتلا به این عادت زشت هستند:
  من هم روزگاری مبتلا به این معضل بودم، شاید مهمترین عامل این باشه که چون این موارد دور و بر ما فراوان هستند(از اینترنت و تلویزیون ها بگیرید تا وضعیت پوشش افراد جامعه و حتی بستگان!)، فراوانی آن باعث میشود آدمی ناخودآگاه باور کند که مدل صحیح پوشش همین هست، یعنی چه یعنی انسان موجودی بدن نماست و همین کافی هست تا ناخودآگاه باور کند که دلیلی برای نگاه نکردن و دید نزدن نداشته باشه و فکر کنه که همونطور که بینی هوا تنفس میکنه چشم هم بایستی در طول شبانه روز هر بدنی را ولو پوشیده دید بزنه و این کاملا یک عادت میشه. عزیزان بایستی ابتدا به اون باور صحیح رسید، خواهشا اکثریت مردم رو در نظر نگیرید اگر بدحجابی می کنند و اگر دید زدن عادتون شده، باور بفرمایید که نگاه نکردن به هر بدن عریان یک امتیاز مثبت برای شما خواهد بود که هم در دنیا و هم در آخرت نتیجه اش رو میبینید. باور کنیم هر نگاه هوس آلود به غیر همسر، ما را مریض میکند. لزومی نداره همرنگ جماعت بیمار بشیم.

 • لینک نظر نگار شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۵۹ نوشته شده توسط نگار

  بسیار جالب بود.ممنون از اطلاع رسانی خوبتون ولی کاش این مطالب از رسانه ها ی داخلیه خودمونم پخش شه.متاسفانه جوونای جامعه ی ماخیلی دچار این بیماری و هوس بازیا شدن. متاسفانه بخاطر ندیدپدید بازیامون هیچ وقت نمیتونیم از تکنولوژی خوب استفاده کنیم .مثلا همین اینترنت که شده وسیله ای برای چت ،دیدن عکس و فیلم و گاهی بازی با آبروی ملت.من خودم در دوران مجردی حدود 1سالی دچارش بودم گاهی پیش میومد که دوستان فیلمایی رو بمن میدادنو.....
  توبه کردم و دو سال نگاه نکردم ولی الان 2ساله که ازدواج کردم با اینکه ماهواره نداریم ولی از این فیلما مثل نقلونبات دست به دست میچرخه.دوباره دارم مبتلاش میشم خیلی خودمو نگه میدارم و ترجیح میدم سرمو گرم کنم و گاهی اوقاتم خداکمکم کرده تا از وسوسه ی شیطان نجات پیداکنم اما همینقدربگم که از موقعی که اینارو نگاه میکنم با داشتن همسر پاک و زیبا وخوبم گاهی ازش دور و گاهی از کناره بودنش احساس افسردگی و کمبود دارم و فقطو فقط بخاطر فیلماست.که امیدوارم خدا سازندشو لعنت و مارو ببخشه.خواهش میکنم بیایم و این معضل بزرگ اجتماعی که داره ما جوونای ایرانی مثلا مسلمان رو غرق خودش میکنه رو حلش کنیم با گفتمان سالم و سهولت در ازدواج تا دخترپسرای ما بتونن به نیازاشون برسن.دنیا خیلی بی ارزشه.قدر لحظه هارو بدونیم /آمین/التماس دعا.
  نگار24ساله.

 • لینک نظر ن پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۲:۰۰ نوشته شده توسط ن

  فکر کنم امروز از بزگترین معظلاتی هست که جوونا رو درگیر کرده(حتی تعداد متاهل ها هم خیلی خیلی زیاده).امیدوارم اراده ها را به کار ببندیم و با درس گرفتن از این مطالب دیگه این اشتباه بزرگ رو مرتکب نشیم.

 • لینک نظر باران جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۵۶ نوشته شده توسط باران

  بیشتر نظرات رو پسرا گذاشته بودن ولی من یه دخترم. یه دختری که هرکس ببینه فک میکنه خیلی پاکه. ولی هرکسی به گناه آلوده میشه. خدا میدونه چن بار توبه کردم و شکستم. هر بارم قول میدادم که دیگه سراغ اون فیلما نرم بازم شیطون گولم میزد و میرفتم سراغشون. ولی الآن واقعا از خدا شرم میکنم. واقعا شورشو دراوردم. خسته شدم. میخوام دیگه از ته ته دلم توبه کنم. بدی این فیلما اینه که دسترسی به اونا خیلی آسونه بدون اینکه کسی بفهمه. ولی خدا به انسان یه نیرویی داده که هرکاری بخواد میتونه بکنه. پس از این به بعد هر وقت این فکرا به ذهنم اومدن به خدا پناه میارم. شما هم دعام کنین...

 • لینک نظر میثم جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۰۰ نوشته شده توسط میثم

  نماز را اول وقت بخونبد درست میشه چون:
  ان الصلوه تنها عن الفحشا و المنکر

 • لینک نظر ehsan چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۱ نوشته شده توسط ehsan

  باخودتان فکر کنید که دیدن این کسافت کاری که اینا میکنند چی بهتون میرسه چشمهای خودتونو حرام نکنید این چشم باید امام زمان ببیند خدا لعت کند اونایی که این فیلم ها رو درست میکنندیه ذکر هست بهتون میگم انشاا... که خدا کمکتون کنه{لاحول ولا قوة الاباالله العلی العظیم وصلی الله علی محمدواله الطیبین}این ذکر رو روزانه خیلی تکرار کنید خیلی مؤثر.برای منم دعا کنید.

 • لینک نظر مازیار سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۴۳ نوشته شده توسط مازیار

  خدایا،همه ی جوانان ما رو عاقبت به خیر کن.
  امییییییییییین.

 • لینک نظر شهريار جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۶ نوشته شده توسط شهريار

  خدايا تمام مابندگان گنه كار خودت راببخش.استغفار استغفار استغفار

 • لینک نظر لیلی پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۱۰ نوشته شده توسط لیلی

  سلام
  شوهرمنم معتاد به این فیلم هاست.
  بدبختی اینجاست که اون نمیدونه که من میدونم.
  کم کم دارم از ازدواج با این آقا پشیمون میشم
  خیلی دارم رنج میکشم. نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟

 • لینک نظر حسین شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۳ نوشته شده توسط حسین

  یا مولا...
  خواندن دعای یستشیر یک بار صبح ویک بار شب راه رهایی ست.
  البته آقای بهجت استغفار را راه حل معرفی میکنن.

 • لینک نظر نا شناس جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۵ نوشته شده توسط نا شناس

  سلام خدمت دوستان عزیز
  من متاسفانه مدت 20 سال دچار این سوء رفتار بودم یعنی دقیقاوقتیکه به سن بلوغ رسیدم خدا را گواه میگیرم این مطالب را فقط وفقط برای این دارم ابراز میکنم که دوستان جوانتر من ناآگاهانه خودشون را دچار این مرض نکنن و اگه وارد شدن زودتر رهایی پیداکنن.
  در سنین بلوغ بدلیل دیدن این عکسها و نداشتن راهی برای ارضاء دچار خود ارضایی شدم. به مرور قوه حافظه ام تحلیل رفت و الان بعضی وقتها فکر میکنم آلزایمر گرفتم. بعد از ازدواج دچار انزال زودرس بودم و نمی تونستم لذت کافی از عمل زناشویی با همسرم ببرم. پاهام بسیار سست و ضعیف شده که کاملا حس میکنم به این رفتار مربوطه. به مرور تعداد دفعات خودارضایی افزایش پیدا میکنه . در مجموع توصیه من اینه که با توکل به خدا و استغفار خودتون را از شر این کار راحت کنید ضمنا لازمه اش هم پر کار بودن شما و نداشتن وقت بیکاریه چون زود برمیگرده وقتتون را با ورزش پر کنید . من را هم دعا کنید. مطمئن باشید شدنیه

 • لینک نظر ahmad يكشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۱ نوشته شده توسط ahmad

  هر وقت این عکسای بدو میدیدم ،اون روزش حس سردرد و غصه و افسردگی و نا امیدی شدیدی بهم دست میداد.خدا روشکر که چن وقته دیگه به سمتش نمیرم اما اینو فهمیدم که هر دفعه که این لامصبا رو میدیدم بیشتر بهش معتاد میشدم اما به امید خدا چن وقته که دیگه به سمتشون نمیرم. به خاطر خدا و خودتون و خانوادتون سعی کنین این چرت و پرتا رو نگاه نکنین چون واقعاً هیچ سودی برای آدم نداره و قدرت تمرکز و از آدم میگیره وصحنه ها تو ذهن هی تکرار میشه و شایدم هیچ وقت از ذهنت پاک نشه

 • لینک نظر رضا يكشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۴ نوشته شده توسط رضا

  به این فک کنید که آخر و عاقبت دیدن این چرت و پرتا چیه؟به خدا توکل کنین و سعی کنین دیدن این فیلما رو کنار بزارین،ارزش انسان از دیدن این فیلما خیلی بیشتره که با دیدن این عکسا و فیلما احساس حقارت نفس و بی ارادگی بهش دست میده.فقط نا امید نشین و از خدا کمک بخواین

 • لینک نظر وحید شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۳۳ نوشته شده توسط وحید

  برای نجات از این بیماری باید اول استغفار کرد و از خدا همیشه کمک خواست و دنبال مشغولیتهای فکری جایگزین بود تا به تدریج دلهای ما رو خدا پاک کنه.پیوسته باید از شر شیطان به سوی خدا گریخت و پناهگاه از خدا خواست.استغفار و مددگیری از خدا و یاد ائمه اطهار علیهم السلام در زمانهای مختلف از شبانه روز نجاتبخش و بیزارکننده از گناه هست

 • لینک نظر سعید شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۱ نوشته شده توسط سعید

  بچه ها دیدن این عکسا و فیلما اراده رو از آدم میگیره.خودمم تازگیا به این لعنتیا اعتیاد پیدا کردم.یه دلیلش نمیدونم فک کنم برا حس کنجکاوی باشه و واقعاً فکرش آدمو اذیت میکنه.لعنت خدا بر شیطان و نفس اماره که دهن آدمو آسفالت میکنن.

 • لینک نظر شهاب چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۱۰ نوشته شده توسط شهاب

  خوب بود ولی جامعه خراب شده آدم نمی تونه کور باشه . اصلا احتیاج به فیلم و عکس نیست کافیه به خیابونا بره تا همونجا گناهاشو ناخاسته بکنه.

 • لینک نظر ناشناس شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۱ نوشته شده توسط ناشناس

  من میخوام برا همیشه بذارمش کنار ولی ناخوداگاه باز به سمتش کشیده میشم دارم نابود میشم یکی به من کمک کنه امیدوارم خدا منو ببخشه و برگردونم....

 • لینک نظر حسین پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۱ نوشته شده توسط حسین

  سلام امیدوارم امام زمان(عج)منو ببخشه نیت کردم دیگه بذارم کنار در ضمن واقعا روی جسم تاثیر بدی میذاره

 • لینک نظر تک کریستال شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۳:۰۳ نوشته شده توسط تک کریستال

  با سلام من یک مرد هستم. میخحواستم در مورد مطالعه شخصی خودم در مورد تبلیعات جنسی در فرم و شکل های مختلف مطالبی رو بنویسم. در ابتدا باید بگم که این تبلیعات به شکل ها ی مختلف مثل عکس، فیلم، داستان، موزیک وتبلیعات داروی و یا ترکیبی از انها در سطح های مختلف در طول زمان های مختلف ارائه شده غالبا در این مسائل ، اصل قورباغه ارام پز بخوبی رعایت شده به عبارتی ارام ارام شخص پاک و بی گناه تبدیل به تبهکار جنسی میشود و در هر پله که شخص بالاتر میرود کمی تشنگی اش رفع ولی با دغدغه جدیتر تشنه تر میشود به عبارتی چنان شخص را در گیر می شود که نه فیلم ها و نه تصاویر و نه داستان ها و در مواردی که اشخاص به بیماری خود ارصایی دچار شده باشن او را اندکی ارامش و لذت لحظه ای به او نمیدهد با اینکه روند این مسائل تشدید پیدا میکند تا اینکه اشخاص را درگیر عمل زنا کند صرف نظر از اعتیاد جنسی که بای شخص اتفاق میفته. در گذشته عمده تبلیعات بر این بود که هر کسی در هر جایی و با هر کسی میتواند عمل جنسی داشته باشد، شاید هم بتوان گفت تا به الان نیز ادامه دارد ولی امروز فیزولورژی خاص جنسی در هر دو جنس نیز بیشتر از دیروز تبلیغ میشه که سر خوردگی جنسی برای شخص وپرداخت هزینه درمانی برای رسیدن به اون ایده ال فیزولوژیکی بشه و همچنین داشتن توقع بی جا از شریک جنسی رو به همراه داره خدا به داد ما برسه از دست قوم شیاطین

 • لینک نظر حسين شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۱ نوشته شده توسط حسين

  خيلي از خودم بدم اومد
  كاش هميشه همين حالو داشتم ...

 • لینک نظر سلام سه شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۳۶ نوشته شده توسط سلام

  عالی بود

 • لینک نظر پوریا پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۷ نوشته شده توسط پوریا

  به نظرم از دلایل پزشکی بیشتربگی بهتره من تو این کار دچار افراط شدم بعد یه مدت دیدم واقعا داره به قلبم فشار می اد

 • لینک نظر سلمان يكشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۱ نوشته شده توسط سلمان

  دستت طلا
  با درس گرفتن از این مطالب تمامی فیلمهای مبتذل رو از کامپیوتر و موبایل حذف کردم ولی آیا راه علاجی برای من وجود داره که از این خطرات حفظ بشم؟

 • لینک نظر ابراهیم يكشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۳ نوشته شده توسط ابراهیم

  بسیار آموزنده بود.

نوشتن نظر

طرح روز

جستجو

جدیدترین نظرات

اوقات شرعی